Jessica Jones

• Česko Jessica Jones (viac)
USA, (2015–2019), 33 h 35 min (Minutáž: 44–56 min)

Tvorcovia:

Melissa Rosenberg

Krysten Ritter, Rachael Taylor, Eka Darville, David Tennant, Carrie-Anne Moss, Mike Colter, Wil Traval, Erin Moriarty, Michael Siberry, Rosario Dawson (viac)

Keď tragédia ukončí jej krátku kariéru superhrdinky, Jessica sa usadí v New Yorku a otvorí si vlastnú detektívnu agentúru zvanú Alias Investigations, ktorú volajú na prípady, v ktorých sú zapletení ľudia so špeciálnymi schopnosťami. Jessica trpí post-traumatickým stresovým syndrómom a chce robiť dobré skutky, ale jej hlavným cieľom nie je záchrana sveta, ale svojho bytu a snaha prežiť nejako každý deň. Seriál podľa grafického románu pre dospelých, toto nie je príbeh superhrdinky pre deti. (Disney+)

ledzepfan

Ajajajajaj.. Tak tohle bylo nečekané překvápko... I když mě Daredevil bavil víceméně královsky, nečekal jsem od Jessicy vlastně nic moc. A ona je nakonec snad lepší než zmíněný kolega z pekelné kuchyně. Pravda Daredevil je mnohem lepší ve rvačkách (a akci vůbec), ale Jessica v temných koutech a zaplivaných uličkách New Yorku rozehrává syrové, špinavé, psychologické drama o kontrole, nadvládě, závislosti, chorobné posedlosti a břemenech traumat na zádech každého z nás.. Tohle fakt není komiksová zábavička na odlehčenou a narážky upozorňující, že jsme ve stejném univerzu jako paňáci z Avengers působí až absurdně. Kdepák Hi-Tech Stark- Jessica má mobil co má baterku v hajzlu a případy googlí přes noťas od Aceru. A když se umírá tak je to hnusný, šinavý a nejspíš i smradlavý. Žádná hvězdopruhová, hrdinská pompa se nekoná. Dveře kanclu jsou pořád vysklené (no dobře-po defenderech už snad ne), flaška chlastu je stále v pohotovosti a osobní démoni stále v patách... Postavy jsou funkční. Chemie mezi nimi probíhá na několika úrovních v několika směrech...Ritterová je tak divná až je vlastně sexy. Tenant je parádní záporák. Civilní a právě proto děsivý. Colter je sympaťák...atd...... Jedinou výtku bych měl k poslední třetině série, kdy se děj jakoby lehce zacyklil.. ale to je víceméně malá a možná subjektivní muška na jinak kulervoucím a silném seriálu... Fakt respekt a přeju Jessice ať si udrží tuhle laťku i v další sérii. Edit: Druhá série si laťku s přehledem udržela a Jessica Jones se tak v mých očích stává asi nejsmysluplnějším Marveláckým projektem vůbec. Je to dospělé, nečernobílé, uvažující v několika rovinách, dojemné i vtipné..lidské....... Teď jsem zvědavý s čím se vytasí druhá řada Luka Cage. EDIT 2: Třetí série už působí poněkud vyčerpaně.. Některé stálé postavy mě už vyloženě vytáčely. Velký zlom v ději se snaží pracovat s emočním poutem diváka k postavě kterou ale celé tři série vnímá jen jako protivný, rušivý element. Celé se to zakončí tak nějak do ztracena.. Přitom zajímavé motivy tam určitě jsou.. ()

maddy

Latka bola Daredevilom možno nastavená až príliš vysoko. Jessica Jones je stále o úroveň vyššie ako ostatné doterajšie Marvelovské seriály (Agents of S.H.I.E.L.D., Agent Carter ...), ale v porovnaní s tým čo Netflix predviedol s Daredevilom je ich ďalší zárez do Marvel univerza predsa len sklamaním. Jessica Jones by chcela byť ako Daredevil, temná, jemne noir, napätá, ale na rozdiel od Daredevila nie je tak dobre napísaná. Hlavná hrdinka nemá toľko charizmy a skôr než by bola komplexnou postavou svoje konanie mení v závislosti od toho ako si to vyžaduje momentálne scenár, nemá natoľko charizmatické vedľajšie postavy s ktorými by chcel divák tráviť tých takmer trinásť hodín a náznaky atmosféry je badať iba v niektorých scénkach než by sa niesla celým seriálom. Mnoho načrtnutých tém nerozvádza a miesto toho sa sústredí na neraz zbytočné vedľajšie línie ktoré nikam nevedú a to ma za následok, že vo viacerých epizódach je tej vaty viac ako by bolo vhodné a celý seriál skôr než by sa hýbal vpred prešľapuje na mieste. Jessica Jones by chcela byť vážna, temná, prepracovaná, ale darí sa jej to iba tak z polovice, druhú polovicu vypĺňajú skôr nijako výrazné prvky, pre ktoré je tých trinásť epizód jednoducho priveľa. Na to, že to napísala scenáristka Twilightu asi okay, ale po vynikajúcom Daredevil predsa len značné schladenie očakávaní od budúcich marvel seriálov od Netflixu. CELKOVO: 3* (6/10) ()

