Počas mnohých misií a napriek neprekonateľným prekážkam Dom Toretto (Vin Diesel) a jeho rodina prekonali, a premohli každého nepriateľa, ktorý sa im postavil do cesty. Teraz čelia protivníkovi, ktorý sa vynára z tieňov minulosti, je poháňaný krvnou pomstou, je odhodlaný rozbiť túto rodinu a navždy zničiť všetko a všetkých, ktorých Dom miluje. Vo filme Fast Five z roku 2011 Dom a jeho partia zlikvidovali zákerného brazílskeho drogového kráľa Hernana Reyesa a na moste v Riu De Janeiro mu sťali hlavu. Nevedeli však, že Reyesov syn Dante (Jason Momoa) bol toho všetkého svedkom a posledných 12 rokov pripravoval plán, ako prinútiť Doma zaplatiť najvyššiu cenu. (Cinemart SK)

Heywood

Tak to bylo ještě blbější, než jsme čekali. Ty poučné průpovídky o rodině jsou imbecilní, herecké výkony strašlivé, Momoa je směšnou karikaturou Jokera z Batmana, Gadot se objeví jako Geoffrey Rush, když měl být umřelý, ale Pirátům v Karibiku oživl, scény s auty už spadají do dětinské formy CGI efektů a celý ten příběh je rozkouskovaný s panem Všudebylemvšudepřítomným a nakonec je z toho divák už otráven. A protože jsem kupodivu nechal běžet titulky, tak se tu náhle objeví Rock Skála, co kdyby byl tahounem hloupé 11? Takovou blbost jen tak nevymyslíš. Ještě by mohla oživnout Elsa Pataky, protože na tu se dá alespoň dívat, zatímco ty dvě hispánky jsou pomalu a jistě k nekoukání a humor ostatní party je nehumorný až trapný. A Ritchson ať raději točí  Reachera. Čeho je moc, toho je příliš a tahle franšíza žebrající o další díl by měla jít k ledu. U mě jako diváka tam půjde, protože tohle už nemá nic z půdních dílů. Zápletka se nekoná, romantika je fuč, atraktivita hereček vyčpěla, scénář se stal oslavnou ódou Dízlíka a a ta sebestřednost z toho filmu až smrdí.20% ()

SmajdalfCZ1

Stále nedokážu pochopit, stejně jako u Johna Wicka, ty komentáře, které hlásají to, že je to too much a prostě to není reálné. Ano není a ani nemá být. Autem do vesmíru nebo sjet autem přehradu ... co na tom? :) Na podobné filmy se díváš proto, aby jsi se odreagoval a právě třeba nemusel přemýšlet nad reálným světem, kde zrovna taky nějaká přehrada odbouchla. Upřímně tu jde stejně o to, abychom mohli vypnout mozek a užili si to a je to zbytečné komplikovat reálností. Každopádně Jason Momoa to prostě zabil a z celého filmu se mi opravdu líbil nejvíce, protože krom Vina tam měli všichni celkem málo prostoru k tomu něco předvést :(. ()

exe.

Bože, toto bolo čo? Fast and forious X sa totálne vymkol kontrole a bol to fakt že otras, a navyše zas a zas totálne nerealistické scény, čo už je u F&F ságy klasika, kde už deviatka naznačovala totálne nepozerateľný odpad, čo sa aj potvrdilo. A desiaty diel šľape v tom, v čom šľapala aj deviatka a ostatné diely, 100 - krát tie isté charaktery bez štipky nového nápadu, nudné a uspávacie dialógy o family, skratka to už nemá ten šmrnc a nasilu tlačená komédia prestáva byť komédiou, skôr naopak. Jason Momoa je ale na druhú stranu fajn záporák, má celom odôvodniteľnú osobnú motiváciu, celkom fajn napísaný charakter a vždy plán B aj C. Ale jak býva klasikou, nesmrteľní hrdinovia sú vždy o krok napred a 3 krát prežijú neprežiteľnú vec v jednej scéne, ako sorry, ale toto mi fakt príde tak pritiahnuté za vlasy, že dovi, dopo. No, a keď som si myslel, že ma už nič nemôže prekvapiť, prišla záverečná scéna na moste s dvoma nákladiakmi, neohrozený Dominic Toretto aj so synom unikajú na aute pred plameňmi dolu po moste, plus ich ešte odhodí tlaková vlna. Pri posledných 20 minútach som mal chuť zavolať mužov z Men in Black, aby mi odstránili spomienku na tento brak.  Ale Vin Diesel ešte furt nemá dosť a furt len točiť nové a nové F&F, čím kope hrob jak sebe, tak aj tejto značke. Potvrdili sa "konšpirácie", že raz sa bude dej odohrávať aj vo vesmíre, tak deviatka to divákom skutočne naservírovala, tak ja čakám, že posledný diel tejto ságy (snáď sa jej vôbec všetci dožijeme) bude celá Family driftovať na prstenci Saturnu. ()

Grimaldi

Po opravdu špatně devítce mě těší minimálně kvalitativní návrat do lepších časů. Velkým překvapením bylo obsazení které se kromě jako již tradičně Vina Diesla nebralo vážně. To spolu s „evropským“ pojetím pod taktovkou režiséra Louise Leterriera vedlo ve všech ohledech, hlavně pak akci k mnoha fajn momentům. Velký kladem je pak nová postava Danteho. Jason Momoa je skutečně ďábel a každý jeho výstup vždy pobaví. A radost mám i za Alana Ritchsona v jeho první významné filmové roli. I když si tak pořád myslím že ukončit sérii dvanáctkou místo jedenáctky je špatný nápad, tak či tak u toho určitě budu a vlastně i s radostí. ()

