Supergirl

USA, (2015–2021), 89 h (Minutáž: 38–47 min)

Melissa Benoist, Chyler Leigh, Calista Flockhart, Jeremy Jordan, Laura Benanti, David Harewood, Dean Cain, Helen Slater, Faran Tahir, Mehcad Brooks (viac)

Aby Kara Danvers odvrátila katastrofu, odhalí své schopnosti a pravou identitu: je sestřenicí Supermana, známou jako Supergirl a ochránkyní National City. (Netflix)

Recenzie používateľa mourek10100 k tomuto seriálu (15)

Supergirl (2015)

4* celkem fajn. Ačkoliv jsem na seriál poměrně zanevřel, stejně se na to jednou za čas dobře kouká. Každej filmovej divák, kdo nevyrostl v jeskyni samozřejmě poznal, jak brutálně v tomhle dílu vykradli Vetřelce, ale což, viděli jsme Krypton, Kařina otce, Kal-ela v mladé podobě a Hank si zkusil o něco podřadnější práci než je zvyklý. Takže spokojenost. ()

Livewire (2015) (S01E04)

fakt špatné. ()

How Does She Do It? (2015) (S01E05)

Koukal jsem na starý seriál Supermana, takže je fajn, že ho opět obsadili..Mám rád, když takhle obsadí herce, který se proslavil touhle rolí a nic moc něčim jiným, takže doufám, že se ještě objeví, protože jinak mě moc seroš netáhne.. ()

Hostile Takeover (2015) (S01E08)

Mid season finále to celkem vylepšilo, ale furt nic extra..pěkné odhalení. ()

For the Girl Who Has Everything (2016) (S01E13)

Truth, Justice and the American Way (2016) (S01E14)

Podstatné zlepšení. Pořád tam nějaké vyloženě pitomé situace jsou. ale asi už jsem to tak nějak přijal a celkem mě baví na to koukat, takže proč ne. Flash je samozřejmě lepší, ale Kara bojuje. ()

Solitude (2016) (S01E15)

Co to mělo být ta Mystique? :D ()

Falling (2016) (S01E16)

Velice našlapaný díl. Už jsem chtěl dát 60%, ale průběh dílu ovlivní celý seriál a ty důsledky tam budou, takže se kvalita rozhodně zvedá. Mezi mou topku to pořád nepatří (z CW serošů, tedy budoucích CW), ale celkem rád koukám, tak proč ne... I když ten zvrat s tim Hankem byl celkem mindfuck. ()

Manhunter (2016) (S01E17)

Šel bych i výše, kdyby se neobjevily klasické znaky tohoto přiblble nedospělého seriálu (tentokrát hlavně scény s Cat a ex sekretářkou) a minduck, kterým trpí Superman už 70let. Totiž už bych tak nějak překousl, že je Lucy Lane úplně blbá (absolutně nikdy nepochopim, jak může bejt takováhle holka major, prostě dcera svýho otce) a nepozná Karu na 2 metry v kostýmu, ale když před ní ten plukovník řekne, že do výslechové místnosti jde Hanshaw a Danvers půjde hned po něm, to už bylo moc (v závislosti na céně VELKÉHO odhalení S na hrudi právě Lucy Lane později v bytě). Jinak jsem se totiž celkem dobře bavil a flashbacky se starým Supermanem mě dost bavily. Škoda. Snad to CW nedoku*ví ještě více. ()

Worlds Finest (2016) (S01E18)

Supergirl & Flash vs. Electro & Banshee (marvelovskej vtípek). No samozřejmě se i tady našlo pár trapnějších situací (to už se se seriálem táhne), ale jestli nedám tomuhle dílu maximální scóre, tak už asi žádnému. CW Crossovery nemusím nijak extra, ale jsem rád, že se s CBS dohodli a Flash tomu nesmírně prospěl. Sice se choval trošku víc odlehčenějš než ve vlastním seriálu, ale ta pověstná chemie mezi nimi byla dokonalá. ()

Myriad (2016) (S01E19)

Zombie ovládané tim nejnudnějším záporákem jaký kdy byl s pomocí Mystique. Alexin exoskelet ale vypadal suprově :) a narážka Cat na Harrisona Forda, jejího skutečného manžela, taky pobavila :D ()

Better Angels (2016) (S01E20)

Poměrně slabota, má to i dobré momenty, ale za poslední čtyři díly jsem si nejvíc utápěl v trapných dialozích právě u tohoto dílů. A těch proslovů a monologů, chjo. A ten děsnej cliffhanger! takhle se to nedělá! Dobrej cliffhanger by byl, kdyby ukázali, kdo v tý lodi je a pak se s tim fanoušci popasujou. No nedělam si naděje, že CW nějak seriálu přilepší, spíše naopak, protože se sníží sledovanost a tím i rozpočet a tvůrci zůstávají, takže nic extra. A Superman mě naštval, nic proti herci (zatím) a Smallvile jsem sice nesledoval, ale mám rád toto propojování a doufal jsem v angažmá ex Clarka Kenta. ()

The Adventures of Supergirl (2016) (S02E01)

Fajn díl, Superman mi tolik nevadil, jak jsem čekal, vrátili se vesměs všichni staří známí. Akorát zase sestra někoho známého mi vadila (tentokrát Lexe Luthora), ale jinak se přechod na CW povedl. ()

Cage málem znovu hrál Supermana

Cage málem znovu hrál Supermana

08.12.2019

Chystaný speciál Crisis on Infinite Earths nabídne crossover mezi doposud největším počtem televizních superhrdinů od DC. Kromě stálých herců, co mají na stanici CW vlastní seriál, se pak dočkáme i… (viac)

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (viac)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (viac)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (viac)