Jeden z producentů megahitu Síť přináší akcí nabité pokračování s hvězdou Nikki DeLoach v roli Hope Cassidy, půvabné počítačové expertky, která odjela do Istanbulu za prací snů a místo toho se okamžitě zaplétá do počítačového podvodu. Nonstop štvanice začíná a Hope musí využít všechny své schopnosti i půvab k tomu, aby znovu získala svou totožnost a celé záhadě přišla na kloub. Díky pomoci tajemného taxikáře a přitažlivé letušky se jí daří odhalit šokující pravdu o tom, do čeho se namočila. Dokáže napravit svou minulost dříve než jí zločinci připraví o budoucnost? Nebo bude lapena v síti? (oficiálny text distribútora)

nash. odpad!

Vždy, když vznikne nějaký zajímavý a originální příběh, najde se banda nedouků, kteří si myslí, že to zládnou taky. Nezvládnou. I když je překombinovaná zápletka, kde vůbec nikdo není tím, za koho se vydává, svým způsobem úsměvná, stejně jako turečtí poldové s mrožími kníry a ochotníci, kteří s vážnou tváží pronáší neuvěřitelné scénáristické "perly", není zase tak úsměvná, aby stálo za to, vyměnit ji za 90 minut vašeho života. ()

kombajn odpad!

Opravdu hodně špatný informační film pro cestovky o Turecku s mnoha zpomalenými nebo naopak zrychlenými záběry a lá Baywatch. K tomu hodně interpolací (záběry bezpečnostních kamer).To že v těchto filmech funguje práce s PC jako jakási magie je samozřejmost, stejně jako to, že firewall je 3D koule z několika kousků (ale od dob OPERACE HACKER - SWORDFISH, se virusu říká hydra a je to 3D kostka, tak proč ne ;) ) Jedna hvězdička mohla být za 1 vtipnou hlašku: "Co to je?" "To je můj náramek proti uhranutí." "Možná bys měla vyměnit baterky zlato." Jenže hned potom hlavní hrdinka nejdřív vyhodí stráž z okna (v Turecku vůbec skolí chlapů jak Stallone) a vzápětí jak padá přes zábradlí, HO CHYTÍ !!!! WTF? Je to opravdu škvár, který by si ani TV Nova nedovolila odvysílat před půlnocí. ()

Fr

sledovat celej film v ukrutným tempu prchající ,,půvabnou" počítačovou expertku, ke které nestíháte cítit žádný sympatie je nad moje síly. všechno to už známe z klidnější verze příběhu se S.Bullock. podle mě se rejža spletl, protože původně měl hrát hlavní roli S.Stallone a ne N.Deloach. tomu by jsme snad uvěřili, koho všechno přepral a oblafnul. a možná by se u toho tolikrát nechoval jako kretén. ()

Deimos

VHS/// Obsazení 5/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Prostředí 7/10/// +akce, spád, Nikki Deloach, napětí, hudba, určitě kamera -hraje si to na něco co není, nesmíte se ptát jak a proč?/// Předně je potřeba zdůraznit, že s původní Sítí to má pramálo společného. Tam kde předtím chtěli ukázat na sílu internetu a možné hrozby s názvem ztráta identity, tak na tom stejném místě zde zůstal název filmu a právě odcizená identita, bez toho aby byla nějaká váha přikládaná internetu. Prostě klidně se to mohlo jmenovat Odcizená identita. Celé je to vlastně o něčem jiném. Ale to jen takový rejpnutí. Protože jinak je film celkem solidní akční jízda se zběsilým spádem a pokud pomineme že tu neexistuje logika, tak je to vlastně solidní a napínavá zábava./// Celkem 73%/// ()

cab

Levne zpracovani, ktere vypada jako pilotni dil noveho americkeho serialu je zasazene do tureckeho Istanbulu, ktery je aspon pro me neokoukany a exoticky. Hlavni hrdinka je mlada americka pocitacova specialistka Hope touzici po dobrodrustvi. Takze kdyz dostane atraktivnni nabidku z Turecka, okamzite po ni sahne. Ale vsechno neni, jak se na prvni pohled zda. Uz od sameho zacatku se deji absurdni veci, ktere vyvrcholi narknutim z vrazdy a ztratou identity. Jak se z toho mila holka dostane, zalezi na ni a na panu scenaristovi, ktery neni zadny Shakespear. Kdybych nevidel puvodni Sit a Firewall pred par dny, asi bych film hodnotil jinak. 55% ()

• Natáčení filmu probíhalo v tureckém městě Istanbul v dubnu 2005. (GASTON73)