Čarodejnice z Eastwicku

• Česko Čarodějky z Eastwicku (viac)

V pokojnom provinčnom mestečku Eastwick žijú tri priateľky: Alexandra (Cher), Jane (Susan Sarandonová) a Sukie (Michelle Pfeifferová). Všetky tri sú rozvedené a túžia po mužovi svojich snov. A on naozaj príde. V jednu temnú noc sa prisťahuje do pánskeho sídla na okraji mesta tajomný cudzinec Daryl Van Horn (Jack Nicholson). Všetky podľahnú jeho čaru a jedna po druhej sa ním nechá zviesť. Dámy si konečne užívajú krásu, lásku a vzájomné priateľstvo. Ich raj však má jednu chybu - Daryl je diabol... (TV Markíza)

hansel97

Film je opravdu úžasný, ale začátek je tak nudný a utahaný, že se jedná o jediný důvod, který mi brání dát pět hvězdiček. Nicholsonův herecký um je něco tak dokonalého, že se radši zdržím komentáře a všechny tři dámy sice herecky vedle něj nijak nevynikají, ale jsou velmi pěkným a zábavným doplnění, kterému se herecké kvality také samozřejmě vytknout nedají. Možná by mi nevadilo, kdyby to bylo o kapánek strašidelnější, ale spokojený jsem velmi. ()

veru_needy

Ani jsem nečekala, že se u toho tak skvěle pobavím. Sledování byla jedna velká, smíchem lemovaná jízda. Ke skvělým hereckým výkonům všech zůčastněných prostě není co dodat. Jack Nicholson v roli svůdného ďábla exceluje na plné čáře. Podobný výkon podává i trio dam, které se nechá od Daryla Van Horna svést. Žádná složitá zápletka (to by se ani nehodilo), jen příjemná podívaná, která je místama okořeněna trefným humorem a atmosférou té doby. - "I hope his dick is bigger than his I.Q." ()

Gary

Jeden z nejlepších filmů Jacka Nicholsona.Také jeden z jeho nejlepších výkonů.Nevím nevím.Pořád nechápu,že za některé (horší) filmy byl nominovaný na Oscara,ale za tenhle ne.Ďábel mu zkrátka sedí.I ostatní herečky jsou dokonalé.Rozhodně nejlepší film George Millera. No řekněte: Nemysleli jste si také někdy,že většina upálených čarodějnic byly porodní báby? ()

sarume

Čarodějky asi nevíc pochopí ženy nad 30:) Příběh pojednáva asi o tomhle: Jsou tři ženy, se všemi si život pohrál a tak očas se spolu sejdou a klábosí. Jednoho dne při bouřce vysloví společné přání . A ejhle brzy se zacnou dit veci. A od té doby je tento film krásný, humorný a místy děsivý sen.6enám se plní přání, Vznášejí se a žijí v jakési pohádkové fantazii . Ale po čase si i ten ráj omrzí a oni své púvodní přání navyšují a cití se být opět nespokojené.A taky se jim nelíbí , že za vše se platí. je to velmi humorně pojaté pojednání o touhách žen,i o světě žen a je to ve formě ironické nadsázky, Bláznivé fantazie a horůrkova:) Čili i pro muže stravitelnější. ()

BoPo

Problémom tohto snímku bola pre mňa ústredná trojica herečiek. Nebavili ma. A druhým problémom bolo že som začal od polovice filmu nudiť. Jediné čo môžem pochváliť je kreácia na démona v podaní Jacka Nicholsona. Tie percentá v hodnotení by mali ísť čo najskôr o dosť nižšie, aby zbytočne nenalákali niekoho ďalšieho. ()

Tommassi3

"Vášeň bez preciznosti, to je chaos.." Šílený génius George Miller touhle svou žánrově vůbec ne snadno denfinovatelnou adaptací vlastně nasazuje Updikeovi parohy a nechává stejně šíleného Jacka Nicholsona si do posledního (vz)dechu užít jeho oblíbenou polohu.. Hereckou polohu samozřejmě..;) John Updike se vyžívá ve středech - A to nemíním jen tu střední americkou protestantskou třídu, kde dochází ke střetům extrémů !! -zato extremistovi Millerovi mnohdy ani nestačí mantinely.. ()

spaceboyCZ

Film, u ktereho jen tezko hledam nejake chyby. Kdykoliv bezi v televizi, tesim se na nej jako male dite...je to Jackem? Je to Cher? Je to hudbou? Je to prostredim? Ne, je to vse dohromady, pekne a dobre zamichano, proste lahudka...takova ta extra svickova na smetane. S brusinkama samozrejme... ()

EastWicka

Ten film miluju tak, že jsem si podle něj vybrala místní přezdívku. Je čarovný, kouzelný a neskonale zábavný i po dvacáté páté! Ani se jim, holkám, nedivím. Co taky jinýho v tom Bohem zapomenutym kraji než, cituji: nemravnost, zvrácenost, nestoudnost... s tím ďáblem... ;) ()

Orlau32

Miluji Jacka NIICHOLSONA, vím, že film byl herecky velmi dobře obsazen, ale mi se nelíbil. Nebudu říkat, že byl báječný a jak to bylo dobře zahráno - to by byla přetvářka. Prostě to nebyla moje parketa. Nebyla to ani pohádka ani scifi, byla to dle mého názoru dobře obsazena a zahrána blbost. ()

blackrain

Buďte velmi opatrní nebo spíše opatrné na svá přání. Mohou se totiž vplnit rychlostí blesku. Pak se nedivte, že se před vámi objeví neodolatelný a úžasný Jack Nicholson se svým božským úsměvem. Já bych se mu taky nedokázala ubránit. To byl ďábel jak se patří. ()

ABLABLABLA

Konečně jsem se k tomuto snímku dostala, jak tady, tak ze všech stran mi byl vychvalován, a proto pro mě byl zklamáním. Čekala jsem opravdu něco skvělého a geniálního. Dostalo se mi ovšem průměrného filmu s nadprůměrnými herci a hudbou. 3 a půl * za vždy perfektního Nicholsona, Cher, jak ji neznám, taktéž skvělou S. Sarandon, která se proměnila z šedé myšky na dračici a za nadčasovou brilantní hudbu. ()

suicide

Na jednu stranu skvělý film - ďábelský výkon Jacka Nicholsna a ještě se člověk zasměje. Na druhou stranu mi něco vadilo. Velmi podivná atmosféra, která nás filmem provázela, či tak trochu údiv nad jednáním těch "tří čaroděkek"? Proč pořád to číslo tři? A proč tři postavy vykreslené jako právě ty hodné se projeví sobě navzdory jako stejně ďábelské, stejně zvrácené jako ďábel sám? Každá zvlášť dohromady ještě víc. Ale Nicholson má aspoň šarm. ()

René.girl

Herecké obsazení nemohlo být dokonalejší. Nad hereckým uměním Jacka Nicholsona se mi tajil dech. Určitě je to jeden z filmů, který by měl alespoň jednou za život vidět každý. 98% ()

rt12

Nevím co by udělalo opětovné podívání. Po prvním jsem byla nadšena, ani ne tak samotným námětem, jako Nicolsonem a spol. ()