Banda gangstrov závislých na zločine našla seberovného - gangsterského policajta, ktorý sa v trestaní zločincov výslovne vyžíva. (Forum Film SK)

celticek

Bylo to fajn, taková předělávka The Heat, což je na toto téma absolutní klasika. Když někde nehraje Wahlberg, tak je to vždy dobrý film:) Pobavil štěk Maxe Hollowaye, Bispinga jsem si teda nevšiml. Ha ha, teda jo, úplně na konci. ()

Marty7CZ

Totální snaha kopírovat vrcholovej HEAT, ale vylezl z toho průměr. Nečekal sem vod toho ani víc, spíš trochu doufal. Butler tak moc potřebuje hit, ale furt ne a ne! Takže 65%, víc ani ránu.... ()

DjangoDoe

Jediná poriadna heistovka tento rok a aj tá je priemerná. Paradoxne každý lúpežný film si porovnávam s Mannovým Heatom a to je možno dôvod, prečo jednoducho nedocením pre niekoho možno dobrý akčný film. Citovo chladné postavy, ktoré sa hrajú na rodinu, no vedú bezduché dialógy a do toho nútená atmosféra kedy vlastne čakáme len na poslednú "dokonalú lúpež" a potom na to ako klasicky ostanú dve protipólové postavy proti sebe. Butler-Schreiber je oproti DeNiro-Pacino len slabý šálok čaju a vlastne je vám u prdele, kto z nich skončí s guľkou v hlave. Nakoniec možno pobavila veta "Já se do vězen nevrátim" čo pekne spoileruje záverečných 15 minút. ()

masekjc

Klasický námět ale podařilo se z toho vytřískat hodně. Největší zásluhu na tom má Gerard Butler, který předvedl další pozoruhodný výkon. ()

crjules

Ano, ano, variace na Heat od A do Z. Ale coz, ono kdyz se to povede a neni to jen druhorady opis, nebudu to brat jako plagiat ale jako poctu puvodnimu filmu! Navic, po dluhe dobe svizny, akcni, koukatelny film. **** ()

vetsinezobri

Já se teda dost nudil. Hlavní záporák je taková levnější kopie McConaugheyho a Butler mi přišel spíš k smíchu jak si hrál na brutaltvrďáka. A když si vezmu že to má přes dvě hodiny tak ani tý akce tam není obzvlášť moc. ()

ANTYCHRYST

Jeden z filmů..kde od začátku fandím zločincům..:) Butler jako věcně chlastajici a šlapky milující polda je pěknej kriplik..a hraje to výborně.. trošku jsem měl problém a délkou.. místy tomu dochází dech a dosti se to táhne..ale finální loupež byla geniálně vymyšlená.. až mi bylo líto že se jim to nepovedlo..a konec mě vyloženě nasral.. měli umřít oba dva!! 60% scéna kdy 50 cent přivede toho týpka do místnosti plné gangsterů..je Top..:) ()

Alojs

Takovým filmům nelze nefandit. Jak už padlo v mnoha komentářích níže a výše - tohle je poctivý kus chlapské zábavy a velmi příjemná poklona králi = Nelítostnému souboji. Pochvala se snáší jak na obstojný scénář, tak na pevnou režii a nadstandardní herecké výkony. Samozřejmě, že se najdou i nějaké malé výtky (zbytečné dějové odbočky, až příliš krátké finále a menší prostor pro vedlejší postavy z policejního týmu), ale to všechno přebíjí nekompromisní badass výraz Gerarda Butlera, který se po letech dočkal role, která je mu dokonale šitá na tělo. Velká škoda, že tento snímek proplul jaksi bokem. Mimo hlavní dění. Těch 140 minut by si zasluhovalo mnohem více očí a mnohem více hvězd. ()

papadoce

Lúpežnícka záležitosť bez servítky. Niečo, ale neviem povedať presne čo, mi zo začiatku vadilo, lenže to niečo, neviem povedať presne čo, mi neskôr vadiť prestalo a prišiel som tomu na chuť. Absolútne to vychytali Žerár čoby policajný vágus, ale najmä, najmä Pablo Schreiber. Takto sympatickú úlohu šéfa zločineckej skupiny som už nevidel dávno. Normálne som Merrimanovi držal palce. Mám rád tieto žánrovky. Trochu krute síce vykradli Horlivosť, ale vlastne mi to vôbec neprekážalo, lebo vykradli to dobré a premiešali s vlastnými nápadmi a vznikol chutný guláš akcie a krimi zápletky. Vskutku veľmi slušná záležitosť, Bobby a Al musia byť spokojní. Ja som. ()

Maniik88

Tento film mi tak trochu pripomenul Heat s Al Pachinom a De Nirom. Taktiež tu máme dve party, lupičov a policajtov. Obidve žiadny svetuškári, no mám pocit, že tí poliši so skvelým Butlerom boli ešte horší. Záverečná lúpež bola fakt dobre vymyslená, zaujímovo vyšperkovaná. No našli by sa tu logické diery, ale dalo by sa to prepáčiť. Bavilo ma podpichovanie a provokovanie medzi Butlerom ako zlým polišom a Pablom Schreiberom ako dobrým lupičom. Napr. scénka na strelnici alebo v reštaurácii. Okrem Butlera sa iné policajné postavy hlbšie nepredstavili, zato k lupičom sme si mohli vypestovať lepší vzťah. Za mňa celkom spokojnosť, Heat bol lepší, ale toto mu fajn sekunduje. Bacha s kým hráte futbal, sedíte v base alebo chodíte do školy :D. ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Pořádná akce pro pořádné chlapy. Testosteron, drsné pohledy a dobře naplánovaná vloupačka, ikdyž s velkou haluzí. Vražedná byla délka a zbytečné prázdné místa. +++ SPOILER 20ti slovy: Ukrást obrněný vůz, (ne)vyloupit spořitelnu, potichu s fintou obrat centrální banku, nechat se postřílet komandem a nakonec všechny obchčije hlavní mozek akce. ()

XXXXXXXX

Po dlouhé době film, který jsem si musel pustit nadvakrát. Když se vás 110 min někdo snaží unudit, už to nezachrání ani 30 minut závěrečné smršti kulek! ()

Gerard Butler chce zachránit svět

Gerard Butler chce zachránit svět

27.06.2020

Herec Gerard Butler patří v Hollywoodu už řadu let k akčním jistotám. Nehraje sice v těch největších blockbusterech a jeho filmy v kinech čas od času šeredně vyhoří, hvězda snímků 300 nebo Pád Bílého… (viac)