Žralok útočí: Ľudožrút

• Česko Lidožrout (viac)

Pláž jihoafrického Kapského Města je plná koupajících se lidí. Ale jen do chvíle, než zaútočí žralok lidožrout. V ostatcích roztrhaných obětí pak vědci naleznou něco šokujícího. Zub patřící dávno vyhynulému pravěkému bílému žralokovi, který dorůstal délky až osmnáct metrů. A tak, někde v hlubinách oceánu číhá obří predátor a lidé i se svou moderní technikou jsou proti němu zcela bezmocní... (oficiálny text distribútora)

Cortesz odpad!

Všiml jsem si, že TV nova tento "skvost" bude vysílat v pátek večer, tak jsem si řekl, že to zkusím. Samozřejmě že ne za střízliva a předtím než to peklo vypuklo jsem se stavil v hospodě na pár pivek a pojistil to ještě 3 vodkami a šel na to. Měl jsem radši zůstat v hospodě a spít se do němoty, než koukat na toto. Ale je pravda, že jsem se u toho docela hodně nasmál. Jak samotnému žralokovi, který byl směšný a vydával hodně zajímavé zvuky když něco žral, dále špatná kamera, herci, a především ty kecy, které vypouštěli z úst, to trhalo uši, měl jsem chuť vypnout zvuk, ale dalo se to dokoukat do konce, ikdyž nevím, jak by to dopadlo, kdybych nebyl v náladě. Samozřejmě dávám odpad, protože je to vážně něco. ()

Mykhaluu

Jendna hvězdička za tom že jsem si to způsobil úmyslně! Viděl jsem TV program na návštěvě u známých a ten název sliboval hodně nechutné moře kýče! :) Zatím jsem to shlédl jen s přetáčením 2010-03-29! :) Nalákalo mě těch 8%, které snad ani nelžou! :) Mám pocit, že to je sestříháno s nějakého pornografického snímku, což by tak nějak osvětlovalo jak tohle mohlo vzniknout! :) Fakt drsná zábava! Až budu mít někdy čas na plýtvání, tak se zabalím do deky na gauči a užiju si tuhle absurdní jízdu! :) ()

Weissik

Ještě, že je to natočené v koprodukci. Takhle můžou jednolivé země svádět na druhé výsledné kvality tohoto zábavně-naučného snímku :-D ()

Mr.Shock

Jednu hvězdičku za Barrowmana a druhou za to, jak jsem se nasmál "grafickým efektům" v tomhle /snímku/ a taky za spoustu prsou a zadnic ... :) ()

djbarrel odpad!

Naprosto stupidní blbost, špatně zahraná s otřesnými triky. Záběry na menšího žraloka (carcharodon carcharias) byli poměrně dobré, a si proto, že se jednalo o nějaké záběry z pořadů Discovery. Ve chvíli kdy se objevila "matka" šlo všechno do hajzlu, protože záběry s malým žralokem se zrecyklovali a digitálně upravili. Katastrofa. O hereckých výkonech radši pomlčím - herci zdá se sbírali průpravu v reklamách na jogurty. Samosebou ve filmu je hodně logických kiksů z nichž se mi asi nejvíc líbilo, jak lidé skákali z jachty do vody a do žraločího chřtánu, ačkoliv loď se nepotápěla. Nějak jsem nepochopil režisérský záměr, ale asi to nebyl záměr, to spíš občas pronesl nějakou moudrost a všichni se jí hned snažili zakomponovat do filmu. Prostě sračka a jediné možné hodnocení je Odpad! 0% ()

J.Mayen odpad!

Pokousim se hodnoceni odpadem vyvarovat, vzdy se snazim aspon trochu na filmu neco malo najit, co by aspon za tech 5% stalo,ale tady vazne nemuzu, nejde jinak. Sceny kdy zraloky polyka lidi na gumovem clunu nebo vodnim skutru nejsou k smichu,ale tady spis k placi. Hodnoceni zde na CSFD o necem vypovida a vyjimecne s nim souhlasim. ()

kachnacekk odpad!

Horší film snad nebyl natočen, špatné pokusy o triky, převídatelný scénář a pitomé výstupy herců, jediným světlým místem filmu bylo, když se jeden "záporňák", spíš mamonžář hned potom co vytrhl své slečně záchranou vestu z rukou, vrhl z lodi přímo do tlamy žralokovy velkému jak 3 buldozery přímo do tlamy. Nutno podotknout, že mířil k záchranému člunu... ()

mr.sulas odpad!

Když jsem se na to začal dívat v pozdní noční hodinu,neměl jsem z prvních deseti minut tak špatný dojem,potom ale přišlo rychlé vystřízlivění a zažil jsem něco nepopsatelného......tak nepopsatelného,že to neumím ani popsat.Blbost více než na "entou".:-) ()

BadBoy13 odpad!

Když jsem to včera viděl, tak jsem myslel, že je to z 80. let. Záběry pořád stejné dokola, ale to nejhorší je, že ten žralok řval jak tygr. Nekoukejte na to!!!! ()

uncle odpad!

Zajímalo by mě, zda se u natáčení bavili i tvůrci, či to mysleli vážně... Opět další napodobenina čelistí, ale tentokrát opravdu velmi špatná. Na obřího megalodona stačil v celám filmu jediný záběr bílého žraloka, který se zrovna vynořil z vody a otevřel tlamu.. ,,Mistři triku" do jeho tlamy postupně nechaly vplout několik nešťastníků a pak i pár motorových člunů... Ale diváci nejsou blbí, tak tento záběr pro jistotu v půli vfilmu zrcadlově obrátíme, ať je změna.... No fakt mě to bavilo :-) ()

Seven47

Barrrrrrrowman, rarrrr. Musim rict, ze tady vedeli, ze je to odpad a ze se na to nebude dat koukat, uz kdyz to tocili. Hlavni herecka byla naproste drevo a o hereckych kvalitach pana Barrowmana radsi pomlcet :) ()