Otec tlačí Dodiho k tomu, aby Dianu požádal o ruku, ale svatba je to poslední, na co by teď princezna chtěla myslet. Honička s paparazzi pak skončí tragicky. (Netflix)

ALIENka_

Naprosto vynikající epizoda. VYNIKAJÍCÍ. Dynamika Dodiho a Diane je výborně udělaná. Nikdo asi nemůžeme vědět, do jaký míry je všechno pravda a jestli byl Mou Mou takhle manipulativní člověk, ale vypořádali se s tím skvěle. Dodi se snaží vyznat ve svým životě a tím, co chce on a co chce jeho otec. Diana to řekla přesně - snaží se potěšit všechny a zapomene na sebe. Nechal se dotlačit i do žádosti o ruku po dvou měsících, opakuji, dvou měsících, jenom aby na něj byl jeho otec pyšnej. Strašně sympatickej člověk a jestli to takový měl doopravdy, tak to neměl lehký. Diana se zase nechá tlačit do něčeho, o co nestojí, Dodim, tím pádem ani jeden z nich není šťastnej. Musím vzdát hold oběma hercům, celou epizodu drželi v nebeských výšinách. Hodnocení: scény s paparazzi vám spolehlivě naženou husí kůži/10 ()

kec_up

Neznám nijak zvlášť podrobnosti o smrti princezny, bylo mi 8 když se to stalo..ale nikdy nezapomenu jak se celý svět zastavil a sledoval ten pohřeb…Letos jsem dokonce před tim tunelem stál, a byl jsem překvapen kolik lidí udržuje památku princezny..určitě i díky tomuhle seriálu.Moc povedený, za mě prostě 100/100, 5/5 nebo 10/10 ()

fafejt001

Poslední  den  Diany  je  natočen  skvěle . Rozhovor  mezi  nimi  v  hotelu ,  rovněž  skvělý . A  pak  poslední  jízda  před  paparazzi  na  skútrech  fakt  šílená  .  A  oba  dva  se  drží  za  ruce  a  věří  v  nový ,  lepší  začátek .  A  pak  přijde  ten  osudný  tunel .  To  prostě  mrazí .  K  tomu  není  co  dodat  . Takže  čtyři a půl * . ()

lemonova

Elizabeth Debicki ma týmto absolútne odrovnala. Vedela som, že je skvelá herečka, ale že až takto.. Týmto sa pre mňa stala zatiaľ najlepšou Dianou vôbec. Na tejto časti si dali celkovo tvorcovia mimoriadne záležať. Je vystavaná dokonale, so zmyslom pre detail, vo veľmi tiesnivej atmosfére, neúprosne vedúc k finále, ktoré, hoci poznáte všetky známe fakty, vás jednoducho musí dostať. Hlavne kvôli nej.. ()