Kushina

Tohle je tak šíleně přeplácaná a nelogická kravina, až je to smutný. Jo, je tu tuna akce, zabíjení, krve, sem tam i nějaký ten závod, aby se neřeklo, ale reálně je to prostě o hovně. Tenhle film už vydělává jen na svém jméně, protože se na něj prostě každej fanoušek původních dílů podívá, i když ví, že to bude přeplácaná sračka. Tentokrát otevřený konec, takže welcome F&F 11 :D 55% ()

Dr_Berry

Opět dávám přehnaný hodnocení i když je to stupidní, ale velice zábavný. Všechno se po špatné devítce nějak vrátilo zpátky na svou cestu a funguje to - hlášky, akce i nějaký ten humor. Jediná otravná varovná kontrolka je Vin Diesel, který se snaží tvářit drsně, ale nějak mu to už nevěřím. Žral jsem mu to dlouho, ale teď je to spíš k smíchu a měl by přidat trochu nadhledu ke své postavě. Je to přece zábavná show. Naštěstí se proti němu tentokrát postavil Jason "Aquaman" Momoa a ten svou energií a mámvpi*ismem vlívá do nádrže ságy novou výbušnou palivovou směs. Jeho Dante si ukradl celý film pro sebe a já se těšil na každou scénu s ním. Popravdě už se i těším na další díl i když už teď vím, že kvalita to nebude, ale zábava ano. ()

BlackAdder87

*** s odřenýma ušima, nemyslel jsem si že zrovna u téhle série budu potřebovat rejstřík postav, jejich zatraceně moc a pořád se z hrobu vrací další, začíná to být moc překombinované a ten otevřený konec, škoda mluvit. ()

Grázl83

Ach jo, proč já na to pořád koukám, když ta série je stále horší a horší. Scénář jak ze špatného béčka, hloupost a nesmysly na každém kroku. ()

fulcrom

mám rád akcni filmy, ale tahle serie uz je tak moc prepalena ze se pri mnoha scenach neda jinak nez kroutit ocima.... film je totalni nuda a klise a porad samy trapny kecy o rodine uz po Xté :D bohuzel uz tu serii meli davno zariznout delat kazdej rok vetsi a vetsi CGI bordel ... hmm ne ()

FandaF

Další multikulti srajda? To snad ne! :( Aneb když velký Dom (Vin Diesel) má parohy - dvěma hispáncům se narodí čmoudík... kterému říkají "Bí", ještě že se Brian (Paul Walker) toho nedožil... Přes 2 hodiny překombinované a propletené slaďoučkými a stupidními výstupy Danteho (Jason Momoa). Ztráta času. Jo a děj skončil v půlce, takže evidentně bude utrpení pokračovat v dalším dílu... :/ ()

petbet1

Poznáte ten pocit, keď sedíte na záchode a máte vytlačiť tak veľké hovno, že nakoniec to nedáte a odídete naprázdno? Tak toto je niečo podobné, komentár o tom aká veľká srágora je ďalší z nekonečnej rady fast and furious by zaberal celú rolku toaletného papieru, keby som ho písal ručne a tak to radšej predom vzdávam. No a prečo teda až dve hviezdičky? Asi preto, že už po deviatej časti som šiel do toho s vedomím, že je to žáner fantasy /komédia a vlastne ma celkom bavilo sledovať všetky tie WTF momenty a diviť sa kam až sa hranice reality dokážu posunúť. ()

StrejdaCREED

Další pokračování ze série rychle a zběsile, nejvíc se do role vžil Jason Momoa který se role mentálně postiženého maniaku chopil na jedničku . Oproti dalším pokračování příjemné uvolnění od akce a akrobatických kousků které nedávají smysl, dočkali jsme se i pár závodů (hodně málo). ()

Bestfan112

Rychle a zběsile 10 je další mistrovské dílo ze série Rychle a zběsile... Musím říct že tohle byla fakt skvělá akční topovka, trochu nefér zaporák, ale jednak je to nejen celkem pomstichtivý ha*zl, ale taky chudáček, že tomu Dantovi Dominic Toretto zabil otce, a ještě se chce pomstít tím že bude bombardovat památky ( Jako ty v Římě ), aby Toretta zabil ( a to je Jason Momoa dobrej, to nic neříkám, ale hrozná ale i skvělá role ), akce víc než skvělá, pár úmrtí i vzkříšení. Shrnutí: Rychle a zběsile 10 je můj nejoblíbenější díl ze série Rychle a zběsile. PS: Jsem zvědavý jak to udělají s tou přehradou, protože malého Briana mi bude líto, jestli umře, ale i Toretta ( protože je to frajer ). Film 10/10 ()

bonovox

Séria vraj ide do finále…a začiatok je celkom obstojný. Je to oveľa lepšie ako F9 ale zároveň je to stále len priemerný akčňák s množstvom digi efektov a akcie, ktorá popiera všetky možné zákony. Našťastie je to ale stále dosť zábavne. Cameo všetkých možných postáv zo sérii tiež plus. 60% ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů

12.04.2024

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

10.07.2023