Vládkyňa zla 2

• Česko Zloba: Královna všeho zlého (viac)

Prešlo päť rokov. Kráľovná čiernej mágie žije spokojne a jej krstná dcéra Aurora pomaly dospieva. Nenávisť medzi ľuďmi a kúzelnými bytosťami sa úplne vytratila. Svadba medzi princom Filipom a Aurorou je dôvod k radosti a mnohí dúfajú v spojenectvo. Nečakaný zvrat udalostí a stretnutí s novými mocnými spojencami dostane Auroru a Zlorianu na opačné strany Veľkej vojny, ktorá preverí ich rodinné putá. (Saturn)

Pavlis.xxx

Epičtější a barevnější než jednička. Herci myslím si sympatičtí akorát ten zpatlanej příběh... Na druhou stranu je to rodinný film a ne film pro náročného diváka. Určitě bavilo víc než Dumbo a Aladin a i když Jolie moc nemusím tak tahle role k ní naprosto sedí. 70% ()

princeznaaur

Jo toto se mi libilo vice nez dil 1.Hlavne musim vystrelit poklonu tem,kdo na ty napady chodi at uz ztvarnenim ruznych postavicek z kouzelneho sveta nebo magickou prirodou. ()

Vampiroza

Ne tak úspěšně pokračování je ale příjemné a digitálně opět krásné. Angelina úžasná jako vždy. Chybělo už jen trochu toho odlehčení jako v prvním díle. Snažilo se to tvářit velice vážně a to tomuhle žánru nejde ani náhodou. ()

BR23

Scenáristicky ploché a predvídateľné, podobne ako prvý diel, chválim úžasný vizuál a hudbu. Malo to zopár dobrých nápadov. Veľkú výhodu oproti jednotke vidím vtom, že som nudné scény a hluché miesta bez Angeliny (asi tak 60% filmu- všade kde doslova nebola na obrazovke Zloba) pohodlne klávesou preskočiť. :D ()

GameOfThrows

Takže, princezna hezká jak pondělní cesta do práce .... po dovolený.... Angelina působící spíše jako reklama na hlad než jako hlavní postava, kterou zastává spíše už stárnoucí Mišel (tentokráte bez vlka) a táhne film jakožto záporačka. Děj neurazí ale taky nenadchne, zakompostování námětu Fénixa přecházím. Překvapila mě ale bitva, která byla o dost zajímavější i než ta rádoby grandiózní finální b/(p)itva z Game of Thrones... bohužel ani v této bitvě sloni nebyli :( Suma sumárum, vcelku příjemná temnější pohádka pro děti kterou skousnou i dospělí, nebo pohádka pro dospělý, kterou skousnou i děti? Toť otázka, stejně tak jako role prince v tomhle počinu.. ()

Sejkorka

Třeba časem přehodnotím, ale aktuálně je to film, který můžu vidět znova. Tak určitě, jen seženu lepší kopii. Je to pohádka pro velký děti a to já jsem :) ()

TomLaik

Bavilo mě to ještě o kus víc než jednička, ani chvilku se nenudil. A celý film si přál ať už konečně někdo sejme to hnusnou zlou královnou :) ()

lord_kabb

Asi by mi úplně stačilo, kdyby tam AJ jen lítala, bořila města, divala se do dálky anebo do blízky a občas by byl střih do pohádkové džungle. Všechno ostatni je tam tak nějak navíc. ()

JousefJousef

Na jedno shlédnutí, OK! Pohádky mám rád i v pozdním věku. Jen mi vadí ten aktuálně povinný, protivný casting... No, nevím. Pro mne byla, je a zůstane "Růženka" krásným příběhem s evropskými kořeny a odkazy. Navíc, odkazující se na jisté historické reálie, samozřejmě s pohádkovými nuancemi. Takže, testík pro všechny. Ve kterých zemích byly v minulosti (jako doopravdy) hrady, a především zámky??? A kde jsou dodnes (nemyslím Disneyland)? V Jižní Americe? Asii? V centrální Africe? A propos, rytíři? Teď si to ale celé, aby nebyl humbuk, otočíme, genderově či rasově vyvážíme, a létající pohádkové bytosti s "andělskými" křídly jsou v podstatě - až na jejich vůdce (a hlavní hrdinku Zlobu) - doplň si sám... A polovina vojáků/rytířů, bojujících za královský zámek, jsou... Ať se na mne nikdo nezlobí, tohle mi vadí. No way. Myslím, že do hlavních rolí filmu (režie, ideálně, Spike Lee), o zatím euro-americkými tvůrci nepřijatelně a stereotypně pojatých "jižanských" muzikantech, plavících se na konci 19. století na parníku po Mississippi, neobsadím původní sestavu Banjo Bandu Ivana Mládka. To by asi neprošlo. Nehledě na to, že mi uniká, jak se rozmanitý casting (tady i obecně, pokud opravdu nemá logické či historické opodstatnění) podepíše na vyšší kvalitě, v tomto případě moderního pojetí rádoby Růženky? Jo, a ještě jedna věc. Pitvoření, v podstatě přehnaného množství bytostí z lesa, je také... ano, přehnané. Všeho s mírou a s rozmyslem. ()

Disney oznámilo své plány

Disney oznámilo své plány

07.05.2019

Studio Disney čerstvě oznámilo své plány na příštích sedm let, a vzhledem k tomu, kolik toho je, pojďme se do toho rovnou pustit. Nejvýznamnější část novinky se pochopitelně týká nových Star Wars. Po… (viac)