Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Decker

Myslim si ze pocet dilu, ktere byly natoceny hovori za vse a to myslim jak o urovni tak i o popularite tohoto sitcomu. Z neznamych mladych hercu se diky tomuto serialu stali temer hvezdy prvniho kalibru a najde se jen malokdo mladych kdo by nedokazal jmenovat alespon jednoho aktera. I po tech letech a po mnoha reprizach si vzdy rad najdu cas a chut podivat se na tento serial, protoze je stale skvely a pohodovy a v sedi prumernych brecek typu BH90210 a Melrose Place je jako zarici supernova z jine galaxie. ()

TomStall

S Přáteli jsem vyrůstal, dnes už kultovní seriál který nepotřebuje dalších slov.. Když na ně narazím v televizi, nepřepínám. ()

Libuška

Má to cenu vůbec komentovat? Není díl, který bych neviděla, nesmála se. Režie skvěle odhadla rozdílné povahy lidí, nejen mužů a žen. ()

Cedr

Nejpovedenější americký sitcom, respektivě proč rovnou neříct - nejlepší zábavný seriál vůbec. Netřeba popisovat nebo říkat víc, snad jen to, že Friends se nikdy neokoukají. ()

matezzz

SKvělý a nezapomenutelný seriál, ale hlavně vtipný!! Těžko říct, kterou z těch 6 postav mám nejradši, všichni jsou totiž boží :-) každý je jiný a má svůj specifický humor, dohromady je se na ně radost koukat. Prostě klasika, kterou snad každý zná. ()

filmmovier

Můj nejoblíbenější sitcom už od dětství, a tenhle status mu naštěstí už asi nic neodpáře. Některé díly jsem viděl i desetkrát, ale pořád je to vtipné, je to nestárnoucí a spolehlivě vám to zvedne náladu, ať je vám jakkoliv. Prostě absolutně geniální seriál, nesmrtelný sitcom, který nikdy neomrzí. A moc se povedl i český dabing. ()

SniperG1

Přátelé je sitcom, který nikdy nezklame svým příjemným humorem a chytlavými příběhy. Joey a Phoebe dva praštěnci, kteří se vždy postarají a velkou zábavu. Můžu koukat pořád dokola a dokola a nikdy mě snad neomrzí! Do toho ještě krásná Jennifer Aniston, kterou mám moc rád! No nemůžu jinak než dát 100% ()

ing.Frosty

Legen ... počkej si ..... dááárnííí. 30.05.2015: Vzhledem k tomu do jakýho hnoje míří Big bang theory a jak tragický byly poslední sezóny Jak jsem poznal vaši matku, Přátelé doceňuji čím dál tím víc. Vyváženost všech sezón, vtipů a hlavních postav je neuvěřitelná. ()

Motinski

Jeden z najlepších hraných sitcomov vôbec. Hlavná zostava perfektne obsadená a zahraná, no najviac u mňa vyčnieva Joey. Žeby ale niekto vyslovene zaostával nemôžem povedať. Seriál nemusíte sledovať od prvých sérií, ajtak sa nestratíte a zabaví vás rovnako. Voľakedy som si každý deň pustil jednu epizódu a veľmi mi to spríjemnilo deň. Camea slavných hercov a množstvo vtipných, niekedy až absurdných situácii sú proste paráda. Skladba ill be there for you na začiatku vždy dobre naladí na sledovanie. ()

Script

Tenhle seriál mě nikdy neomrzí a vždycky se na něho rád podívám i v televizi. Průběh seriálu byl skvělý. Nepamatuji si vůbec na nějakou epizodu, která by mi vadila (ani rekapitulující epizody). Závěr seriálu zdrcující, ale velmi povedený. ()

Sonnik

I'll Be There For You. Všechny díly viděny alespoň dvakrát. Jedině v originále a to nijak nehaním český dabing, který je super. Pokud mám doteď půlhodinku volnou tak vytáhnu DVDčko a můžu se podívat na jakýkoliv díl a pobavím se. Ale nejradší mám pořád ty, kde Joey a Chandler bydleli spolu. "I'm not so good with the advice... Can I interest you in a sarcastic comment?" S01 - S10 - 100% ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry