Pred viac ako tridsiatimi rokmi sme sa s nimi stretli prvýkrát. A bol to poriadny náklad. Teraz sa Predátori, jedni z najväčších lovcov celého vesmíru, opäť vracajú na naša planétu. Sú však oveľa silnejší a inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Lov a zabíjanie sú pre nich stále najväčšou zábavou. Predátori sa geneticky zdokonalili pomocou DNA iných vesmírnych bytostí. Keď jeden chlapec nešťastnou náhodou zapríčiní ich návrat na Zem, vôbec nie je isté, kto pred nimi ochráni ľudstvo tentoraz. Nájde sa niekto, kto nebude len lovná zver, ale dokáže sa im postaviť ako rovnocenný súper ? Poslednou šancou ľudstva na záchranu pred vesmírnymi lovcami sa stáva už len malá partia bývalých a celkom šialených vojakov a jedna mladá evolučná biologička. Len tí majú aspoň malú šancu zabrániť vyhubeniu nášho živočíšneho druhu. (CinemArt SK)

v.indruchova

Asi dotyčný nevěděl co chce točit. Komediální akčňárna s nechutným explicitním násilým. Vysící vnitřnosti na každém rohu a hlášky trapnější než na základce. Spoustu logický chyb. Ne, děkuji to už raději knihu :D /či hru. poničený večer-pachuť nepovedého filmu a zjištění, že váš idol z dětství který vypadá o 50kg těžší. (ne v tomto Bé filmu..spíš Cé...) ()

daleba

Ajajajajajajajajaj... Cpát vtípky do huby Willisovi bylo super, ale v týhle sérii to milý Shane nemá co dělat! Nebýt předchozích filmů s Arnoldem, Dannym a Adrienem, tak by to třeba bylo fajn, ale srovnávat se prostě musí. A tohle prostě není Predátor! Spíš vzhledem ke konci jen jakýsi nový Iron Man?! V dalším díle čekám megainvazi, větší čokly, a Kapitána Ameriku! ()

Georgeton

Miestami do plaču. Čo to bolo respektívne čím to chcelo byť? Celkom som bol zmätený. Komédia, akčnák alebo paródia? Nakoniec to vyzeralo na veľkú sra*ku. 1* za Oliviu. ()

notozjano

Vzhledem k hodnocení jsem čekal spíše nudu, ale málokdy stávající se pravidlo hodnocení csfd, že je v rozporu s procentuálním hodnocením mým, se opět ukázalo na místě. Vůbec jsem se nenudil, naopak, děj je naprosto svižný, akční a teda takovou držku bych nechtěl mít. :) ()

BloomGeorge

Nečekal jsem starého predátora a toho jsem ani nedostal. Vtipný s pointou, zápletkou a člověk se nenudí. Není to áčkový titul, ale taky si na něj nehraje a je to vidět. Za mně moooc bavilo a hlavně akční od začátku až do konce i se vtipnými hláškami :-) Akčňák na odreagovačku, tak to mohu vřele doporučit. ()

Grázl83

První polovina filmu nebyla špatná, v druhé půlce už to byla slátanina se spoustou nelogičnosti a závěr absurdní. Nejlepší je, jak predátor obyčejné vojáky masakruje, ale hlavní hrdiny vždy jenom odhodí o kus dál, hlavně aby se jim nic nestalo a mohli ho na konci zabít :-) Celkově zklamání, ale asi nikdo nemohl čekat bombu jako jednička, hlavně když je zde absence charismatických herců. A na závěr otázka, jaká pak je asi pravděpodobnost, že syn vojáka který na predátora první narazil je zrovna geniální autista? WTF? ()

rotator

Zase jeden z filmov, ktorý si vzal kultovú visačku, postavu a že vraj žáner HOROR, s vidinou veľkého zisku a "uplácal" nevydarenú sci-fi komédiu. ()

HennessyVSOP

Nikdy ybch si nemyslel, že je Shane Black schopnej natočit sračku tohohle formátu, ale bohužel tomu tak je. Přemejšlím, jestli v tom filmu něco fungovalo, jedna hvězdička je za dětského hrdinu který kupodivu není na zabití. Jinak je to tragedie, od scénáře po akci, které teda ve filmu zrovna moc nebylo. ()

springboks

Je to docela vtipnej béčkovej akční film. Škoda, že se to jmenuje Predátor - kdyby se to jmenovalo Weirdos vs. Space Hunters, tak ok. Mimochodem doporučuju YouTube channel AlienTheory, zabývá se i Predátorem a třeba trials of Machiko Noguchi jsou suprový - narozdíl od týhle mrdky. ()

