Smrtonosná pasca 2

• Česko Smrtonosná past 2 (viac)

Bruce Willis ako policajný detektív John McClane je opäť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Letisko, na ktorom čaká na prílet manželky, totiž obsadili teroristi, aby oslobodili zatknutého kokaínového mafiána. V stávke sú životy stoviek ľudí a pasažierov lietadiel, ktoré musia v snehovej búrke krúžiť nad odstaveným letiskom! (TV JOJ)

0verseer

Bol som trochu na pochybách, či Die Hard 2 oceniť štyrmi* alebo prilepšiť na plný počet. Druhej možnosti nahralo tématické vzhliadnutie filmu vo vianočnom čase a taktiež fakt, že by som si veľmi nerád rozhneval Bruce-a a skončil s cencúľom v oku ;) :) ()

horor2

Tentokrát se děj filmu z mrakodrapu přesouvá na letiště, kde John McClane čeká na svou ženu. Jenže letiště přepadnou po zuby ozbrojení teroristé a Willis musí znova excelovat jako policajt, který se s nimi rozhodne udělat krátký proces. ()

PlayEasy

Smrtonosná past pokračuje se stejným napětím, se stejnou vytrvalostí a se stejným Brucem. Perfektní Akční Thriller rozjetý ve velkém. A opravdu jedno z mála pokračování, které je možno srovnávat s předchozím dílem. ...A na závěr "Let It Snow..." - to už je prostě klasa ;-) 100% ()

johnsnow

Skvelé pokračovanie, síce to má pár múch ale rozhodne to hanbu predchodcovi nerobí a konečne aj ručná akcia stojí za to. 5* opäť zaslúžene. ()

Gamekeeper77

Dvojka se mi vždycky líbila ještě o fous víc než první díl. Bude to asi tím, že je trochu víc rozmanitá a děj se přesouvá z místa na místo. Komorní jednička se odehrává celou dobu v jednom baráku, na čemž není samozřejmě nic špatného, vždyť to je koneckonců pointa příběhu, ale tady je dění pestřejší. Letištní haly, řídící středisko, kostel, letiště a letadla včetně skvělého oživení v podobě Franca Nera. Asi na mě taky dost působí celou dobu padající sníh, vyvolávající tu správnou vánoční náladu :-). Zkrátka a dobře, opět vynikající podívaná. 92%. ()

Bilky

Suhlasim s t-o-s-i-m, že film presne splnil, čo sľuboval, ja rozhodne ftomto žánri toto radím k tomu najlepšiemu. Mnohí ubrali * len z princípu, že 2ky sú vždy len odvarom atď. PASCA je výnimka, aj keď tu najväčší záporák nedosahuje démonických kvalít RICKMANA. Ale to je stále len na pol * :) ()

Weirdman

7/10... Fasa rozprávka pre veľkých chlapcov... :) Veď komu by sa nepáčilo ako ultra drsný klaďas Bruce Willis rozkope riť ultra slizkým záporákom vo svojom vlastnom univerze, kde si fyzika aj s logikou berú cez Vianoce prázdniny? Yippy-ki-yay!!! ()

Crypt.Ange

Mozna kdybych to videl v dobe vzniku, tak jsem nadsenejsi, ale filmu podobneho razu je hodne... Bruce ovsem pridava tomuto filmu ten smrnc a skvele navazuje na jednicku... 90%... ()

m.xFuck

Podle mě, lepší než jednička a ta scéna kdy John běží tunelem pod letištěm, zastaví se a nemůže s větou "musím přestat kouřit" popadnout dech, mě dostala :) ()

hwnd

No to, že je to jen pokračování je to pořád na velice slušné úrovni, našel jsem tu dobrou akci s notnou nadsázkou i hodně humoru. ()

Goodmen

Slabší než první díl, ale pořád výborné. Opět báječně hláškující Willis v nejlepší roli svého života, spousta akce, ale už lze tady těžko hledat nějakého výrazného záporáka jelikož je jich tu až moc. Pořád je to však lepší než většina ostatních akčních filmů. ()

Daves97

Narozdíl od jedničky jsem zde Willise už občas viděl jako typického akčního hrdinu, který leží uprostřed "bitevního pole", střílejí na něj čtyři kulomety ale jediný ho netrefí. Naštěstí to nebylo až tak moc často. Jinak stálé skvělý akční film sic mu pátou hvězdičku nemůžu dát, narozdíl od jedničky... ()