Adar a jeho armáda táhnou na Ostirith. (Prime Video)

inmax

Moc mě baví pro mě nečekaná brutalita, o tom si mohl LOTR, nedej bože Hobit nechat zdát :) Co je u mě strop epizody, tak promluva Adara o svých dětech, tedy že každý skřet má své jméno a srdce. V té scéně zadupal Galadriel do země :) ()

Paatej

Kurva já tendle seriál fakt nechápu. Kam doplula flotila Númenorcu? Jak věděli kam maj jet? Proč jedou random směrem tryskem, aniž by předtim někdo vyslal třeba skauta? Proč Galadriel věří, že Halbrand je král, když sám tvrdí že neni? Proč se seriál snaží mluvit chytře a jde jen o květnatý bláboly bez sebemenšího sdělení? Naprosto děravej storytelling bez sebemenšího worldbuildingu. Seriál tráví minuty zpomalenejma záběrama, aby pak přeskočil jakákoliv vysvětlení. Neptej se a čum na nesmysl. Bohužel otázky co mě jako diváka zajímají, nezajímá nikoho jiného. Ani vesničany, ke kterým najednou připeláší stovky cápků na koních, kde ještě předtím sedláci mlátěj sedláky - doprdele vždyť se báli a chtěli utéct a ne zabíjet svoje lidi, co to je za nesmyslnej blábol - aby všichni začli oslavovat krále, kterej ovládá teleportaci, protože jak nadjel Agarovi jinak vysvětlit neumim, a nakonec je prostě protože velkej plán smetla sopka. Jedinej dobrej moment, doufám, že sou všichni mrtvý a že už je konec. ()

thepeabody

Tolik klišé, že se člověk až stydí. Navíc je vtipný jak se seriál snaží o pánprstenovskou osudovost neoriginální hudbou a zpomalenými záběry na postavy, které jsou všem ale úplně u prdele. ()

Kimkong

Zatím nevětší bitva. Parta skřetů bez průzkumníků. Ale oceňuji tzv. Kanónenfutr v podání vesničanů co zradili. Samozřejmě útok stvoření, co se bojí světla asi půl hodiny před svítáním. Náhoda? Nemají se šípy vytahovat po směru vniku? Zajímavá taktika s bouráním věže. Je vidět, že architekt byl stejný jako u mostu ve Studénce. A pak ten závěr. Důležitý artefakt při jehož nalezení se nikdo neobtěžuje balíček zkontrolovat. A celá ta věc kolem kopání děr a tajemného meče. Ta byla dost pochybná. Nelogyčnost kompenzuje hodně dobrý vizuál. ()

kubas369

7/10. Tak ja nevím, vesnice s pěti baráky a na jednom místě nanejvýš 50 lidí, tak nějak čekáte od seriálu, který má takovou cenovku nějak více. Nechápejte mne špatně nevypadá to vůbec špatně ale tak nějak je to prostě málo. Chyby mi tady prostě dotek osudovosti, takový ten moment, který nedostanete z hlavy, což třeba Hra o trůnu dokázala v jedné řadě několikrát. Halbrandům nárok na trůn postaven pouze na nějakém odznáčku, který mohl klidně sebrat z mrtvoly, na což sám upozorňuje, nikdo to nespochybňuje. Adar, fakt dobrá postava a vznik Mordoru je cool. ()

Fanda.Boukal odpad!

Si vždycky říkám že horší už to nebude ale tvůrci mi vždycky ukáží že bude. Tolik nesrovnalostí a nesmyslů sem ještě snad neviděl. Člověk by nesměl mít mozek aby mu nevadilo jaký hovadiny a nesmysly tam tvůrci používají. ()

mata77

Zmena na režisérskej stoličke je citeľná a zdá sa mi, že pocitovo je šiesta epizóda najlepšia. Napätie pomáhala stupňovať kamera s detailnými zábermi na tváre postáv. Buď si pri tom dávala načas, čakala na nástup emócií postáv, alebo striedavo prebleskovala v detailoch, čím ešte viac stupňovala napätie. Hudba je viac chorálna a plná vokálov. Výborné masky, zase a ešte viac. Z niektorých scén sálala hlboká intímnosť, symboly a odkazy navádzali na zamyslenie. K stretom dochádzalo medzi menšími skupinami, pričom kamera sledovala v prvom rade súboje jeden na jedného. Záver neskutočne navnadil na ďalší diel a ja sa fakt neviem dočkať. ()

muti

Legendárny meč proste umí legendárny veci. Finále bolo super ale timing príchodu kavalerie bol až príliš dobrý. Keby je to lepši seriál tak zistíme že prišli neskoro a všetci sú už mŕtvy a až potom si dajú finále s orcami. Anyway zatiaľ určite najlepšia časť série a oplatí sa nechať aj komentár ()

