Koruna

• Veľká Británia The Crown
Veľká Británia, (2016–2023), 55 h (Minutáž: 39–72 min)

Tvorcovia:

Peter Morgan

Claire Foy, Olivia Colman, Imelda Staunton, Matt Smith, Tobias Menzies, Jonathan Pryce, Vanessa Kirby, Helena Bonham Carter, Lesley Manville, Josh O'Connor (viac)

Seriál sleduje politické soupeření a osobní životy za vlády královny Alžběty II. a události, které určovaly dějiny druhé poloviny 20. století. (Netflix)

Recenzie používateľa fafejt001 k tomuto seriálu (28)

Dvě fotky (2023) (S06E02)

Tak  tady  se  fotografové  ukázali  ve  své  nahotě .  Jde  jim  ,  mnohým ,  jen  o  co  nejlepší  snímek  Diany   ,  a  je  jedno  za  jakou  cenu .  Prostě  hnuuus .  SORRY .  Z  toho  by  byl  každý  na  palici  ,  z  toho  šmírování  .  Hlavně  ten  jeden  ,  co  je  fotil  ze  člunu .  Pak  to  prodá  do  tisku  a  má  na  nájem .  HOVADO .  Opět  sorry . Ke  konci  jejího  života  našli  s  Charlesem  ,  alesponˇ  v  něčem,  společnou  řeč . ()

Dis-moi oui (2023) (S06E03)

Poslední  den  Diany  je  natočen  skvěle . Rozhovor  mezi  nimi  v  hotelu ,  rovněž  skvělý . A  pak  poslední  jízda  před  paparazzi  na  skútrech  fakt  šílená  .  A  oba  dva  se  drží  za  ruce  a  věří  v  nový ,  lepší  začátek .  A  pak  přijde  ten  osudný  tunel .  To  prostě  mrazí .  K  tomu  není  co  dodat  . Takže  čtyři a půl * . ()

Následky (2023) (S06E04)

Myslím  si  ,  že  po  tomhle  díle  ,  už  to  bude  jenom  horší . Tenhle  by  byl  důstojným  zakončením  Dianiny  úlohy v  jejím  krátkém , leč  velmi  hektickém    životě . Prostě  královna  lidských  srdcí  .  ALE ,  ono  je  to  o  FIRMĚ    a  ta  musí  jet  dál . Žal  Charlese  nebyl  nějak  moc  věrohodný  ,  ale  co  my  víme , jak  to  vše  bylo  .  A  hlavně  chudáci kluci .  Pro  ně  to  muselo  být  opravdu  těžké  až  skličující .   Díl  byl  silný  a  místy  dost  uvěřitelný  .  Jsem  zvědav co  bude  dál .  Bez  Diany  to  bude  o  dost  jiné  . ()

Willsmánie (2023) (S06E05)

Inu  je  to  jiné .  Rozhovory  syna  s  otcem  ,  a  děda  s  vnukem  ,  to  se  povedlo  . Fanynky  ječící  na  Williama  taky  dobré   i  jeho  velký  smutek  po  matce ,  tedy  Dianě . To  všechno  chápu , jen  ten  Harry  se  nějak  nepovedl .  Čili  slabé  tři  hvězdule . ()

Ruritánie (2023) (S06E06)

TONY   králem   - dobrý  vtip  na  úvod  . Jinak  díl  o  politice  a  novému  pohledu  na  Firmu  , který  by  jí  měl  pomoci  zlepšit  reputaci  u  lidí . Zatím  nejslabší  díl  této  série . Herec  ,  jenž  hrál  Blaira ,    se  na  to  vůbec  nehodil  . Proslov  pro  Amíky  -  dobrý  .  Jinak  díl  nezáživný  a  podprůměr . ()

Ritz (2023) (S06E08)

Smutný  díl  o  sestře  královny  . Opravdu   velmi  smutný  a  bolestivý  . Konec  dílu  vydařený  .  Dost . Takže  tři a půl * . ()

Nadějná (2023) (S06E09)

Královna  matka  se  jen  mihne  v  celé  sérii  a  pak  přijde  její  skon  .  Divnéééé . Zasloužila  se  více  času  v  této  sérii . Celkově  rozporuplný  díl  . Hlavně  ten  zahořklý  Al  Fayed  .  To  bylo  drsné .   Pak  ovšem    mo´dní   přehlídka  bezva  ,  návštěva  Williama  u  rodičů  Kate  fajn  ,  ale  podpora  babičky  jěště  lepší  . Bravo  . ()

Sleep, Dearie Sleep (2023) (S06E10)

Obleček  Harryho  na  večírku -  hoodně   špatný  .  Svatba   Charlese   s  Kamilou  - dobrý  .  Řeč  královny  k  novomanželům  -  SKVĚLÁÁÁÁ .  Písenˇ   od  dudáka  pro  královnu  prostě  hodně  dojemná  ,  až  člověk  zaslzí  .  A  rozhovor   královny  s  manželem  v  katedrále   až  mrazivý  .   Doslova .   Mrazivě  silné  a  hluboké  .   SHRNUTO  -    Výborný  díl   i  zakončení  celé  série  .  BRAVOOOO !!! ()

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

03.11.2023

Netflix chystá americkou Korunu

Netflix chystá americkou Korunu

14.10.2023

Streamovací gigant Netflix dobře ví, jaké seriály patří mezi jeho nejzajímavější. Stejně tak si jsou hlavouni z programového oddělení vědomi, že nic nejde natahovat věčně, většinou navíc nechávají… (viac)

Poslední řada Koruny má datum premiéry

Poslední řada Koruny má datum premiéry