Dominic Toretto má už zase ťažkosti so svojou rodinou, ale tentoraz úplne iné, než by ste očakávali. Kyberteroristka Cipher sa doteraz nespamätala z úderu , ktorý jej uštedrila rýchla a zbesilá partia v ôsmej časti, a je odhodlaná im to všetko vrátiť aj s úrokmi. (Cinemart SK)

bobstock

Bohužel tyhle srance, které už nemají s původní sérií nic společného, útočí na bezmyšlenkovité chování stáda vkládající peníze do rukou kinosálů v šanc se jednodušše bavit. Koukat na nezničitelnou partu nadlidí, kde nikdo nechcípne ani kdyby spadnul meteor větší než ten, co zabil dinosaury a zkoušet, co všechno otrlý divák snese podle fyzikálních zákonů? Nemáte na výběr. Justin Lin se scénáristou to do vás serou plnými doušky, šílené kreace jsou opět o kousek posunuty dál, někde do paranenormálního světa bez zákonů a dojemný příběh mladých Torettů už nepřehluší můj pláč a křik nad filmovou tvorbou, která už nikdy nebude jako dřív. Říkal sem si kdysi, ještě, že nelítaj ve vesmíru jako Žraločí tornádo, hovno, je to tady... tam nahoře a v potápěčském obleku slepeném páskou. Můžete zabalit všechny vědecké poznatky o létání do vesmíru od začátku min. století, jde to i takhle blbečci. PS: vyhrává cenu THE BEST MUSH 2021  20% ()

Zombi

Jeden z nudnějších a slabších dílů téhle série. Akce nestrhne, přepálené momenty jsou už moc mimo, zmizeli tahouni jako Rock a Statham, Cena nezáživnej a jako bratr vlastně otravnej, stejně tak Diesel. No nevím jak to dopadne s dalším dílem. ()

Garch

Rychle a zběsile už je nuda? Přimýchej osmdesátkový Indiana Jones styl, Expendables, netřepat, promíchat, a videoherní vizuál. vypni mozek a dialogy. Pak je to ok. ...PS Když po půlhoďce usneš bude vzpomínka ještě lepší. ()

Jiu

Toto už nie je F&F. Manželka mi po kine povedala "Keby tu nehral Vin Diesel alebo sa to nevolalo F&F, poviem ti, na akú sprostosť si ma to zase vytiahol" :) Je to už proste niekde úplne inde. Gangstri sú preč, každý člen party je superman, je to komédia mixnutá sci-fi. Mohol by som vypísať zoznam vecí čo ma srali, ale bol by to dlhý a nudný post. V skratke - už to nie je F&F a myslím si, že to čo najviac mňa aj ostatných fanúšikov hnevá je, aký cashgrab maglajz z toho urobili. ()

Brejlil

Objektivně to tři hvězdičky rozhodně nejsou. Ale dlouhý, předlouhý kinopůst tu jednu nakonec přidal. Přeci jen velké plátno a Dolby Atmos dělají svoje. Frančíza FF se dostává na samou hranu pochopitelnosti  a funkčnosti. Je to parodie? Co jiného je výlet do vesmíru než přiznání, že dál už se jít nedá? Jenže bohužel všechno to budování rodinných hodnot se myslí pořád ještě vážně, přestože už jim věří snad jen Dom a nikdo jiný. Postavy vstávají z mrtvých, z důchodu a z hlubin zapomnění, jak se to zrovna scénáristům hodí. Akční scény jsou... Samozřejmě parodie na fyziku. A paradoxně nejlépe dopadá ta nejméně nápadná, když si Helen Mirrenová sedne za volant supersportu a vyškolí Torreta i londýnskou policii. Druhá nejlepší je Charlize, jenže má také velmi málo prostoru. Zbytek? Komická dvojka Tyrone-Ludacris má prostoru pramálo a hlášek ještě méně, moje oblíbená Nathalie Emmanuel je na tom stejně. A tak je bohužel spousta místa pro Vin Diesela a trochu méně místa pro stejně protivného Johna Cenu. Kam se bude série ubírat? Ještě tu jsou možnosti, třeba s Elonem Muskem na Mars zachránit Matta Damona. ()

Muel

| Universal Pictures | Deviate Rýchlo a zbesilo je určite najhoršie pokračovanie od najlepšej 5ky. Musím ale povedať, že som si to sčasti aj tak užil. Prepracovaný scenár, osobitá réžia, zaujímavé rozvíjanie postáv alebo žeby zábavný a nepredvídateľný príbeh. Nič z toho tu nehľadajte. Ale pokiaľ naozaj vypnete mozog (ale že poriadne vypnete), tak dostanete priemerný blockbuster so slušnými akčnými scénami. Posledné diely boli ale v týchto smeroch na úplne inej úrovni zábavnosti a nadľahčenosti. Vyššej úrovni. | Hodnotenie: 4/10 | ()

