Pán prstenů: Prsteny moci

• USA The Lord of the Rings: The Rings of Power
USA, (2022–2024), 17 h 57 min (Minutáž: 65–72 min)

Recenzie používateľa swenyx k tomuto seriálu (9)

Pán prstenů: Prsteny moci (2022)

Těžce nezasloužených 2/5, popravdě ani nevím proč jsem nedal 1/5. Aneb jak pošpinit původní Peter Jackson trilogii, čekal jsem že to nebude nic moc, ale tohle jsem teda nečekal, nezajímavý postavy, nezajímavý příběh, jen ten vizuál byl "dobrý". Jsem zklamanej tím že tohle bude mít pokračování, doufal jsem že si to na sebe nevydělá, bohužel stačí aby se to jmenovalo pan prstenů a hned je výdělek zaručenej. ()

Stín minulosti (2022) (S01E01)

Asi nejvíc hatovaný seriál co jsem kdy viděl a popravdě (zatím) nechápu proč. Úvodní díl nás krásně přivítá zpět do Středozemě, záběry krajiny jsou úžasné a minimálně na tohle nemůže nikdo říct ani slovo. Soundtrack nejvíc nabudil atmosféru a jediné co mi zatím vadilo byly povídačky mezi Elrondem a Galadriel, byly zdlouhavé a zbytečné. ()

Na moři (2022) (S01E02)

V 2. díle se toho bohužel moc nestalo, Elrond se setkává s Durinem po 20 letech a Galadriel trénuje kraula. Nori a stranger mají z tohohle dílu nejlepší příběh. Doufám že Disa nebude mít v příběhu nějakou větší roli, dost mi vadí. ()

Adar (2022) (S01E03)

Númenor celkem zklamal, ne vizuálem ten je super, ale příběhem, který je takový nijaký. Arondir se skřety nejzábavnější linka dílu. Celkově spíš takový výplňový díl, bohužel super soundtrack to sám neutahá, chtělo by to lepší příběh. ()

Velká vlna (2022) (S01E04)

Začínám být těžce unuděnej, poslední 2 díly se třeba absolutně nic nestalo, žádná akce, jen nekonečný, zbytečný, nicneříkající dialogy totálních NPCček. První díl mě slušně nabaitil, ale od 3. dílu mám pocit, že nám autoři jen serou na hlavu. Ono tomu taky vůbec nepomáhá dnešní braindead trend, kdy vychází díly každý týden, namísto toho, aby vyšly naráz. ()

Odchody (2022) (S01E05)

Nori se strangerem a skřeti asi jediné přijatelné dějové linky. Vše ostatní je shit. Jako to abych po 5. dílech neměl rád žádnou postavu se mi u seriálu hodně dlouho nestalo. Přemýšlím jestli se hecnu a dokoukám zbývající 3 díly, abych věděl jak moc tragický to je. ()

Udûn (2022) (S01E06)

Jsem rád, že se po PĚTI epizodách konečně něco stalo a divím se, že i skoro celý díl, ale furt to není ono, jelikož mi prostě furt nesedí postavy, furt jsou to NPCčka a furt to má nonsence situace. Asi se opakuju, ale nezažil jsem v žádném seriálu, že bych po šesti epizodách neměl rád alespoň jednu postavu a stopro vím, že se to do konce seriálu nezmění. ()

Oko (2022) (S01E07)

Jsem rád, že už chybí jen jeden díl a utrpení skončí. Divím se popravdě, že jsem měl tu trpělivost sledovat 7 dílů ničeho a ten fakt, že už teď točí 2 sérii je teda něco, no jo no stačí mít v názvu pán prstenů a je vlastně najednou jedno jestli to je sračka nebo ne, ono to ty peníze prostě vydělá, bohužel. ()

Slitina (2022) (S01E08)

Eminem vs Gandalf z Wishe byly asi jediný zajímavý? A to ještě mělo i tak tolik hloupých chyb, třeba to jak na konci vyšlo slunce během asi 10 vteřin. Na začátku jeli 6 dní s těžce raněným, taky moc logická věc, takovýhle věci se ale dějí celou sérii. ()

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

29.11.2023

Seriálový Fallout má datum premiéry

Seriálový Fallout má datum premiéry

25.10.2023

Seriálová nabídka streamovací služby od Amazonu se brzy rozroste po Pánovi prstenů o další slavnou značku. Už příští duben totiž na Prime Video dorazí adaptace kultovní herní série Fallout od… (viac)

Akční Citadela se dočká další řady

Akční Citadela se dočká další řady

26.05.2023

Amazon opět zatřásl svými bezednými měšci na peníze a potvrdil dříve avizovanou druhou sérii akčního seriálu Citadela. Projekt, který měl poměrně komplikovanou cestu na obrazovky a několikrát změnil… (viac)