Rýchlo a zbesilo 8

• Česko Rychle a zběsile 8 (viac)

Dominic Toretto (Vin Diesel) opäť exceluje. V jednej z najúspešnejších filmových sérií všetkých dôb je síce možné čokoľvek, ale toto je viac než automobilové zoskoky padákom, prelety áut medzi mrakodrapmi, alebo ťahanie obrieho trezoru ulicami Ria. Rýchlo a zbesilo 8 rozhodne nepôjde na neutrál! Na stranu zla zlákala sympaťáka Doma legendárna kyber-teroristka prezývaná Cipher (Charlize Theron), ktorá je rovnako krásna ako nebezpečná. Preto sa diváci nemôžu čudovať, že Toretto úplne stratil hlavu a vykašľal sa nielen na Letty (Michelle Rodriguez), ale aj na všetkých starých kamošov. Že s ním má Cipher iné plány, ako sú romantické večere pri sviečkach, je však jasné. Kombinácia jej inteligencie a jeho svalov a vodičských schopností z nich môžu urobiť neporaziteľný tandem. Aby svet zostal v rovnováhe, prevezme opraty v rodine Hobbs (Dwayne Johnson), ktorý do nej proti svojej vôli priberie nového člena – Deckarda Shawa (Jason Statham). Je to vysokooktánový tvrďas zo siedmej časti, ktorý mal pôvodne zhniť vo väzení. Spoločne s nimi sa budeme presúvať z divokého pobrežia exotickej Kuby cez upchaté ulice New Yorku až na pusté ľadovce v Barentsovom mori, aby sme si užili ďalšiu zábavnú a nezabudnuteľnú jazdu. (Cinemart SK)

dawe787

Je to pohádka pro dospělé, ale nářez a akce od začátku do konce s hromadou vtipných hecovních a urýpaných hlášek :) Bavil jsem se a za tu ponorku,(které mám hodně rád) dávám plný počet :P ()

Wawer

Zatímco předchozí díly se navzdory své béčkovitosti snažily tvářit jako vážně míněné podívané, tady už jsem ten pocit neměl a asi právě proto jsem si Fate of the Forious užil víc. Výsledný dojem je tak podobný prvnímu dílu Kapitána Ameriky - je to zábava sledovat , byť jde o naprostou kokotinu s teatrálně digitálními tríky a céčkovou zápletkou. ()

Aurus

Další skvělé pokračování nejlepší filmové série na světě. Příběh jako u předchozích dílech je skvělý a nádherný. Hudba je totálně výborná. Postavy jsou skvělý, auta ve filmu jsou hustá a pěkná a prostředí je velmi dobré. Moje hodnocení 9,5/10. ()

ROCK,THE

LUXUSNÍ ! Skvělá popcornovka :-) akční jízda od začátku až do konce !! :-) a konečně i pořádná dávka humoru hlavně co se týče handrkování mezi Dwaynem Johnsonem a Jasonem Stathamem :-) oba pobavili :-D skvělý herci, skvělý obsazení, bezvadnej soundtrack :-) a konečně i odbočení od klasickýho děje který se od pátého dílu nehnul až do teď :-) víc už neprozradím ()

Sydonai

Nevím kde se to ve tvůrčím týmu vzalo, ale konečně zmizela veškerá snaha brát tuhle sérii jakkoliv vážně...a náramně jí to svědčí! Film od začátku do konce neztrácí na tempu a je prošpikovaný vynikajícími hláškami. Stathamův komediální talent by měl být využíván více. Jedná se o 136 minutovou radost. Oba palce nahoru! ()

FilmWave

Tuhle famílii prostě nelze nemilovat. Naštěstí méně "over the top" něž nepovedená sedmička. Více vtipů a hlášek. A dočista bych zapomněl, jak zábavný umí být Jason Statham. ()

anatheman

Tak příště už můžou v lambech přetuněných v X-wingy zaútočit na Hvězdu smrti... Jinak řečeno - opět další film této série, který se technicky vzato nedá adekvátně ohodnotit. Je to těžká kokotina, ale zato tak zábavná, že ji nelze nemilovat. Rychle a zběsile 8 působí jako syntéza osmdesátkového přehláškovaného akčňáku, porno filmu bez sexuálních scén, Star Wars, Marvelu a Temného rytíře. A samozřejmě tu máme nějaká auta - to ale pouze, aby se neřeklo. Akce je dopřávána prostřednictvím velice výstředních scén, které vám kouzlí na tváři přiblblý úsměv, jenž je doprovázen kanonádou samých facepalmů, kdy si ke konci říkáte: "Už dost!" Hláškují naprosto všichni. Kralují ovšem Rock a Statham. Líbí se mi ovšem, že i tento díl se ze sebe nesnaží dělat něco inteligentního (což koneckonců tvůrci nemají jinou volbu). Všechny složky ve filmu si ze sebe dělají prdel. I dokonce onen "family" aspekt. Dostanou se nám i epické zvraty, kdy postavy mění barvu jako chameleoni na LSD. Sci-fi složka díla je opět reprezentována porušováním fyzikálních zákonů, hi-tech hackováním (kam se sere R2D2), skvělými jetpacky, atd. atd. Dál už nechci spoilerovat, protože tento klenot skutečně musíte spatřit... ()

