Banda gangstrov závislých na zločine našla seberovného - gangsterského policajta, ktorý sa v trestaní zločincov výslovne vyžíva. (Forum Film SK)

Stirl021

Banda klidných, metodických a inteligentních bankovních lupičů proti bandě zpustlých, agresivních alkoholiků z řad policie. Po dlouhé film, který mě bavil. ()

hujerita

Za prvé: dlhé ako týždeň pred výplatou. Za druhé Gerard nebol v tomto filme za drsného. Za tretie kopec chýb, ale to sa na akčný výplach dá, ale čo ma akože najviac dorazilo a aj urazilo bol pokus o záverečnú vykrádačku Usual Suspects. Tak to teda nie. Malý geniálny černoch :-DDD a že drsný gangsterský policajt, ktorý plače :-DDD To sú iné jeby. ()

herdek550

Zkrácené hodnocení: Akce: 4/5 ; Příběh: 1/5 ; Realističnost: 0/5 ; Shrnutí: Samotná loupež a plánování je skvělé. Není co vytknout, ale chybí zde určitá realističnost. Nevadí mi, když se gang dokáže ubránit v přestřelce, ale rozhodně nemůžu věřit, že by se po přestřelce v LA neobjevil jediný policista během 20 minut. Další chyby byli spíše jen detaily, ale celkově nic moc. Co film zachraňuje, je skvělý plot twist na konci. ()

mdf

Budete přemýšlet,co vám ten film připomíná,ale to hodně vzdáleně.napsat,Nelítostný souboj,je dost odvážné.Vyloženě jsem se nenudil,ale chyběla mi tam ta chemie a to napětí.Kvalit Ctihodného občana to ale nedosahuje. ()

Klot

Strašná blbost. Dvě bandy nesympatických parchantů, které se od sebe liší jen tím, že jedni mají na pupku napsané sheriff, se dvě hodiny potácí po plátně od ničeho k ničemu a trousí rádoby chlapácké poznámky. Děj je čas od času vylepšen naprosto nesouvisejícím odskáknutím do soukromí některých postav, které na nic nenavazuje, nic neznamená a divák ho okamžitě zapomene. Vrcholem je supr dupr sofistikovaný plán na vyloupení nevyloupitelné federální banky, kde každé dveře zvlášť otvírá na dálku drsná ochranka, ale do nejstřeženější místnosti vede pohodlně průlezné, nezabezpečené větrací potrubíčko... ()

PRINC1

Za mě Gerard Butler za jedna role mu sedí, scénář dobrý nikdo se nenudí má to spád a šťávu dobře jsem se pobavil film který můžu víckrát. ()

finest

Jedno se tomu filmu upřít nedá, akční scény zvládnuté perfektně, žádné zbytečné blbosti okolo, prostě čisté umění, dva fungující týmy, které ví, jak se zbraní zacházet. Stopáž delší, až se člověk mírně ztrácí,...co bych vytkl je, že málo prodali ten samotný fuck up.... ale nevadí. Užil jsem si to a 75 % se film určitě zaslouží. ()

neojk

Myslel jsem, ze to bude daleko vetsi pruser nez nakonec byl. Butlera jako herce dost cenim, ale v tehle roli mi moc nesedel. Na druhou stranu, co se tyce zapornych postav, nejvetsi pruser byl 50 cent :D herec to neni a nikdy nebude. The Rock se z nej proste nestane, protoze na to nema. Jednu hvezdu jsem pridal za konec, ten nebyl uplne cekany :-) ()

Dzunk

Akční? Ne. Drama? Nevšimnul jsem si ho. Krimi, no ano, byli tam poldové a zločinci. Nějak mi bylo úplně jedno jestli tu banku udělají nebo jestli je všechny pozabíjí nebo jestli naopak skončí v kytkách všichni policajti. Film ale docela utekl, ikdyž ničím nezaujal, takže dávám alespoň dvě hvězdy. ()

Denzen

Dokonalá lúpež nie je vôbec dokonalá a nájde sa v nej kopec logických chýb, ale scénaristicky to našťastie funguje. Režisér si tiež pekne vyhral s obrazom. Bohužiaľ Butler dostal asi tú najotravnejšiu rolu. Jeho neustále cmúľanie, žuvanie a arogancia robia z tohto filmu peklo na pozeranie. Po hodine mi už neostávalo nič iné, než fandiť zloduchom. Možno to bol skrytý zámer tvorcov. ()

Gerard Butler chce zachránit svět

Gerard Butler chce zachránit svět

27.06.2020

Herec Gerard Butler patří v Hollywoodu už řadu let k akčním jistotám. Nehraje sice v těch největších blockbusterech a jeho filmy v kinech čas od času šeredně vyhoří, hvězda snímků 300 nebo Pád Bílého… (viac)