TheSpearCZ

Člověk to sleduje a bolí ho z toho život. Za kamerou je zpátky Justin Lin, výsledek nulový. Zbavili se Rocka se Stathamem (potitulkovou scénu nepočítám), kteří tuhle sérii vyloženě tahají na svých bedrech a zbylo tam už jen jádro dost nejspíše nejnesympatičtějších herců, kteří existují a na jejímž vrcholu stojí Vin Diesel. Ani Tyrese Gibson s Ludacrisem to nemůžou zachránit, protože je tvůrci, kteří mají IQ pod 70 a vyšli školu v 6. třídě doslova poslali do vesmíru ty vole. Na akční scény se dá koukat tak z poloviny, občas to funguje, občas jsem z toho dostával migrény. Návrat Hana mi přijde jako jeden velký tah ze zoufalství, byť jsem ho viděl rád, ale pomalu jsem očekával, že tam na mě ještě vybafne Paul Walker, což by tvůrcům vůbec nevadilo, kdyby to ještě šlo. A co se týče Johna Ceny, který po všech těch průserech dostal v herecké kariéře druhou šanci (což beru) a jako wrestlera ho respektuji, tak tady opět nepředvedl žádný velký výkon (takovým podprůměrem bych to nazval) a Rocka tu samozřejmě nedokázal nahradit ani z půlky. Jako upřímně, jsem rád, že jsem ten film přežil ve zdraví, protože se jedná o těžkej přepal a zároveň se bojím, s čím přijdou v desítce (!!), po které mě budou létající auta lekat ve spánku a žánrově se to tu změní na HOROR. Čisté 2* ()

Flopik

Bál som sa, že to katastrofálne hodnotenie je pravdivé, našťastie to len miestny "hrdinovia" hodnotili ako keby malo ísť o prešpikovanú drámu...  Na druhú stranu rovno na začiatok treba povedať, že ide o najslabšiu časť série, tokio nerátam. V podstate ale dostaneme presne to isté načo sme boli zvyknutí. Tým myslím jednu akciu za druhou, ktorá je skvelo natočená, a nad ktorou netreba ani sekundu premýšľať. Komu toto vadí, nechápem načo pozerá už 9 diel. Bohužiaľ v tejto časti je to už ohraté a ani tá akcia nie je taká, na akú som bol úplne zvyknutý. Postavy a chémia skvelá, celkovo to bolo ale také nemastné neslané. Obrovské mínus sú záporáci, Cena nie je Rock ani Statham, Theron sme už videli dosť, stačilo. Hudba skvelá a hlášky takisto, veľká pochvala Tyrese a Ludacris ťahajú. Za mňa už ale stačilo, séria sa nikam neposúva, no a 8 s 9 sú rovnaké filmy, kde sa len zmenia akčné scény. Treba spraviť posledný veľkolepý,rozlúčkový diel, kým sa ešte ako tak držíme. Cením záverečný Nissan a narážku na Briana. U mňa za 4*. ()

majec4

Toto bolo miestami uz poriadne prihluple. Je to kazdym dielom horsie a horsie. Uz sa privelmi hrabu v minulosti a kombinuju nekombinovatelne. Na buduce sa vrati Gisela a uz fakt odpadnem z tych navratov po smrti. Z trapkov za volantom su uz astronauti. Pred par rokmi som po jednej casti spomenul, ze uz mi tam len vesmir chybal. Nech sa paci. A ked som videl tie huste krive ksichty Diesla a Rodriguez, mal som sto chuti to vypnut. Btw, toho Cenu natlacia asi vsade. O chvilu na mna vyskoci aj s chladnicky ako Valabik. Uz by fakt stacilo tejto rodinnej sagy. ()

majo_svk

Predigitalizovaná nuda, bez obsahu, emócií, humoru a herectva. Po Rýchlo a zbesilo 3: Tokijská jazda najhoršia časť série. Paul Walker sa musí v hrobe obracať. Otrasný film a veľké sklamanie. ()

Sunny.69

Huh. Takže po dvaceti letech jsou tady z partičky suprtajní supršpióni, kteří nakonec skončej až ve vesmíru. Je to už hodně přestřelenej úlet.. Ale druhou hvězdu za pár opravdu vtipnejch hlášek a výměn, a taky proto, že jsou tu všechny postavy z jedničky a dvojky (který jsem viděla a považuju furt za dobrý akčňáky). ()

nessbeal

Roman klasicky plny vtipov :D ze mozno ma nespoznavas, lebo som sa cely tyzden opaloval :D boha jeho cerny jak uhel uz aj tak. Ale pobavilo ako kazdy diel. ()

