Matrix Resurrections

• USA The Matrix Resurrections (viac)

Dvadsať rokov po udalostiach Matrix Revolutions žije Neo zdanlivo obyčajný život ako Thomas A. Anderson v San Franciscu, kde mu jeho terapeut predpisuje modré kapsule. Ani on, ani Trinity sa navzájom nespoznávajú. Morpheus mu však ponúkne červenú kapsulu a znovu otvorí jeho myseľ svetu Matrixu. (Continental film)

semo99

Keanu je dobrý človek , nulu si nezaslúži. Rovnako ako si nezaslúži túto srač...... Za uchovanie večnej spomienky prvých troch dielov - nechoďte! Naozaj na toto do kina nechoďte, pretože potom už nič nebude ako predtým! A najhoršie je - nedá sa to vrátiť, nedá sa to vymazať. Ostáva to!!! Ostáááva to!!!!!!!!! ()

soukyd33

Není to jako předchozí filmy o Matrixu. Herecké výkony nic moc. Hudba, soundtrack. (Docela známí). Efekty všichni známe, nic nového. Příběh je šíleně komplikovaný, a bude mít ještě určitě pokračování. Konec je otevřený. Poznámka: Mě to že začátku přišlo spíše jako dokument o Matrixu, než film. Je to spíše pro děti. Samé výbuchy, a nic z toho. Není v tom napětí, co již známe z předchozích dílů. Jestli se něco začne dít, tak až tak od 40 minuty a více. Mě osobně film nezaujal, a myslím že jsem ho viděl naposledy. Poznámka: Někteří herci mi nebyli sympatičtí. 👎 Sledováno v původním znění s českými titulky. Hvězdiček 2 ()

Tomulka

Celý film má nádech nechtěbosti a rutiny. Chybí tomu hodně! Takže na mne film působil skoro jako parodie. Jak jsem říkal mně stačí The Matrix. Nic více nebylo třeba! ()

ssarka odpad!

Stejně jako všechna pokračování po 20 letech je to totální sračka a humus... Stejně jako všechna pokračování po 20 letech se to vykrada, postrádá to jakýkoliv dej, smysl... Stejně jako trainspotting, muži v černém, jursky park, terminátor a mnoho jiných je to jen na doplnění peněz... Nestojí to ani za sledování na záchodě... ()

beny258

Film se hrozně moc snaží zavděčit fanouškům původní trilogie, ale přesto ukazuje několik nesmyslů (například jaktože žije agent Smith, když celá původní trilogie vedla k bodu, kdy bude zničen?). Úvodní půlhodina je vyloženě nudná, měl jsem fakt chuť film vypnout a jít radši spát. Nakonec se to přecejen trochu rozjelo. Konec mi ale opět přišel zmatený a nedotažený. Já prostě nevím, proč je teď v módě dělat spin-offy skvělých filmů, když to pokaždé skončí fiaskem (viz například Prometheus). ()

mokki5

Řeknu k tomu asi tolik, že čtvrtý Matrix není zas takový průser, jak prezentuje zdejší hodnocení. Naopak příjemná nostalgie. Děkuji za pozornost, hezký večer všem. ()

OLAFtrueLOVE

Matrix 4 není špatnej. Akce je horší a celkově žádná sláva, nevyužitá hudba, podivné kostýmy... Nic méně to není tak hrozný, nadchnul mě scénář, pár fajn nápadů, herci pohoda, vizuál celkem fajn (ačkoliv místy je to lehce kruciální :D) Nakonec nemůžu říct ani, že by byl úplně dobrej. DOSLOVA 3* ()

ArgeeMan

Týpci po závěrečných titulcích celý film ještě více zazdili. :D Velký zklamání. Čekal jsem svižnou akci a ne další táhlé Revolutions verze 2.0 ()

bigmatko

príbeh stavia pomerne výrazne na nostalgii fanúšikov trilógie a sám o sebe nemá čo ponúknuť. Trilógia mohla skončiť a keby nebolo štvrté pokračovanie tak sa nič nestane. Nuž ale stalo sa takže sme sa aspoň dozvedeli ako to s tým Neom dopadlo v meste strojov. koncept nového matrixu ma nepresvedčil a zmes absurdít ktorá sa vo vývoji deja neustále kumulovala mi miestami až vadila. Skôr to je taká scifi dráma postavená na epickom vzťahu nea a trinity a už nejde ani tak o matrix. očakávania z veľkolepého pokračovania sa u mňa nenaplnili. ()

JJaannee

Dokoukala jsem to do konce, ale doufám, že nebude další díl..tohle bylo utrpení.. přišlo mě to jako zombie apokalypsa.. romantická slátanina.. žádné zajímavé akce, které bych chtěla vidět znova.. začátek se dobře rozjíždí, pak přišla asi tak hodina vysvětlování a nudných scén o ničem a konec, konec byl zase moc přitažený za vlasy.. proč prostě jen nespadli.. ()

agentkenny odpad!