Adasin

Jessica Jones mě za všech seriálů ze spolupráce Marvelu a Netflixu lákala asi nejmíň, ale jsem ráda, že i tady můžu napsat, jak seriál překonal má očekávání, (dokonce zmizely i počáteční nesympatie k představitelce hlavní hrdinky). Mohou následovat SPOILERy: -------------------- PRVNÍ série mi utekla rychleji, než jsem čekala a vlastně jsem se i docela těšila na další díly. I tady musím pochválit záporáka, David Tennant byl správně slizký. Některé z postav mi přišly trošku zbytečné (třeba Ruben a jeho sestra), v pohodě by to šlo i bez nich, ale zbytek neměl problém mě zaujmout (Luke Cage, Jeri Hoghart, Trish, Will Simpson). Také potěšilo propojení s Daredevilem. Kromě fajnového konce tu zůstává pár nedořešených věcí, proto jsem dost zvědavá na druhou sérii. Není to taková pecka jako Daredevil, něco tomu ještě chybí, ale snad bude kvalita stoupat jako u Daredevila. ------------------- DRUHÁ série bohužel není tak dobrá jako ta první, vlastně je to docela zklamání, a to především kvůli absenci pořádného záporáka a zápletky, která by nevyzněla do ztracena. Ano, pořád je to nadprůměr, ale kvalita poklesla, takže případná třetí série bude mít co dělat, aby celkový dojem napravila, jinak půjdu s hodnocením dolů. ------------------- TŘETÍ série: Tahle série začala hodně špatně, takhle nízké hodnocení jsem ani ve slabší druhé sérii epizodám nedávala. Úvodní epizody, zejména pilot, jsou zbytečně roztahané, nudné a všechny důležité momenty se v nich odehrají během 10 až 20 minut – je neuvěřitelné, jak tak jednoduchý úvod jde roztáhnout – ukázkový filler. K tomu ani žádné připomenutí minulých událostí, což by se docela hodilo (takhle jsem asi tři epizody vzpomínala, co se v předchozí řadě všechno stalo) – bohužel, Netflix už nemyslí na ty, kteří nejedou celý seriál v bingewatchingu. Tak od páté epizody nastává zlepšení – věci se začínají hýbat kupředu a předtím zdánlivě výplňkové příběhové linky Jeri Hoghart a Trish Walkerové začínají dávat v rámci celkového děje smysl. Jeri Hoghart v podání skvělé Carrie-Anne Moss vypadá ze začátku jako naprosto zbytečná postava, naštěstí se ale době zapojí do děje a nejednou její vývoj zvládne překvapit – jenže mě její vývoj i lehce zklamal – i vzhledem k její nemoci se mi nelíbilo, jak přešla „k temné straně Síly“ a pomáhala Sallingerovi, hlavnímu (?) záporákovi – aspoň že to pak napravila. Proč otazník u Sallingera? po zhlédnutí celé série si totiž nejsem tak docela jistá, že hlavním záporákem měl být Sallinger – proč by hlavního záporáka zlikvidovali v předposlední epizodě? Mě spíš připadá, že hlavním záporákem závěrečné série byla Trish Walker: Už od začátku série sledujeme její postupný přerod v maskovanou vražedkyni se schopnostmi – nejdřív to vypadá, že to bude ona, kdo bude bránit Jessice, aby Jessica někoho zabila a dlouho je i Jessica označována za tu špatnou (všichni ji podezírají), postupně se však ukazuje, že experiment a schopnosti nezměnily Trish jen fyzicky a je to Jessica, kdo musí zabránit Trish ve vraždění. Kdo ví, třeba by z Trish byla hrdinka (což jsem si přála, aby se stalo), kdyby nedošlo k vraždě její matky. Mimochodem scéna, kdy Trish najde svou matku mrtvou, patří k nejpůsobivějším ze série. // Typický voice-over Jessicy objevující se v každé epizodě mě tady už celkem otravoval, i když občasná výměna za Trishin byla osvěžující. Postava Erica, který dokáže vycítit zlo, byl taky celkem zajímavý nápad, ale naprostá většina scén se Sal byla jen balast. Díky němu se však objevilo i filozofické zamyšlení nad tím, co vlastně zlo znamená. // Chyběl mi Will simpson a dodnes nemohou překousnout způsob, jakým ho odstavili. Návrat Luka byl sice hezký, ale opět zcela zbytečný. Ale Killgrave na konci FTW! - Konec SPOILERů. ---------- Vlastně mi Jessica bude i chybět. P.S.: Znělka po Daredevilovi druhá nejlepší z Defenders ;-). 7/10 () (menej) (viac)

