Smrtonosná pasca 2

• Česko Smrtonosná past 2 (viac)

Bruce Willis ako policajný detektív John McClane je opäť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Letisko, na ktorom čaká na prílet manželky, totiž obsadili teroristi, aby oslobodili zatknutého kokaínového mafiána. V stávke sú životy stoviek ľudí a pasažierov lietadiel, ktoré musia v snehovej búrke krúžiť nad odstaveným letiskom! (TV JOJ)

SonG

Jednička už to sice není,ale Willis zase hláškuje jako o život, a i když už se děj odehrává v míň přitažlivém prostředí, pořád jsem se královsky bavil a přiřazuji Die hard k nejlepším akčním počinům 80tých a 90tých let.. ()

lioncel

i dvojka šlape hezky celou stopáž nekompromisně na plný plyn .. málokdy se podařilo tak kvalitně a plynule navázat na úspěšný předchozí filmový projekt jako tady … ()

kombajn

Dvojka s podobnym spadem jako jednicka, ale odehravajici se nekde uplne jinde. Dukaz ze i takovy zanr jako je akcni film lze natocit kvalitne a sexy. ()

lekr

Vynikající akční film. Willis opět exceluje a hláška střídá hlášku,akci střídá akce a výbuch střídá výbuch. Ta závěrečná scéna, kdy McClane odpálí letadlo plné padouchů pomocí svého zapalovače je úžasná!! Opravdu bombastické pokračování. ()

rakovnik

Ve srovnáni s jedničkou je trošku slabší, chybí mi především nadhled a vtip jedničky. I tak stále nadprůměrný akční thriller. Všimněte si, jak se starý policajt učí novým věcem (viz fax), což naprosto beze zbytku využije ve čtvrtém pokračování Smrtonosné pasti. ()

peto12

I druhý diel úspešneho filmu S. pasti je tiež v dobrom pokračovaní. Dej sa odohrává tentokrát na letisku, keď letisko ohrozia teroristi. John McClane opäť neváhá a pustí sa do práce, aby mohol zachrániť svoju ženu, ktorá letí v jednom z lietadiel. ()

Martin741

Dvojka Die Hard sa oproti kultovej jednotke uz odohrava na letisku a John McClane postupil na vyssi level : zachranit letisko pred teroristami. McClane je tu v podobe, v akej som ho mal vzdy rad : Policajt, ktory je v spatnom case na spatnom mieste. preto musi zo seba vydat maximum, aby zachranil letisko a aby zlo bolo potrestane. Oproti kultovej jednotke je minusom zmena rezisera : skuseneho Johna McTiernana nahradil Fin Renny Harlin a je to poznat aj na vysledku. So scenarom, strihom a akcnymi scenami som maximalne spokojny. Ale najlepsia je aj tak jednotka. 89 % ()

Figu

Je to přesně rok co mě jeden němčour chtěl na Vánoce nasrat v jednom baráku v Los Angeles. Hans nebo tak nějak se jmenoval. Jo Hans Gruber, už si vzpomínám. Vzal si sebou partičku vostřílenejch magorů a myslel si kdoví co. Pche. Vyhodil jsem ho z okna, blbečka jednoho. Jo a tu jeho bandu debilů jsem taky pěkně nakopal do prdele. Vánoce mi nikdo kurvit přeci nebude! Ho - ho - ho. A mé manželce už vůbec ne! Los Angeles se mi stejně moc nelíbí, díra největší. Dnes stojím na letišti v New Yorku a čekám až se mi z toho zapadákova vrátí žena a užijem si to, co se nám před rokem nepodařilo! Už se nemůžu dočkat výtečnýho vánočního krocana, osvícenýho stromku, barevných dárků... jo, jo, rodinná idylka a kouzla Vánoc jsou tady! Šťastný a veselý lidičky!!! John McClane! Yippie Kai Yay Mother Fucker!!! 95% ()

vydumnica

Die Hard 2 je lepšie ako jednotka! Teda, aspoň mňa to viac bavilo, možno preto, že mám rada letiská, lietanie a sneh, ale je to také nereálne, Bruce Willis by to bol celé aspoň 100x neprežil. A vraj že vianočný film? Hmh, ktovie. Let it Snow, Let it Snow, Let it Snow! Dávam také 3 a pol*. Strašne ma nebavil český dabing, možno ešte niekedy zmením hodnotenie na 4*, keď sa mi dostane do rúk verzia v pôvodnom znení. 70%. ()

dezorz

2009. stara laska nehrdzavie, ani ked ide odruhy diel. film, v ktorom kopa nelogickosti nevadi, pretoze iproblemy tu neprokonava blockbusterova kariarurna postava ale skutocny chlap z masa a kosti. bruce wilis ma proste sarm na rozdavanie ()

Rocky88

Harlin už neměl k dispozici tak dobrý scénář jako McTiernan, i když se samořejmě pár zvratů dočkáme. Sadler zkrátka není Rickman a co se týče akce, taky už není taková jako z jedničky. To ovšem neznamená, že v rámci žánru není nadprůměrná a že na finální rvačku na křídle 747 a na následnou ohnivou čáru v životě zapomenu. . . ()

cariada

Tak jsem si to po letech pustil ,abych se přesvědčil jestli moje hodnocení je správné a musím říct ,že je! Ten snímek je prostě průměrný nic extra co by stálo za lepší hodnocení tam není. Docela se divím ,že to má tak velké hodnocení oproti trojce ,která je mnohem lepší!! ()

Petoss1

Mclane po druhé a stále dobrý. Jednotka bola výnimočná a dvojka je zaujímavá najmä scenáristickými nápadmi. Prostredie a príbeh nás tentoraz stavia do inej pozície ako prvá časť. John už nieje sám proti všetkým (no sem tam), ale tentoraz on pomáha iným v dolapení teroristov. Slušná akcia, slušné hlášky to všetko vyzdvihuje Die Hard 2 nad ďalšími akčňákmi, ale už to nieje stará dobrá klasika. 82% ()

O´Neill

Lze vidět pokles oproti jedničce, přesto se však stále jedná o prvotřídní akční podívanou, jejíž největší chybou je to, že Willis už nejede on his own, ale v doprovodu šášků, kteří si říkají policie. Pět hvězd tomu ale neunikne i tak, jelikož Willis je prostě machr! ()

Nach

O něco slabší, než předchozí epizoda, přesto zvedám za akci a hláškujcího Willise palec nahoru. Ovšem tu dobu, kdy jsem se na film podíval, jsem na něj téměř zapomněl. Vybavuje se mi jen jedna scéna se zapálením benzínu a otázkou, jak může být benzín rychlejší než vzlétající letadlo. 65% ()

bourec

I přesto, že všude okolo bylo slyšet, že jednička je jednička, já mám dvojku stejně rád. Renny tady byl v nej formě. 100%. ()