ROCK,THE

Myslel jsem že dám dle ohlasů na snímek jednoslovnou recenzi ale musím se trochu vypsat a na závěr přijde to jedno slovo. To nejlepší z tohohle filmu je ten plechový kyblík s popcornem. Nechápu jak mohli klesnout se sérii tak hluboko do prdele. Upřímně a teď nastane to jedno slovo … byla to sračka ale opravdu a ani teď par minut po promítání si nedovedu vybavit jediný moment který by mě nějak oslovil, maximálně tak úplně nejzávěrečnější asi 5 vteřin trvající scéna jinak nic. Takže za mě totální zklamání a snad poprvé v životě je mi líto že jsem šel na něco takového do kina a to jsem celou sérii miloval a ke každému dílu byl víc než shovívavý ale tady to prostě nejde “bohužel” . Ale přesvědčte se sami, třeba se to někomu líbit bude … (možná kdybych měl místo mozku prdel tak mě to bavit bude) ()

TheHofi

Tak jsem to konečně viděl a už to nechci nikdy víc vidět. Rychle a zběsile 9 se podle mě opravdu nepovedlo, akce dle mého není zábavná, Vin Diesel se při každé situaci tváří jako kdyby se týden nemohl vysrat a na některých hercích je vidět, že si jen přišli pro tučnou výplatu a jako další zápor je to že tu chybí Dwayne Johnson a Jason Statham. Jako dva klady tu mám hudbu která je dobrá a poslední scenu s modrým Nissanem Skyline to je vše. Tahle série měla skončit s Rychle a zběsile 7. Za mě to je 40%. ()

Money_too

Dlouho jsem přemýšlel, co mi ten film připomíná a asi v půlce filmu mi to došlo. Já se vlastně dívám na ´´Já padouch´´ v reálu. Pravda, Dru trochu nabral hlavně v oblasti dolních končetin, ale když se na konci objevili i mimoni, bylo v tom jasno.. ()

Chundys

A že tenhle režisér natočil ultimátní a pro mě nejpovedenější 5. díl je mi záhadou, protože tohle bylo strašně unylé, absultně mě to nezajímalo a postavy byli absultně o ničem! Potěšil konec, ale všichni víme jaký osud potkal Paula Walkera a to kolikrát se tam omílala rodina bylo fakt už trapné! A to nemluvím o akci, která fakticky byla až absurdně přepálená, že i ten největší fanoušek si musel klepat na čelo jako WTF?! Pokud se to desátým dílem nezmění k lepšímu, tak si myslím, že to v klidu mohlo skončit sedmým, kdy nás opustil Brian a tak nějak si člověk řekl OK to by stačilo, jde se na jiné projekty. Nicméně abych se vrátil k F9, tak to bohužel snad i pro herce byl špatný vtip. Ta jedna hvězda (protože tohle fakt byla karastrofa a ne to hodnocení je fakt tragický a řekl bych, že i odpovídající) je z úcty k sérii a i tak k nějakým trikům, autům a hezkým holkám. Bohužel ani hudba už nebyla jako že hmmm tu si dám do auta, tu si poslechnu…. ()

Rock už se do Rychle a zběsile nevrátí

Rock už se do Rychle a zběsile nevrátí

02.01.2022

Herec Dwayne Johnson (Red Notice) byl nucen znovu veřejně potvrdit, že se do filmové série Rychle a zběsile coby detektiv Hobbs už nevrátí. Za vše může jeho spor s hlavní hvězdou Vinem Dieselem … (viac)

Lake Changjin v Číně láme rekordy

Lake Changjin v Číně láme rekordy

28.11.2021

Už dva měsíce v Číně vládne kinům snímek The Battle at Lake Changjin. Tamější cenzoři pochopitelně domácím tvůrcům umetli cestu prakticky bez jakékoli hollywoodské konkurence, a snímku se tak povedlo… (viac)

Bond s Venomem vládnou kinům

Bond s Venomem vládnou kinům

04.10.2021

Po delší době je zase radost sledovat týdenní box office žebříček. Do kin totiž vstoupila poslední bondovka s Danielem Craigem, dlouho odkládaný snímek Není čas zemřít, a producenti i kinaři si nyní… (viac)

Marvelovka Shang-Chi je obří hit

Marvelovka Shang-Chi je obří hit

06.09.2021

Po nevýrazné trailerové kampani to málokdo čekal, zejména v současnosti, kdy se velkým filmům v kinech obecně až tolik nedaří, nicméně studiu Disney se to opět povedlo. Z nového komiksového snímku… (viac)