Dasty

Tady ti rádoby odborníci co hodnotí odpadem tak se na to nedívejte. jelikož pod odpadem si umím představit ledacos ale tohle i kdybych byl největší idiot nenáviděl to .. tak furt nemohu dát odpad .. běžte se léčit ... ()

Elisson odpad!

Na tomto diely nezmyslu sa určite prepralo toľko prachov, že keby som bola jeden zo zlodejov, echm tvorcov či aspoň spoluvinníkov, bola by som krásne zaistená. To, že tvor s morálnym cítením by po tom nevedel zaspať, je už druhá vec :-( ()

kreion

Je nejaká možnosť ako dať Psychorovi odpad? Na serióznu nôtu - konečne veľmi dobrá časť, kde aj moja žena odvracala pohľad pri gore scénach. Poprosím viac takéhoto kumštu ()

Pan.Antonin

"„V nouzi je každá minuta drahá a přece je lepší pozdě než nikdy.“ (Éomer - J.R.R. Tolkien) Ale jo, tentokrát jsem byl docela spokojený. Věci se konečně daly do pohybu a celou epizodu jsme neprokecali (pomohlo taky, že jsme v téhle epizodě řešili linku černého elfa a zlého elfa a nezdržovali se třeba s hobity). Navíc akční scény měly překvapivě dobrou choreografii a viděli jsme pár zajímavých zvratů (stejně tak několik dost očekávaných). Chvíli jsem přemýšlel i o čtyřech hvězdách, protože ze seriálu to mělo asi největší úroveň, ale nakonec je nedám, protože stále je to chvílema hloupoučké. ()

swenyx

Jsem rád, že se po PĚTI epizodách konečně něco stalo a divím se, že i skoro celý díl, ale furt to není ono, jelikož mi prostě furt nesedí postavy, furt jsou to NPCčka a furt to má nonsence situace. Asi se opakuju, ale nezažil jsem v žádném seriálu, že bych po šesti epizodách neměl rád alespoň jednu postavu a stopro vím, že se to do konce seriálu nezmění. ()

Tomko87

Konečne sa tam dej posunul do predu. Ale boha jeho odomkni si svoj Mordor je neskutočne na smiech. To koho napadla taká kokotina. Plus ani jeden si nevie skontrolovať či je vo vačku čo ma byť ? ()

zodiak217

Zatiaľ najlepšia epizóda zo všetkých. Vizuálne bohatý je celý seriál, no tu to konečne malo aj spád a akciu. Keby bol cely takýto seriál, tak nie je o čom, no jedna epizóda z 8 je dosť málo. ()

SuperSheep odpad!

Elendil: "She drowned. The see is always right!" Orkové jsou stejně zabednění jako elfíci. Nevšimli si, že vesničani odešli z věže jedinou přístupovou cestou jim v ústrety zpět do vesnice. Galadriel plná msty a arogance poučuje jiné o pokoře a zle pomsty. Adar polidšťuje orky. Galadriel mu na oplátku vyhrožuje genocidou se zápalem. Alespoň že většina otravných postav chcípla na konci v pyroklastické vlně. Škoda, že hobiti byli moc daleko. ()

v.indruchova

vizuál pěkný některé myšlenky zajímavé ale to nestačí. Vadí mi jak jsou elfové i jiné rasy vyobrazováni jako neschopní přídilové, utahané. Je to hodně postavené jak by se kdo choval dnes, zapomíná se že před dávnými časy hlavně elfové fungovali trochu jinak. Souboje mě fakt bolí. Dál se dívat nebudu, neteší mne to spíše naopak. Seriál těží ze slavných knih a filmů, ale není to spíše pro peníze? ()