Láska nebeská

• Česko Láska nebeská (viac)

Vianoce v Anglicku. Ale zopár týždňov pred ich príchodom sa už vonku dejú nezvyčajné veci. Niektorí sa zamilujú, potom sa rozídu, iní sú zase beznádejne osamotení a stále niekoho hľadajú. Tento film je príbehom ôsmich ľudí, ktorí počúvajú hlas svojho srdca. Hlavnou postavou príbehu je novozvolený premiér, ktorý nevie dať najavo to, čo cíti voči svojej novej asistentke Natalie. Jeho strašia sestra Karen zase pomaly prichádza na to, že jej manžel Harry flirtuje s pracovníčkou jeho kancelárie Miou... Jamie je zase spisovateľ, ktorý opustí svoju partnerku po tom, čo ju pristihol pri nevere a odcestuje do Francúzska, kde chce napísať román, ale začne si tam s portugalsky hovoriacou slúžkou Aureliou... a to je len začiatok. (STV)

ZinedineCR7

Magor, hlupák, idiot, kretén, debil, imbecil...mohol by som pokračovať na 10 riadkov svojimi novými menami. Iné mať totižto ani nemôžem, keď som tento fantastický skvost videl až teraz. ()

Masrii

Přiznávám, že jsem se na tento film vůbec nechtěl dívat...nicméně mě vrtalo hlavou v čem je ta oblíbenost tady na čsfd. Romantická komedie není mým oblíbeným žánrem, ale jak to bývá, i tady jsou výjimky, o čemž jsem se přesvědčil například i právě u tohoto filmu. Skvěle sestříhaných několik linií, kterým z emocí nechybí snad žádná. Obsazení filmu je excelentní, až jsem se divil, kolik zde vidím známých tváří. A dokonce jsem se i po zhlédnutí ztotožnil s jednou z postav, což je u mě velmi ojedinělá věc. 90% ()

andalin

Jeden z mých úplně nejoblíbenějších romantických filmů - a to nejen na Vánoce. Nemůžu uvěřit, že je mu už přes deset let! Silná atmosféra, výborné herecké obsazení a miloučký happyend. 5* ()

Smileface

Jelikož jsou příběhy samotné optimistické až naivní,obsahují mnoho světlých i směšných momentů.Při jejich propletení na vaše city působí neustále nějaký buď vtipný nebo optimistický vypjatý moment.Celkově je ale Láska nebeská v záplavách nudných Anglických komedií příjemné svěžení a za to je potřeba tvůrce pochválit. ()

solskjaer

Z filmu jsem absolutně odvázanej ještě teď když si na něj vzpomenu. Naprosto úžasný pohodový film plný super humoru a skvělých hereckých výkonů. Některé hlášky typu:"nekupujte drogy , až budete popstar budete je dostávat zadarmo" považuji za téměř kultovní. Výběr hudby je také boží a hlavně její načasování je propracované do detailu - viz. písnička od Dido. Film který určitě stojí za to vidět minimálně dvakrát! Paráda!!!! ()

ethos

Konečne film o láske, ktorý nie je otrepaný, nudný, ale originálny a ešte aj zábavný. Proste naj, naj, naj, naj, najlepsie co som kedy videl. Super. ()

ZkuKol

Britské romantické komedie z 90. let, obzvlášť ty od Working Title, byly velmi příjemná a často i poměrně inteligentní zábava. Právě ty nejlepší byly z pera Richarda Curtise. A Richard si očividně ty nejlepší nápady schovával do šuplíčku pro sebe a pomalu je k sobě pečlivě slepoval až vznikla tato láskyplná mozaika. Vánoční atmosféra, břitký britský humor a láska. Opravdu stačí tak málo k 5 hvězdičkám? Ano, ale musí se to dělat poctivě, vyhýbat se zbytečným klišé, dbát na soundtrack a sehnat dobré herce. O hercí je totiž Love Actually nejvíc, každý si tu najde svého oblíbence z ostrovů- charizmatičtí Neeson a Rickman, nesmělí Grant a Firth, krásné Keira a Martine, sexy Elisha a Ivana a další. Všechny příběhy jsou lehce spojené a do sebe zapadající ( nečeká nás žádné: "jsem tvůj otec..." :-) Takže Christmas are around us, come on a let it snow... 100% ()

widla

Vánoční klasika! Teď je zrovna před Vánoci a já úvodní písničku All I Want For Chrismas Is You nemůžu dostat z hlavy... Je to úžasný film s úžasnými herci o úžasné lásce a úžasném čase!!! Prostě Vánoce a láska patří k sobě a to přesně Love Actually ukazuje! ()

