Smrtonosná pasca 2

• Česko Smrtonosná past 2 (viac)

Bruce Willis ako policajný detektív John McClane je opäť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Letisko, na ktorom čaká na prílet manželky, totiž obsadili teroristi, aby oslobodili zatknutého kokaínového mafiána. V stávke sú životy stoviek ľudí a pasažierov lietadiel, ktoré musia v snehovej búrke krúžiť nad odstaveným letiskom! (TV JOJ)

starbrejkr

Sice je mi trochu blbý dát dvojce stejný hodnocení jako jedničce, když tam takový její kouzlo už docela chybí, ale tři zas hvězdy prostě dát nemůžu a jedničce pět taky ne. Ale bavil jsem se opět výtečně, kouzlo jedničky nahradil složitější děj a více akce a překvapení (zvlášť navedení prvního letadla a to jak to s ním dopadlo). Každopádně těším se na trojku:-) ()

Amroth666

Už jsem si film moc z dětství nepamatoval, tak jsem si musel dát opáčko. Smích + akce= ♥navždy Smrtonosná past!!! ____ Nejlepší je akce, kdy vchází John McClan k policistovi Lorenzovi! Nepřetřžitý smích!!! Glock 7 neexistuje, kdyby něco :DDD ____ ()

C0r0ner

Jednička je jednička, na tu prostě nemá nic. Dvojka je jenom o málo horší, ale pořád ještě se to v hodnocení promítne. Nevím jestli je to těmi letadly, které mě tolik nedojímaly, nebo změnou režiséra, ale prostě to nebylo tak dobré, abych dal plný počet hvězdiček. I tak je to ale skvělý akční film s parádním Willisem. 85% ()

Phos4rus

Syndrom pokracovani po uspesnych filmech zde sice neuderil plnou parou, ale preci. Zde uz je opravdu hodne blbosti, Bruce je proste nezabitelny a vsechno mu vychazi...Ale i tak je to kvalitni film ()

pakobylka

Jakmile se přiblíží vánoční svátky, zločinci mezinárodního formátu se ve zvýšené koncentraci vyskytují všude, kde se objeví John McClane ... to je naprosto zaručená zpráva - pro fanouška smrtonosných a jiných pastí pak ta vůbec nejlepší, neboť mu opět nabízí příležitost nasát pokojnou, vpravdě láskyplnou vánoční atmosféru říznutou létajícími kulkami a efektními výbuchy, které k ní zajisté neodmyslitelně patří. ()

PavelVanekArt

Legendární John McClane se vrací a hubu má nabitou ostřejšíma než berettu. Vánoční čas zůstává ale prostředí Nakatomi se mění na letiště ve Washingtonu. Žena v nesnázích, letiště v nesnázích, banda teroristů bůh ví odkud, výbuchy, silácký řeči. Druhý díl je už o něco slabší než první ale pořád dokáže sakra pobavit i po desáté repríze. 4* a.k.a 88% ()

Pajky3

Další klasika, kterou až po letech doceníte jako Vánoční. John McClane se opět vrací a opět prožije Vánoce jinak než zbytek obyčejných smrtelníků, i když by si to rád odpustil.A i když tentokrát chybí Hans Gruber, tak to pořád je skvělá podívaná, kterou si čas od času rád zopakuji. ()

Juto

Inteligentné, veľkolepé a strhujúce dielo, pri ktorom som bol od začiatku do konca v napätí. Je to ešte o chlp lepšie ako prvý diel. 10/10 ()

emo

Vynikajúce pokračovanie, ktoré v pár okamihoch predbehne jednotku-kým si neuvedomíte, že ide o tú istú prevarenú kašu. Ale chutí bombovo! ()

BoXBe

Moje nejoblíbenější Smrtonosná past. Víc se mi ani dodávat nechce, raději si ji půjdu vytáhnout z přihrádky a pleju... 2024: Čas trochu ohladl schematičnost některých postav a twistů. Jednička se mi časem přiblížila víc. Ikonou žánru ale trilogie zůstává, pořád je na tom co se učit. Třeba okamžitý začátek a posun příběhu bez zbytečných keců. ()

Googlak

Nemam už čo by som tu napísal, ... Všetci ste ma už predbehli, ... Proste Bruce sa narodil , ... Aby všetkým ukázal rolu McClana, ... Hlášky brutálne, ... Akcia brutálna, ... Bruce brutálny - BRAVO!! (John McClane: Alespoň jedinkrát bych si přál normální, všední Vánoce. Vaječnej koňak, zasranej stromek, krocana,... ale ne. Já se tu musím plazit v týhle podělaný plechovce):-) ()

campix

Druhý díl Smrtonosné pasti spoléhá na úplně stejné věci jako její veleúspěšný předchůdce. Ještě aby ne, i když není úplně lehké navázat na něco, co tak dobře fungovalo. A Rennymu Harlino se to povedlo tak ze 3/4. Bruce již nemetá tolik hlášek a už není takový rambo jako v prvním díle a prostředí na mě působí méně zajímavěji než když John McClane sváděl souboje ve vysoké budově s partou zabijáků vedených Alanem Rickmanem, který mi jako přišel jako záporák daleko lepší volba nežli William Atherton. Stále je Smrtonosná past obrovská zábava, ale takového kultovního stavu jako jednička nedosáhla. ()

WolfR

Na první díl to nemá, ale pořád je to výborný akční film, který drží stylový Bruce Willis. Více střelby, výbuchů a hlášek, to ano, ale originál je prostě holt originál. Ale i takhle dvojka se dá nazvat akčním nářezem! John McClane je legenda! 4 hvězdy. ()

dr.fish

Dvojka naprosto v klidu navázala na první díl a dodala porci předvánoční zábavy. Opět jsem se trochu nudil a míň smál, než bych si býval přál, ale jinak docela dobrý.60% ()

mortak

Ta viditelná snaha okopirovat s větším rozpočtem jedničku je hlavně v první hodině až příliš rusiva. Byrokrati jsou ještě více byrokratictejsi, ke zlemu reporterovi přibyla jedna hodná, zaporaku je tu celé družstvo, ale naštěstí Willis zůstal McClainem a druhá půlka filmů je senza tvrdý nářez. ()

czejny

John McClane nám trochu vyspěl a je vidět, že po akci v rezidenci Nakatomi získal trochu sebevědomí, neboť nebýt jeho, Los Angeleské letiště by mohlo rovnou vyvěsit ceduli sklad ztroskotalých letadel. Přestože John zjistil, že se celou dobu střílí slepými náboji, film byl naopak nabit ostrými hláškami a krutou akcí. Oproti jedničce nám tu Renny Harlin zachoval všechny hlavní atributy (kámoš do deště, stupidní šéfové, atd.) Oproti ulízlosti Alana Rickmana byl William Sadler o něco stylovější capo. A ti největší uližové nakonec...samozřejmě reportéři. Jestli byl záměr režiséra, vrhnout na novináře špatné světlo, bingo! Povedlo se! Málokdy znamená dobrá 1 = dobrá 2, ale tady toto pravidlo platí. poznámka pod čarou: Myslíte, že normální sníh by se vám roztál při dopadu na obličej a ještě ke všemu u hořícího ohně? Tvůrci si to asi nemyslí... ()