Čarodejnice z Eastwicku

• Česko Čarodějky z Eastwicku (viac)

V pokojnom provinčnom mestečku Eastwick žijú tri priateľky: Alexandra (Cher), Jane (Susan Sarandonová) a Sukie (Michelle Pfeifferová). Všetky tri sú rozvedené a túžia po mužovi svojich snov. A on naozaj príde. V jednu temnú noc sa prisťahuje do pánskeho sídla na okraji mesta tajomný cudzinec Daryl Van Horn (Jack Nicholson). Všetky podľahnú jeho čaru a jedna po druhej sa ním nechá zviesť. Dámy si konečne užívajú krásu, lásku a vzájomné priateľstvo. Ich raj však má jednu chybu - Daryl je diabol... (TV Markíza)

Molir

Jeden z mych nejoblibenejsich filmu, muzu ho videt kazdy tyden a nikdy nenudi. A ackoliv se vse odehrava jen v naznacich/predehrach, tak je v tomto filmu mnohem vetsi sexualni naboj a napeti nez v naproste vetsine tzv. erotickych filmu (abychom zustali na poli jakz takz normalni kinematografie ;-) )., napr. Jack Nicholson ucici Susan Sarandon hrat (procitovat) Dvorakuv cellovy koncert Hmoll :-)) ()

Josefin

Parádní klasika do nudného městečka přijiždí ďábelský Daryl Van Hornn - Jack Nicholson nespoutaný, živočišný, aby vstopil do života třem šarmantním kráskám Cher, Susan Sarandon a Michelle Pfeiffer dodal do života sladkost i hořkost. Degustátorské dílko, které si ráda pustím. ()

spikey1

Nicholson je prosťě ďábel, když nerozbijí dveře sekerou, svádí tři krásky, které si hrají na čarodějky. Takhle kdysi vypadal film o ženách, pokud po tomhle jsou schopni tvůrci plodit v žánru filmů pro ženy perly jako Sex ve městě a Stmívání pak potěš. ()

jefff

Velice originální multižánrový film se skvělou režií a naprosto skvostným obsazením. Nicholson je klasa a svého démona zahrál dokonale, ale i trio top hereček je skvělých. Překvpaila mě charismatem Cher, ale nejsilněji na mě zapůsobila proměna Susan Saradon. Opravdu skvělý herecký výkon. A ten konec? Pecka. ()

solskjaer

Myslím si, a nebudu jistě sám, že se moc často nevidí tolik skvěle hrajících hvězd v jednom filmu. A určitě budete se mnou souhlasit že všichni Jack Nicholson, Cher, Susan Sarandon, Michelle Pfeiffer, zahráli naprosto úžasně a všichni by si zasloužili minimálně nominaci na Oskara ne-li Oskara samotného, kterého ovšem nemohla žádná z tria hereček dostat,neboť by je musely dostat všechny najednou! Čarodějky z Eastwicku je opravdu nadprůměrný film s plnou nůší zábavy, humoru a trochu i strachu. Nesmím také opomenout vyzdvihnout perfektní hudbu, která tak vkusně doplňuje místy dost děsivý děj. ()

Hortenzia

tento film nie je ani natoľko zaujímavý,aby ma prinútil zostať hore..päťkrát som to chcela vidieť a päťkrát som zaspala a to,čo som dovtedy videla bolo dosť zlé ()

Cejny

Tohle byl docela zvláštní film, s hvězdami Cher, Sarandon a Pfeiffer. Zas tolik se mi to nelíbilo, ale na průměrné 3 hvězdičky to stačilo. ()

vanderbart

7/10 - přiznám se, že asi v polovině filmu jsem se trochu nudil. Nicholson výbornej výkon, stejně tak nebylo špatné ani dámské obsazení. ()

Sdoom

Viděno po několika letech a bohužel už mi to nepřišlo tak zábavné. Jack Nicholson převyšuje vše ostatní v tomto filmu o několik tříd, ale ani tak to výš jak na 3 hvězdičky nevytáhl. Za zmínku ještě stojí výstupy Veronicy Cartwright, obzvláště když čarodějky papají třešinky. :-) ()

Arkanoid

Jack Nicholson si svojím skvelým hereckým výkonom kradne veľký priestor pre seba. Satana mu verím, ale zvodcu nie. S Charliem S. by to bolo naopak. Asi v tom bola fakt mágia. Herečky svoj sexepíl využili dokonale. Ich postavy ma nebavili, dej sa tiahol až som zíval, línia s rozhnevaným mestom ostala nedotiahnutá a čerešňové kôstky ma taktiež neuchvátili. ()

vitekpe

Tri superhvezdne a superkrasne herecky, a s nima neprekonatelny Jack Niicholson...clovek je pak docela prekvapen, kdyz je to cele takove nejake divne...jako dadaisticka hricka pobavi. 3+ ()

BlackTom

Celkom dobré. Nicholson bol excelentný diabol, tak odporný a okúzlujúci zároveň. Myslím, že pred Vlkom to bol prvý film s Michelle Pfeiffer, v ktorom spolu hrali. Michelle bola výborná, strašne zlatá a páčila sa mi oveľa viac ako "umelá" Cher alebo Susan Sarandon, ktorá sa mi zdala taká prísna a odmeraná (spočiatku). Filmu chýba nejaká väčšia iskra aby to bolo na 5* (aj keď Jack Nicholson zachraňoval väčšinu filmu). ()

bari68

Máte chuť na chytlavú čiernu komédiu, fantasy horor alebo napínavú mystériu ?K tomu ako vždy skvelého Nicholsona a charismatický trojlístok Cher-Sarandon-Pfeiffer ?Nech sa páči! Tento film je pre vás ako stvorený. ...Nutno povedať, že dej filmu je veľmi plytký,zo začiatku spoznávame len hlavné postavy,mestečko Eastwick a sledujeme tokanie Jacka Nicholsona na naše dámy.Záver filmu a jej ,,Woodoo,,vyvrcholenie mi pripadalo trocha smiešne, no sci-fi -fantasy triky nemožno na tú dobu brať príliš vážne.Trocha rozporuplný film ,ktorý ma zavádza na hodnotenie medzi 3 a 4* ,no na variantu ,,b,, ma nakoniec presvedčila naozaj skvelá hudba J.Williamsa . ()

rozbris

Vyšel v roce mého narození to jsem ani nevěděl:-) Ale spátky k hodnocení. Na své si přijdou všichni. Zasměje te se, máte zde trochu magie a čarování, rozohdně se budete i bát. No prostě vše v jednom filmu. Jack Nicholson 1*. ()

Han22

Parádička, ve své době pro mě docela horor (zvlášť konec), dnes se kochám skvělými výkony ďábelského Nicholsona a úžasné trojky čarodějnic. EDIT: Po skoro 20 letech stále velice sledovatelný film. Od rozverné romantické komedie plynulým tempem až k slušnému satansko-čarodějnickému hororu. A Jack Nicholson je ďábel a jeho postava je jedna z těch nezapomenutelných. ()