Rousse

Jedna z nejlepších romantických komedií, které jsem kdy viděla - už jen proto, že nejede podle klasického schématu ON + ONA - dají se dohromady - hádka - usmíření - happy end. Je to perfektní mozaika lidských příběhů, které jsou plné různých druhů lásky a inteligentního humoru. Scénář je fakt dobrý, obsazení také skvělé a třešničkou na dortu je perfektní soudtrack. ()

sedm.1

Jednak musím začít tím,že Láska nebeská patří do vánočního období,uprostřed léta nemá takovou sílu.A jednak,Láska nebeská mi přišel jako hodně nevyrovnaný film.Autoři filmu zde rozehráli několik příběhů,ovšem né všechny jsou na stejné úrovni a některé jsou tam i přímo zbytečné.Další věc je,že i přes obsazení,které je vskutku hvězdné a zdařilé,jsem měl obrovský problém s tím,jak až neskutečně kýčovitě,sladkobolně a "happyendově" se do mě osudy a lásky všech zúčastněných ve všech příbězích doslova vtírali.Láska je zde skutečně na každém rohu a snad i ve všech formách a je divákovi samotnými tvůrci i láskyplně podávána,ale všeho je prostě moc a takhle to prostě neni!Jasně,svět potřebuje filmy jako je Love Actually,ukazovat lásku všude a v každém,ale možná v jemnějším a dokonce se odvážím říct,i v méně vtíravějším a násilným podání,než je zde./////////Po druhém zhlédnutí zvyšuji hodnocení.Nevím jestli stárnu nebo co,ale ok,přiznávám,Láska nebeská nakonec dostává do svých všudepřítomných láskyplných chapadel i mě :). ///////////// Po třetím shlédnutí se nestačím divit, co všechno jsem napsal o pár řádek víše, nyní tedy jen konstatuji, že jsou to blbý a nesmyslný žvásty, Láska nebeská je pro mě tím nejromantičtějším filmem všech dob, který jednoduše miluju!!!!!! Fantasticky zahrané,famózně natočené, neuvěřitelně lidské, citlivé a laskavé, film, který nemá ve své kategorii absolutně žádnou konkurenci, prostě NÁDHERNÝ FILMOVÝ ZÁŽITEK!!!! ()

FeatherBoy

Film je velice podobný Deníku Bridget Jonesové. To jak v něm jsou postupně zapleteny příběhy různých lidí je velice chytlavé a rádi to budete sledovat. Vynikající jsou herecké výkony a to hlavně podle mě Alana Rickmana, který mě vždy osloví svým jedinečným hereckým výstupem. ()

Thurin

Už jsem tento film viděl několikrát a líbí se mi čímdál víc. Teď jsem na pěti hvězdičkách, kde se to zastaví? Asi nejlepší romatická komedie, co jsem kdy viděl a určitě s nejlepším hereckým obsazením a výborným soundtrackem. ()

Heraldika

Tak dlouho jsem nesmyslně hledala na Lásce nebeské chyby, až musím dát stoprocentní hodnocení. Ten film je opravdu kouzelný a každé Vánoce si ho prostě musím pustit, kdyby trakaře padaly.. Úžasné puzzle dobra, lásky, oddanosti, víry, touhy, naděje....a mnohého dalšího. Prostě staré dobré anglické pohlazení, jak to mám ráda. ()

BMAJTZ

Opravdu nerad hodnotim vyborne filmy protoze vetsinou nevim co o nich napsat. Tohle je presne ten druh filmu, nejsem nejaky fanda do romantickych komedii ale tohle me proste dostalo. Vyborne vypointovany dej a skvele prolinani pribehu proste uzasne. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood

02.12.2023

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

30.09.2023

Unikátní formát filmové sezóny s předplatným přináší do českých kin projekt Tady Vary 2023/24. Předpremiéry očekávaných filmů, úvody s hosty, červený koberec a festivalová atmosféra. Na to všechno se… (viac)

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

16.02.2017

Klasický sequel Lásky nebeské nás jen tak nečeká, Richard Curtis ale napsal desetiminutový kraťas, v němž se podíváme na život všech hlavních postav v 2017. Kdy přesně ho uvidíme? Jeho premiéra… (viac)

Zemřel Alan Rickman

Zemřel Alan Rickman

14.01.2016

V 69 letech nás dnes opustil Severus Snape a Hans Gruber, tedy legendární britský herec Alan Rickman. Hvězda Harryho Pottera a Smrtonosné pasti podlehla rakovině, zanechala po sobě však bohatou… (viac)