Marykus

Mít špatná očekávání je celkem výhoda. Šel jsem do kina s tím, že to bude fakt kravina a nebyla. Ale stejně. Chybí mi ta léta, prvních dílů, kdy šlo jen o pouliční závody a pořád utopicky doufám, že se to k tomu jednou vrátí. Tak i tak jsem odcházel z kina spokojen, pobaven a příjemně překvapen. ()

Fr3nk

Pokud si nechcete zkazit Rychle a Zběsile jako takový, to na čem začalo a celkově, tak raději od sedmého dílu nekoukejte. Sedmým dílem to mělo definitivně skončit, tématicky s tragickou smrtí Paula Walkera. Protože z toho, co se chystají z této legendární série udělat, se Paul musí otáčet v hrobě. Ne, je mi to tak nějak jasný - naprosto vycucaný téma už americkým chorým mozkům nejde předložit jinak, než naprosto béčkovou sci-fi akční klišovitou hovadinou, jako bylo toto. Tato série se rychle a zběsile blíží k odpadu mezi filmy. Abych se tu ovšem neoháněl jen samými negativy, tak samozřejmě smekám klobouk před vizuální stránkou filmu. Jediné, co tenhle stupidní scénář vycucanej ze shnilýho malíčku verbalovy nohy drželo nad vodou, byly poměrně povedené, klasické hlášky Tyrese Gibsona. Pokud se na to chystáte, jděte na to nejlépe jako na jednohubku pro pobavení, která nemá s kvalitní původní ságou Fast and Furious nic společného. Zaráží mě, že takováhle béčková vymejvárna někoho ještě baví. Holt je v dnešní publikum nejspíš méně náročné. ()

SidneyP

Je to míň přepálené jak šestka a sedmička a i příběh se mi líbil o dost víc. Trošku mě překvapuje, jak rychle dokázal tým zapomenout na to, co jim Deckard provedl v minulém díle. Návrat starých postav je rozhodně vítán. Pokud další díly budou vypadat takhle, tak jsem s tím asi v pohodě. 85%. ()

P.J.2

Už na mě moc scifi, ze zábavné frančízy se stala blbina která sice vypadá dobře ale za střih při bitkách by potřeboval někdo profackovat. ()

Voj.ta

Dostal jsem přesně to, co jsem čekal. Hodně akce, hlášek a parádních aut. Práce s kamerou skvělá, scénář taky celkem dobrej, jen mi občas vadil až moc rychlej střih při akčních scénách, jinak asi nemám žádnou jinou výtku (když nepočítam akční scény hodně přitažený za vlasy, na který jsem už byl psychicky připravenej předem). Není to asi nic, co by mi výrazně utkvělo v paměti mezi ostatníma vysokorozpočtovýma akčňákama, ale bavilo mě to od začátku do konce, takže pod 4* jít nemůžu. ...jen naivně stále doufám, že udělají nějakej díl, kterej bude zase zaměřenej hlavně na závodění! ()

gumbo

Přijde mi, že to od Diesela chytlo až moc XxX. Je to totiž strašná sračka. Koukat se na to dá, ale té nesmyslnosti a totálních "psychologických" zvratů je tam až příliš. Navíc je minimálně třetina děje naprostá vata, která je někdy až nesnesitelná. Přesto je to pořád lepší Bondovka než cokoliv s Craigem. A Hobbs by malíčkem umlátil i Supermana. :) 55% P.S. Na další díly mě do kina nodotáhnou ani párem volů. ()

Hapretor odpad!

Totálně vymleté lejno. Tento nudný nesmysl pasuji na nejdebilnější počin tohoto roku. Další budou ještě debilnější ... a to jde ? - Teď se u Amíků soutěží kdo natočí prázdnější a stupidnější film? Fakt jsem nevěřil vlastním očím. Tohle nemá ani s herectvím nic společného. To, co předváděli Vin Fízl a Mišel Prcigéz, mi přišlo k pláči. Že jim neni trapno. Fuj tajbl !!! ()

Druhý Old Guard nabírá posily

Druhý Old Guard nabírá posily

11.06.2022

Oscarova herečka Charlize Theron (Srážka s láskou, Šílený Max: Zběsilá cesta) zvládá docela v pohodě kombinovat jak ambiciózní dramata, tak studiové velkofilmy, tak nezávislou scénu. V poslední době… (viac)

Další herní značka míří do kin

Další herní značka míří do kin

19.07.2020

Přestože si Hollywood na drtivé většině herních adaptací vylámal zuby, studia i tvůrci nadále vidí obří potenciál, který herní příběhy ukrývají. A tak to zkouší dál. Po The Last of Us, Falloutu nebo… (viac)

Křehká ega na setu Rychle a zběsile

Křehká ega na setu Rychle a zběsile

05.08.2019

Následující článek není ani tolik novinkou, jako spíš zajímavostí. Točí se kolem hereckých hvězd, respektive mužských hereckých hvězd, z akční série Rychle a zběsile a nově také spin-offu Rychle a… (viac)

Další spin-off pro Rychle a zběsile?

Další spin-off pro Rychle a zběsile?

15.05.2019

Studio Universal Pictures momentálně těžce sází na svoji nejvýdělečnější akční sérii Rychle a zběsile. Devátý díl nekonečné ságy vstoupí již brzy do produkce, ještě předtím ale do kin dorazí první… (viac)