Vxxx

Možná je to tím, že nemám nastudované jiné seriály od Marvelu, ale tohle mě dostalo. U ostatních jsem se nedostala přes 3-4 díly za 3-4 týdny, ale díky Netflixu jsem si mohla Jessicu vychutnat najednou a to asi hodně pomohlo. Daredviovi dám možná taky ještě šanci. Ale Jessica super. Atmosféra výborná, herečka nepřehnaná a záporák luxusní. Plno zvratů a WTF momentů. No, tak zase za rok u season 2. 5* ()

MartinezZ

Ne. Marvel sice rozjel své univerzum a ukázal ostatním, kde získat diváctvo a šanci, ale asi nejsem cílová skupina až na dřeň hnaných komiksových vesmírů. Pár prvních filmů s hrdiny a jejich první společné avantýry, možná tak ještě Agenti a Carterové, které se právě tohoto dění hodně blízko dotýkají, ale to ostatní je jen pokus na tom vytřískat co nejvíc a těch různých hrdinů a zlounů už je hrozně moc a přespříliš. A Jess mi to celé jen podtrhuje - lacině vypadající a prezentující hrdinská komiksovka s někým v depce, která mohla celý příběh zfouknout za nějakých pět dílů max a místo toho dělá jednu pitomost za druhou a každou šanci zazdí. Do toho se prdí další zbytečné postavy, zloun se ke konci zachová jak idiot, moc se toho neukáže, aby to nebylo drahé a přemíra násilného konce některých postav a lidí už mi šla krkem, nehledě na to, kdo za to nesl vinu. A když se v posdledním díle nakousne možné propojení s někým dalším a konečně by to mohlo dostávat nějaký smysl, tak se to utne, k ničemu nedojde a 13 dílů jakéhosi originu s miliontým prvním prďolou s nadlidskými schopnostmi zase vyzní do prázdna. A jak koukám, takových seriálů má Marvel naplánovanou další tunu. Prostě mi to, bohužel, přijde všechno na jedno laciný a nezajímavý brdo. ()

agentmiky

Netflix v poslední době produkuje jeden lepší seriál než druhý.Po Daredevilovi,který se tvůrcům neskutečně povedl,jsem zhlédl i další film s podobnou tématikou.Seriál Jessica Jones sice vcelku není až tak dobrý jako DD,ale i tak má něco do sebe.Autoři se snažili vytvořit daleko temnější atmosféru,což se jim povedlo.Krysten Ritter se role povedla,ale hlavně podle mě zazářil David Tennant coby hlavní antipadouch Kilgrave.Popravdě ani sám nevím,jestli chci vidět druhou sérii,které se nejspíš dočkáme.Bude muset být alespoň tak dobrá jako první.Celé první sérii uděluji 80% ()

