Čarodejnice z Eastwicku

• Česko Čarodějky z Eastwicku (viac)

V pokojnom provinčnom mestečku Eastwick žijú tri priateľky: Alexandra (Cher), Jane (Susan Sarandonová) a Sukie (Michelle Pfeifferová). Všetky tri sú rozvedené a túžia po mužovi svojich snov. A on naozaj príde. V jednu temnú noc sa prisťahuje do pánskeho sídla na okraji mesta tajomný cudzinec Daryl Van Horn (Jack Nicholson). Všetky podľahnú jeho čaru a jedna po druhej sa ním nechá zviesť. Dámy si konečne užívajú krásu, lásku a vzájomné priateľstvo. Ich raj však má jednu chybu - Daryl je diabol... (TV Markíza)

*Elfík*

Nechutné, vulgární, zvláštní, zajímavé.... Hezké a....... Jack Nicholson je prostě blázen, co jiného bych k tomu měla napsat! A čarodějnice můžu! :) ()

easaque

4* kultovní černá komedie s ďábelským Jack Nicholsonem a kouzelným ženským triem Cher & Sarandon & Pfeiffer. Ve své době to byla trikově dokonalá lahůdka, která všechny okouzlila. Tentokrát to na příběhu nestojí, ale jako satira maloměšťáctcví to stačí. Nevím, jak to může působit na mladé diváky dnes, ale nedokázal bych dát menší známku než 4 hvězdičky - přece jen nostalgické vzpomínky jsou silné. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 3 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 3 /// CASTING: 3 (3*MAX) ] ()

MartinNDL

I když dámy v hlavních rolích hrají obstojně, tento film je o někom jiném, má jen jednu star a tou je Jack Nicholson. Není třeba komentovat hraní onoho génia, všichni ho známe. Bylo by to moc jednoduché udělat film a sázet na to, že máme Nicholsona a proto budeme dobře hodnoceni, ale to není případ eastwických čarodějek. Ty mají totiž i skvělou hudbu, napětí a slušný humor. ()

balba

Výborná hororová komedie,která vděčí za svou kvalitu především fantastickému hereckému umění J.Nicholsona v roli ďábla Daryla van Horna.Natočeno podle knihy Johna Updika ()

Chen

Vtipně a netradičně napsaný mystický příběh, který vlastně spíše než tajemné síly řeší vztahy muž a žena (ženy). Jack Nicholson (stejně jako trojice dam) podává vynikající herecké výkony. ()

Streeper

Jack Nicholson je tu správně ďábelský a dokazuje, že je to pan herec. Tyhle role mu neskutečně sedí, role svůdníka, ďábla, psychopata. Trojice hereček je ale také povedená, moc se mi líbí kombinace Cher, Michelle a Susan, skvěle si spolu sedli. Četla jsem i knižní předlohu k filmu, která je příběhově stejná, takže jsem ráda, že se tvůrci drželi toho hlavního, ale kniha mě na rozdíl od filmu vůbec nebavila. Tvůrci si z toho vzali to hlavní a vytvořili něco skvělého, děsivého, romantického. Jen to zvracení si mohli odpustit. ()

C0r0ner

Pro ženské asi v pohodě, ale mně to nic moc neříkalo. Miller na dobu vzniku sice vytvořil dost slušné vizuální efekty, ale příběh jako takový mě vůbec neoslovil, a tak, ač jsem se nenudil, jsem tenhle film sledoval spíše pro rozšíření obzorů a zaplnění mezery ve vzdělání. Ústřední trio holek ale bylo fajn. 60% ()

Gabbo

Geniálni film na hranici romantiky a mystična. Úžasné herecké výkony všech 3 hereček.. a Jack Nicolson? To je kapitola sama o sobě. Ne nadarmo je v mém top 10. ()

campix

Doufam jsem, že Črodějky z Eastwicku budou více mysteriozní a hororové a mé přání se mi splnilo pouze ve zhruba poslední půlhodině, která je co se týče mysteriozna dokonalá a na rok natočení i poměrně trikově zdařilá. Herecky nemůžu naprosto nic vytknout jelikož Nicholson je jedna z nejlepších voleb na postavu maniakálního šílence. TO už víme například ze Shinning. Dále přeměna v té době ještě mladic (Sarandon, Cher a Pfeiffer) z šedých myšek v sexuální dračice se vcelku povedla. Příjemná lehce mysteriozní komedie na pozdní večer. ()

pufina

Na začátek - sakra, vysvětlete mi někdo, co to byl ten konec? Žádný fantasy komediální prvek, to byl nechutný sci-fi prvek (díky bohu, že jen na pár vteřin), takhle jsem si skutečně nepředstavovala zničení "ďábla" - a pro mě to byla vada na kráse. Jack Nicholson jako ďábel byl vybrán skvěle, jako cvok vypadá normálně, ale tady byl tak neuvěřitelně slizký, že to až nebylo možné - brilantní! Hororové mi to moc nepřišlo, já se spíš smála než bála. Kombinace herců krásně vynikla, je to originál a zábavný film. ()

pakobylka

Málo platné - ženské není radno podceňovat. Možná je lehce získáte - ani nemusíte nasadit všechny páky ... ale to vůbec nic neznamená. UDRŽET SI JE - to je něco docela jiného ! Můžete být klidně i samotný vyslanec pekla, přes (nebo spíš právě PRO) svou na odiv stavěnou obscénnost neodolatelně přitažlivý excentrický exemplář - a přece si nesmíte ani na moment pomyslet, že máte všechno na háku. V opačném případě si následky ponesete sami. Jack Nicholson je chameleon, přímo předurčený pro podobné role - a tři krásné čarodějky z usedlého, trochu zatuchlého maloměsta mu excelentně přihrávají. ()

Juto

Čarodejnice z Eastwicku sú poburujúcim a úplne úspešným pokusom o preskúmanie rozdielov medzi pohlaviami formulovaním tohto skúmania v mytologických pojmoch. 7/10 ()