Burying the Ex

• Česko Bejvalka ze záhrobí (viac)

Max (Anton Yelchin) se chce rozejít se svojí manipulativní a vše kontrolující přítelkyní Evelyn (Ashley Greene), se kterou žije. Naštěstí pro něj zasáhne osud a Evelyn zemře při bizarní autonehodě. Uplyne pár měsíců a Max potká dívku svých snů Olivii (Alexandra Daddario). Nová romance se dostane do ošidné situace, když Evelyn vstane z mrtvých a trvá na pokračování jejich vztahu. (gegina31)

Lacike

Ten typ filmu u ktoreho mate pocit, ze mali tvorcovia skvely napad, ale uz ho nedokazali poriadne spracovat. Este uvod celkom funguje, ale akonahle sa expriatelka vyhrabe z hrobu, tak nasleduje nasleduje jedna trapna scena za druhou. Skoro to vyzera akokeby sa improvizovalo bez poriadneho scenara. Nikam to poriadne negraduje a nic zaujimave sa tam nedeje. Do konca som to dokazal dopozerat len vdaka sympatakovi Yelchinovi, ale aj tak je to strata casu. Od rezisera Danteho som ocakaval ovela viac. 3/10 ()

JohnCZ

Zpočátku trošku zdlouhavější, ale jakmile dojde na očekávanou smrt, je to správně černá komedie s humorem který rozhodně nesedne každému. Těch pár hlášek opravdu stojí za to, ale škoda, že je film místy poměrně hluchý a i těch 88 minut je někdy až moc. Sympatické obsazení ale řadu věcí zachraňuje, Alexandra Daddario je do podobných rolí trefou do černého. ()

ArsenalEagle

Dost podhodnocená, značně roztomilá zombie komedie (která mě strašně příjemně překvapila!), jejíž téma sice není z nejoriginálnějších, ale zpracování je neuvěřitelně milý, s výborným nenásilným humorem a vážně příjemným obsazením. Není to sice žádná akčňárna s hromadou zombíků (jako například známější Zombieland, nebo Skautův průvodce), ale co se vtipů týká, tak je to vážně vynikající podívaná. Skvělý bizár, který se může pochlubit svou lehkostí a nenuceností, člověk se opravdu zasměje a 85 minut vážně uteče hrozně rychle. ()

kaylin

Postupně snímek „Burying the Ex“ ztrácí náboj a ten vtip není nějak skvělý, možná se úplně přestanete smát, ale já jsem se u tohoto filmu stejně dobře bavil a užil jsem si ho, jak jsem tak nějak očekával. Tohle je prostě typ filmu, který mě baví. Žádné velké umění, ale snaha i z celkem jednoduchého scénáře natočit něco, co bude diváka bavit. A mě tohle prostě bavilo. Ti mladí herci jsou fajn. ()

AlistairMir

Láska až za hrob tady platí na 110% bohužel však jen ze strany zombice. Její přítel by se opravdu rád trvale stal jejím EX a naše zombie Ashley tak má problém, že kromě ní se jí rozpadá i vztah a bzukot much kroužících jí nad hlavou také na náladě nepřidá. Dá se proto čekat, že z Alexandry Daddario nebude mít zrovna velkou radost a moc ráda by jí viděla pod drnem ovšem bez možnosti vyhrabání se ven. K dokonalému plánu přidá nápad svého přítele zabít aby spolu mohli šťastně zombit až do smrti...moment...to je blbost...tak až do úplného rozkladu nebo já nevím, jak dlouho hnijou zombíci. Místy kapku vtipné, občas lehce krvavé a většinou ze všech stran průměrné. Hlavní herecké trio v poho ale nejlepší postava filmu je beztak ten poloviční brácha. Tuto hororovou komedii doporučuje 6 zombíků z 10. ()

honajz2

Jsem si myslel, že za tím stojí nějaký snaživý začátečník a on za tím stojí Joe Dante, režisér Gremlinů... No budiž. Své fanoušky si to najde a pár vtipných hlášek v tom je, ale jinak je to nuda k uzoufání. Navíc tu i dlouho trvá, než se vůbec něco stane a první půlka mi přišla hodně slabá, naštěstí ta druhá to trochu zachraňuje. Ale i tak mi nepřišlo, že by to bůhvíjak fungovalo, sice to sází na jednoduchost, ale sází to na ni tolik, že tomu dost chybí nějaké zajímavé nápady. Nevím, prostě mě to vůbec nezaujalo. 2* ()