kareen

Největším kladem je bezpochyby to, že se Jessica Jones veze na stejně temné noir vlně jako Daredevil, to jest opět žádné veselé barvičky, bezbolestné souboje nebo striktně černobílé charaktery, díky čemuž jsem neměla nejmenší problém uvěřit, že hlavní hrdinka obývá stejný vesmír (a město) jako slepý právník Matt. Jessica sama je sice dost nabručená mladá žena, ale určité charisma má (i když zase ne takové, abych chápala Kilgraveovu posedlost) a já si ji postupem času celkem i oblíbila, stejně jako její slavnou kamarádku nebo přítele Luka Cage (jsem zvědavá na jeho seriál). David Tennant je v roli Kilgravea výborný, ale já mám s jeho postavou pár problémů. Jeho excentričnost působí v civilně stylizovaném komiksovém světě tak trochu jako pěst na oko, ale co mi vadí především je jeho motivace, která z něj nedělá nic víc než jen extrémně nebezpečného úchyláčka, bez jakékoliv vize. Ve chvílích, kdy chladnokrevně manipuluje s lidmi a nechává je umírat obzvlášť krutými způsoby, je jako záporák skvělý a mrazivý, jenže pak se v rozhovorech s Jessicou chová jako zhrzený zamilovaný idiot. A někdy bohužel i hloupě, což jde na vrub největší slabině celého seriálu a tou je scénář. Co je platné, že nechybí atmosféra i povedené jednotlivé scény, když je děj hodně přeplácaný a překombinovaný, postavy se často chovají nelogicky a spousta situací se dá odhadnout předem. Netvrdím, že jsem se v průběhu sledování nudila, naopak mi jednotlivé díly uběhly poměrně rychle a docela bych se do seriálu zas ráda vrátila, jen stačí vyhodit scénáristku (Twilight jsem neviděla, ale stejně tu volbu nechápu), najmout někoho schopnějšího a bude to fajn. ()

JJ.Gibson

Největší klad seriálu je rozhodně ústřední záporák Kilgrave v podání Davida Tennanta, hodí se na tuto roli doslova a do písmene perfektně!!!! Další klad seriálu, jsou docela nečekané a dosti brutální scény, které se ale všechny výhradně přičítají zase na vrub Kilgrava. Samotná Jessica není klasický hrdina, což je jedině dobře, ale zároveň se její postava za celých 13 dílů nijak důrazněji nerozvinula a to považuji za takovou menší chybku! Když se podíváme na souseda Daredevila, tak ten si prošel značným vývojem a víc dokázal divákovi přirůst k srdci. Uvidíme, jak se tento seriál vyvine v druhé sezóně... ()

SonGokussj

Season 1: Jessici jsem se vcelku bál. Že se u ní unudím. Žena s větší sílou, nic víc, nic míň. Nakonec jsem se bavil neskonale. nebylo to však jen kvůli této postavě, bylo to kvůli všem postavám, co se v seriálu vyskytly. Celkově to působí uceleně, různé detektivní příběhy jsou naoko propojené, vše je depresivní, uvěřitelné, nejsou tu žádné místa pro "probůh proč XXX", prostě to všechno funguje. Hlavní záporák - David Tennant, naprostý opak z Doctora Who, zde působí naprosto děsivě. Je to vtělení zla přímo. Neuvěřitelně napsaný scénář k této postavě, kterou David zahrál na jedničku s hvězdičkou. Pokud bych se na Jessicu někdy znovu podíval, bude právě kvůli Killgrave-ovi. Takové představení se jen tak nevidí. A to zakončení... Neskutečné :-) Trochu uspěchané, ale líbilo. Ano, bylo tam pár hluchých míst, pár nezajímavých postav, ale... Celkový pocit nehroženě: 85 % ()

Tony.cs

Sice bylo fajn vidět skvělého Tennanta v jiné roli a to hned superhajzla, ale celý seriál je protkaný okamžiky, které otupují mysl. Únos Kilgravea v páté epizodě mě vyloženě rozesmál. Akce málo a vše stojí na hercích. Dá se to, dvakrát ne. ()

Hanyou

Musím říct, že mě Jessica baví dokonce i víc než Daredevil. Hlavní hrdinka je neuvěřitelně sympatická a většina vedlejších postav je fajn, nebo alespoň nepřílíš otravná. Ale hlavní výhrou je Kilgrave, konečně zase fantastický záporák. ()

Helo

O něco slabší než boží Daredevil, ale pořád pecka a to hlavně díky skvělýmu Tennantovi, kterej tady stvořil jednoho z nejlepších (ne-li snad i nejlepšího) záporáků v MCU. Uspokojivý množství zvratů a dalších komiksových postav (ač tu vlastně hrajou spíše takový doplňkový a vedlejší role, přesto však se silným vlivem na hlavní zápletku) tomu dává grády, který jsou pak naředěný příjemnou noir atmosférou podpořenou tou správnou hudbou. A vlastně tak nakonec mrzí snad jen jediná věc, kterou ale nebudu spoilerovat... ()