hony23

Začalo to luxusně a já na chvíli uvěřil, že se tento díl přiblíží kvalitou tomu prvnímu, kdy Arnie honil po džungli mimozemšťana vytrhávajícího obětem hlavu i s páteří. Jenomže pak se děj přesunul do města, objevilo dítě ovládající vesmírné zbraně, obludní čoklové, zlý predátor začal honit toho hodného a z děje se stala totální bramboračka. Akčním scénám ovšem není co vytknout, po této stránce film opravdu bavil. ()

hrdygay

celkom uslo, prvych predatorov si nepamatam, ale pri porovnani s predatormi z 2010, mi tento predator prisiel parodizujuci, za vsetko hovori scena z odtrhnutou rukou, ktora ukazovala palec hore, vo filme bola banda hlaskujucich magorov, mnohi z nich mi vadili, najzaujimavejsie postavy boli biologicka casey bracket (olivia munn) a emily mckenna (yvonne strahovski), olivia munn aj yvonne strahovski su riadne jebacky, skoda, ze olivia munn neukazala kozy v scenach, kde sa musela vyzliect 7/10 ()

marrrrian odpad!

Shana Blacka som začal registrovať po Iron Manovi 3. S týmto zárezom a celkom pohodovými The Nice Guys som bol na jeho Predátora dostatočne nažhavený. Po zhliadnutí toho paskvilu ale zvažujem, že skúsim na jeho meno navždy zabudnúť. Fanúšikovia Predátora, majte dosť zdravého rozumu a oblúkom sa tomu vyhnite. Zachránite si drahocenný čas a nesekne vás v krku pri neveriacom krútení hlavou nad zdevastovanou klasikou. ()

Perunwit

Do kina jsem se zařekl, že na nejnovějšího dravce nepůjdu, pln obav ze ztraceného času a zbytečně investovaných zdrojů. Po nějaké době jsem ale během sobotního volného odpoledne pozapínal aparáty, udělavše si tak působivou prezentaci a zalezl na gauč. Prvních patnáct minut jsem se díval sám. Pak si přisedl syn puboš, dal 15 minut a ponořil se do tenat wifi komunikace. Po další čtvrthodině se přidala drahá polovička a za dalších 15 minut i nejmenší kotě. To už se vrátil i puboš. A tak jsme to spolu dokoukali. Nebudu plácat játra a jiné vnitřnosti o legendárním původním filmu i pro mě plytkých volných pokračováních a rovnou řeknu, že vidět novinku bez znalosti předchůdce, tak je její dopad ještě o nějakých 10% menší. Predátor nováček pro mě osobně ztratil kouzlo plynulých dravčích pohybů, mystičnost jedničky a částečně i dvojky a nemá ani fascinující souboje z Alien vs. Predator. Zcela průměrné akční sci-fi a ke třem do u mě dotlačila jenom nostalgie. ()

Retrostalker

Shaun Black vyšumel... Je to béčko, pár hlášky a pokus o nejaký Mercury vs Predator. Dal by som 2* ,ale za R rating a toho záverečného "kamikadze man" dávam 3* :) ()

jirkahorn

Už dlouho jsem se u filmu tak nenasmál od začátku až do konce. Ony takový vysokorozpočtový béčka, který si nehrajou na nějaký artový patlaniny, dokážou kolikrát pobavit člověka mnohem víc, protože celý film jsem musel být ve střehu, když s každou hláškou nebo scénou mohl přijít nějaký nápaditý popkulturní odkaz. K dokonalosti a páté hvězdě za celkový subjektivní dojem a zábavu tomu chybělo opravdu jenom kousíček. Rozhodně film, který nezůstane jen jednohubkou na jedno odpoledne. ()

esmoke

Někde přistane Predátor, do toho se zamotá odstřelovač, vláda, tajná laboratoř, ukradená cizácká technologie, tlupa pošuků co musí zachránit svět, syn, exmanželka,sexy ženská vědkyně a ještě větší Predátor s predátorpsi. A všichni se různě navzájem hledají a zabíjejí. Film je dílem Shanea Blacka (Správní chlapy, Iron Man 3), který si zahrál první postavu, kterou zabil Predátor. Casting nedopadl dobře, film by strašně moc chtěl být cool. (2D dabing) Rozpočet: $ 88 miliónů, Tržby: $ 160,542 miliónů. ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

23.04.2017

Studio 20th Century Fox asi moc neuznává víkendy, protože v sobotu oznámilo data premiér osmi nových filmů. Rovnou půlku přitom zabírají pokračování Avatara, jichž se dočkáme 18. prosince 2020, 17.… (viac)