MightyHal

Nudně natočená komedie o bejvalce která je naprostá kráva a těšně před rozchodem jí přejede autobus a ona se vrátí z mrtvých. Zrovna ve chvíli kdy si náš hlavní hrdina co miluje horory nabrkne stejně smýšlející osobu. Je to prostě fajn, silně odpočinková komedie plná klišé, ale zaobalená do lehce hororvého hávu. Příběh příjemně odsýpá, hlavní hrdina je velký sympoš a celkově i přes nijakou režii se u toho příjemný pobavíte, ale zároveň si řeknete že jste si mohli pustit i něco jiného. Doporučuji všem co mají chuť na romantiku, ale chtějí u toho mít trochu hororu (bohužel skoro bez gore). PS: Tři hvězdy i za song co tam dali a který mám hodně rád ! ()

viperDavid

Krásný béčkový film a čímdál tím mi příjde, že prvotřídí krásna Alexandra Daddario bere už jen béčkové kravinky. Tady ta mě ale náhodou pobavila i když zobici ale ex přitelkyně (v tom není rozdíl, moje ex se mi snaží sežrat mozek už léta) jsou trošku pasé, byla to krásná pohádka ()

Yoshimitsu

Zevelyn byla slušná pijavice, které se chceš prostě zbavit, trhlej poloviční brácha perlil a Saša mile potěšila v podprdě. Fajn oddychovka, která mě pobavila. Dávám 70% ()

VanTom

Nenáročná "zombie" komedie o tom, jak se zbavit milující, náruživé, ale příliš majetnické, ekologické a nekompatibilní nemrtvé přítelkyně, když jste konečně potkali tu pravou. Nějaké vtípky se povedly, nějaké ne, a celá snaha natočit to "cool" a pro mladé dopadala tak nějak polovičatě, jako podle příručky (čemuž se u 68letého režiséra ani nelze divit). ()

E´Tonno

Tak toto bol dosť dobrý filmík od Danteho. Od slabšieho začiatku sa to postupne zlepšovalo a od polovice už to bola čistá jazda. Na intenzite samozrejme naberali aj vtípky a tie lietajúce muchy okolo zombie ex-priateľky :) ... To je ideálna korunka tejto zombie-komédie. Veľmi dobrá vec - 85%. ()

Flopik

Som jeden z mála čo dal tomuto filmu 5* a som zato rád.Mne tento film sadol a to po všetkých ohľadoch.Vipné to bolo primerane teda mne to stačilo , postupná zombie premena super a celkom hororová.Alexandra zas a znova neskutočný dekolt ... Anton je sympaťák myslím že zatiaľ v každom filme čo som ho videl sa mi páčil...Koniec pohode a celkom by som vytkol fakt možno iba to, že to mohlo byť viac humornejšie.Ale čo inak super palec hore. ()

cskomando

Po dlouhé době možnost vidět opravdu komediální/vtipný hororový film a do toho sem tam ta ujetá romantika se skvělou sympatickou Alexandra Daddario a tou zlou ošklivou Ashley Greene. Zombie/Tim Burton/Romantika fakt bláznivej výběr ale já se bavil náramně! ()

Matli

Ne nějak zvlášt zajímavé, ale určitě koukatelné. A postupně se zvětšující makeup s drobnýma létajícíma muškama kolem hlavy hlavní zombice je na velmi dobré úrovni. Další kladné bodíky musím dát slečně Daddario, její postava a vnady mě snad v každém filmu neomrzí a to se s tím ani neprsí. 51% ()

KosiR_ksr

Námět, který nabízí potenciál pro zábavnou podívanou s nápaditými vtípky. Bohužel tento potenciál nebyl využit natolik, jak by si zasloužil a vznikla tak spíše průměrná zombie komedie, která se stěží vyrovná o rok dříve natočenému Warm Bodies, staré dobré Ruce zabiják a vůbec nemůže konkurovat peggově Soumraku mrtvých. Pokud jste některý ze zmíněných snímků neviděli, pak bych doporučil spíš některý z nich. Pokud jste je již viděli a máte chuť na podobně laděný, oddechový film, pak zkuste tento. 60% ()