Colby Sawyer

Jessica Jones je jiná než Daredevill, neříkám, že je horší nebo lepší, je prostě jiná. Na rozdíl od DD je to spíše krimi, akce také není tolik, kolik by jí mohlo být. První půlka je výborně tajemná, zatímco na začátku druhé se to začne trošku mlít a malinko se začnou dít nesmyslnosti, nakonec to zase chytne tempo a nepustí, až do titulků posledního dílu. Znovu je tu skvělý casting herci jak Jessicy i Luka jsou výborní i všichni ostatní nedělají ostudu, ale nejlepší volbou byl David Tennant jako Killgrave. Purple Man byl skutečně skvělí záporák, který se vyrovnává, ne-li překonává Fiska z Daredavila. Seriál má dobrý děj a skvělou atmosféru, druhá řada nebude potřeba, ale rád Jessicu uvidím v seriálu Luke Cage. Melissa Rosenberg není jako Drew Goddard, ale i tak tu máme výborný seriál. Pro komiksové fanoušky to je povinnost, pro ostatní lákavá nabídka. ()

GILLWANDER

Po dvoch úvodných častiach odkladám zvyšné bokom, seriál príliš ľahkovážný a s predpokladom nezamedziť scenáristické diery. Hlavná postava do určitej miery vyhovujúca no so stupidným vyšetrovacím "talentom". Po Daredevilovi určite sklamanie od Netflixu. 60% ()

kinderman

Ještě více než u Daredevila se vnucuje otázka: opravdu tvůrci potřebovali na cestu hrdinky k "sobě samé" (v případě Matta Murdocka k navlečení kostýmu) celých třináct epizod? Zvlášť, když všichni vědí, že padoucha je potřeba zabít, neustále to opakují, ale sotva se ta příležitost naskytne, nechají ho opakovaně utéct. Do nadprůměru nejdu, přestože některé scény jsou skutečně pamětihodné. ()

fmash

Jak tu někdo poznamenal, hrozně se to táhne. Už ho máme, zase ne, už zas jo a pak zas nic. Hlavní hrdinka je zastydlá grungeová puberťačka s iksovkama a v křiváku, která má špatné svědomí. Takže hrozně pije, chodí doma takříkaje ve slipech a nátělníku a trousí kolem sebe drobky. Taky se tam dost souloží, na dětský seriál hrozně naostro, totiž hejbe se deka a myslím, že jsem zahlídl stehno. Ale to bylo asi při tom chození ve slipech. Vždycky mě fascinuje, jak se na tyhle věci dbá, a pak se tam strkají ruce do mixéru, jako by se nechumelilo. Zkrátka drsná noir škola podle návodu z Bravíčka. Na druhou stranu se na to pěkně kouká, protože jakožekomiksová kamera se záběry z podivných úhlů a většinou zpoza něčeho, přebarvená a doprovázená tou správnou hudbou tomu dává zajímavou atmosféru, která přebije i nevyváženost násilnických schopností hlavní hrdinky (a nejen jich, je tajemná jak třináctka, která ráno zjistila, že už není, co bývala, a hodlá svoje tajemství řádně prodat). Atakdáleatakpodobně, vlastně jsem chtěl tenhle komentář napsat takhle: „Dobrý den, prosím vás, nemáte špunty do uší?“. 2¾. ()

OG_Swifty

Intro + Season 1 - Melissa Rosenberg, scenaristka takovych hitu jako Hercules, Doktorka Quinnova nebo nove Twilight, dostala dalsi penize a tentokrat dokonce od Marvelu! A obstala, skutecne to bylo naprosto debilni. Vic nez polovinu serialu se honi Jessica za tim, aby dostala za mrize renovovanyho Purple Mana, druhoradyho villaina z Daredevila. Ale poporadku... prvnich nekolik dilu jsem si opravdu rikal, ze koukam na nejaky serial pro novodoby pubertaky, a pripadal si vazne unavenej z dnesni tvorby. Jessica je drsnacka, vsechny a vsechno dissuje, zajima ji pouze chlast. Hlavne v uvodu si divak uzije hodne sexu s namakanym cernochem (asi 6x behem prvnich 2-3 dilu), ale i lesbickyho prsteni nebo lizani kundy Jessiciny kamosky. K nejaky hlubsi zapletce dojde az cca v 1/3 serialu a pak je zminovana honba za uveznenim nekoho, kdo umi vsechny ovladat pouhym hlasem! Jak uveznis nekoho takovyho, asi jedine s nahubkem bez moznosti jakekoliv obhajoby, coz asi stejne nikdy neklapne. A pak to nejak znicehonic skonci a Jessica ho zabije. Krysten Ritter s bambulovitym nosem jsem neznal a nijak me nezaujala / nebavila, smrtonos Tennant me bavil jenom tim skotskym prizvukem a Trinity z Matrixu porad vypada jako Trinity z Matrixu (coz je vlastne plus). Jediny pozitiva z hereckyho hlediska byli herec Luka Cage a Taylor, na kterou se vzdycky dobre koukalo. ()