Někteří režiséři a režisérky by si měli přiznat, že už v nějakém věku na to prostě nemají. Nechápu, jak tuhle debilitu vůbec mohl někdo vpustit do kin, která v podstatě dojebala skvělou trilogii. ()

Tajemnik

Jaký mělo smysl natočit čtvrtý díl této trilogie? Děj a pointa Matrix Resurrections (zmrtvýchvstání? - indicie?) mi na to neodpověděly. Vezmeme první díl, chvíli louhujeme, přidáme pár nových herců (když nemáte Fishburne, můžete dát Yahya Abdul-Mateen II), osolíme a můžeme podávat. Za mě zbytečné. ()

Tranda

Příběh: 5/10; Humor: 2/10; Akce: 5/10; Napětí: 3/10; Hudba: 5/10; Vizuál: 7/10; Atmosféra: 6/10; Zábavnost: 3/10; Herci: 5/10. 4,5/10 ()

Andy.222

Tvůrci slibovali, že tentokrát pojmou Matrix jinak. A že začátku to vypadlo velmi nadějně - že se jim to daří. I díky jisté míře nostalgie si získali mou pozornost. Neo, Trinity i Barn... Ehm, Analytik se svých rolí zhostili se ctí a ostatní příliš nepřekáželi. Když pak Niobé začala mluvit o válce strojů proti strojům, byl jsem upřímně zvědavý kam příběh povede. A tehdy to začlo jít z kopce. Polovina postav když by nebyla, příběhu by spíš prospěla. Dříve nastíněným věcem (Vědma, stroje proti strojům, Sion, stroje proti lidem) se nevěnuje pozornost. A přestože bylo fajn vidět ústřední duo šťastné za druhou šanci, pro mě jako diváka by bylo příjemnější aby Deja Vu zacinkala zvonkem, nahrála Save v polovině filmu a dala jim tak "třetí šanci" zkusit to znovu. ()

Exanys

Musel jsem si pustit úryvky prvního dílu, abych si to ověřil a jo, měl jsem pravdu. Režisérky/a absolutně nepochopili o co v Matrixu šlo. Hlavně pak co se týká akčních scén. Nešlo o výbuchy, střílení a tisíce protivníků. Šlo o ty bojové scény a v nich hlavně o natočení nadlidské rychlosti a síly. V tom byly ty scény úžasné, a proto jsem se na ně vždy těšil. Zde se to ještě snaží zachránit Keanu svým bojovým výcvikem, avšak to nestačí. Příběh byl také lehce zmatený, ale o něj nikdy v Matrixu nešlo. Hodně schvaluji návraty starých herců a postav a také, což jsem nečekal, zasazení vývoje světa Matrixu do filmu. Nakonec to nebyl až tak špatný film, ale čekal jsem prostě něco víc. Už to není takový ten Matrix z mého dětství, u kterého jsem slintal a zamiloval si Reevese. Nakonec tomu tedy dávám 6.5/10, což není tak hrozné. ()

hronikpetr

Aktuální hodnocení 54% při psaní mé recenze, je podle mě příliš tvrdé. Ano začátek je hodně slabí a odkazy na předchozí díly (v podobě flashbacků či promítání na plátno) nemuselo to být, ale když připustíme fakt že to má být jakože odkaz na jeho vytvořenou hru, tak se to dá pochopit. Druhá polovina filmu je už o poznání lepší. Jsem zvědavý jestli mají v plánu další díl, nebo zda jim ho schválí, protože co jsem četl a vidím zde hodnocení, tento díl se nepřijal zrovna nejlépe. Uvidíme, za mě to určitě stojí na shlédnutí. Mé hodnocení 75% ()

blare odpad!

Nepopsatelně trapný, dokonale neoriginální a zbytečný recyklát. Dostatek barviček, všechny rasy zastoupeny, slavné jméno = zisk zaručen. Uvidíme na jakou operaci šetří "paní" režisérka tentokrát. Slušně řečeno: totální pičovina!!! ()

Pátý Matrix je v přípravách

Pátý Matrix je v přípravách