Burying the Ex

• Česko Bejvalka ze záhrobí (viac)

Max (Anton Yelchin) se chce rozejít se svojí manipulativní a vše kontrolující přítelkyní Evelyn (Ashley Greene), se kterou žije. Naštěstí pro něj zasáhne osud a Evelyn zemře při bizarní autonehodě. Uplyne pár měsíců a Max potká dívku svých snů Olivii (Alexandra Daddario). Nová romance se dostane do ošidné situace, když Evelyn vstane z mrtvých a trvá na pokračování jejich vztahu. (gegina31)

TwilightAC

Neměla jsem žádná očekávání a i kdybych nějaké měla, rozhodně bych nečekala, že to bude tak dobrý. Bylo tam všechno - akce, humor (a černý - to si u mě šplhlo), napění a epický závěr, kdy jsem si říkala, co se asi stane. V neposlední řadě čubka Evelyn (dobře zahraná role) a krásná Olivia, která tomu dodává šmrnc. Jediné, k čemu mám výhrady, je hudba, ... ovšem je pravda, že je to komedie se zobíkama, takže nikdo asi nečeká, že se u toho budete bát. 83% - .Zombieland to netrumfne. ()

kecal

Film sem přežil jen díky oboum kočičkám, hlavně Daddiro, která byla jako vždy k sežrání. Kéž by byla lepší herečka, aby jí člověk mohl vidět i v nějakém dobrém filmu :) Zbytek filmu byl k uzoufání slabý. Jak do komedie, tak do hororu to mělo sakra daleko. Další z plusu je těch 88 min, díky kterým to šlo dokoukat :) ()

mad.dog

Neskutečně zabavný a příjemný filmeček se skvělým castingem. Od herečky zombie ex po Sašu Daddario vše odcejpalo fakt náramně. Užil jsem si to a rozhodně by si to zasloužilo vyšší hodnocení. ()