Jango_Fett

Další Marvelácký seriál který následuje šlépěje Daredevila a ještě více propouští uzdu násilí a sexu (a to jsem měl pocit že to víc nejde). Takže žádnou sluníčkovou rodinou věc jako jsou MCU filmy nečekejte. Sice mi chvíli trvalo než jsem si na hlavní hrdinku zvykl, protože její sockoidní život a chování je krapet rozporu s mým životním stylem, ale po druhé epizodě to už bylo lepší. Dosti pomůže znát její historii a herečka je celkem i sympatická. Ostatní postavy jsou fajn, dokonce čerpají opět z Marvelu a tak se tu objeví například Simmons v komiksech známý též jako "Nuke" a otevřou se nám zde vrátka pro další zápletky do filmů a seriálů. Luke Cage je taky bezva. Na to že jsem nějak nikdy jeho postavu v komiksech nemusel, tak tady je fakt sympaťák a těším se na jeho samostatný seriál. Takhle bych mohl pokračovat dál, protože jak říkám všechny charaktery jsou zde výborně zahrané a propracované. Dalším největším tahounem seriálu je ale Kilgrave (David Tennant), který opět potvrzuje pravidlo, že pokud dáte záporákům prostor, necháte diváka podívat více do jejich minulosti a seznámit se s ním, uděláte skvělou postavu. Takže Kilgrave se může hrdě zařadit vedle Kingpina a Lokiho mezi "best off" záporné postavy MCU. Hmm najednou se na svůj fialový oblek dívám úplně jinak... Tam kde se filmům nedaří Netflixové série excelují. Možná kdyby záporné charaktery nenechávali zabít hned v prvním filmu co se objeví, taky by za něco stály. Opět je zde pár odkazů na MCU aby se divák ujistil že je to stále "propojené" a ke konci i na samotného Daredevila. Mimochodem všimli jste si jak Marvel začíná Doktory Who obsazovat do záporných rolí? Nejprve Eccleston a teď Tennant...asi už vím kdo bude další :D. ()

M.i.k.e

už s daredevilem netflix ukázal,že nám Marvelovky naservíruje trošku jinak a půjde mu hlavně o postavy,než o nějakou bombastickou akci.Jessica je na tom hodně podobně a minimálně polovinu řady to celkem funguje.Bohužel potom začně hodně přešlapovat na místě a ani zdaleka nedokže tolik vtáhnout jako Daredevil.Bohužel se díl co díl opakuje stejné schéma okolo Killgravea a to je ke konci už celkem únavné.Potenciál tu je,ale pokud by se druhá řada měla opakovat,asi bych neviděl důvod sledovat dál...60% ()

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

24.02.2022

Před pár týdny přišla zpráva, že Netflix stahuje své marvelovské seriály jako Daredevil nebo Punisher ze svých serveru. To samozřejmě rozjelo spekulace o tom, kde asi seriály, jež se teprve nedávno… (viac)

Dostane Daredevil novou řadu na Disney+?

Dostane Daredevil novou řadu na Disney+?

05.10.2021

Pár dní zpátky sociální sítě obletěla spekulace, že by se Charlie Cox mohl vrátit do role Daredevila v nové řadě stejnojmenného seriálu na streamovací službě Disney+. Ještě předtím nás ale údajně… (viac)

Punisher oficiálně zrušen

Punisher oficiálně zrušen

19.02.2019

A je to oficiální. Měsíc po premiéře druhé řady Punishera s Jonem Bernthalem v hlavní roli se streamovací gigant Netflix rozhodl definitivně zavřít dveře za marvelovskými seriály a oficiálně tak… (viac)

Netflix ruší Iron Fista

Netflix ruší Iron Fista

13.10.2018

Iron Fist je prvním hrdinou od Marvelu, kterého se Netflix rozhodnul samostatně zrušit po dvou řadách. Zpráva přichází trochu jako šok, jelikož druhá řada byla vnímána jako podstatné zlepšení oproti… (viac)