Stavebná firma pri demolačných prácach poškodí a pradávnu hrobku a prebudí v nej hromadu krvilačných zombíkov z dlhého spánku. Našťastie, sú tu dvaja frajeri z East Endu, ich podarení kamoši a agilní starčekovia z miestneho domova dôchodcov. Svižná antideveloperská zombícka komédia doplnená jedinečným londýnskym slangom sa zmení na krvavý kúpeľ. (TV JOJ)

VanTom

Partička sympatických truhlíků vyloupí banku, mezitím ale Londýn postihne zombie nákaza, takže se nějak musí probít z města. Nijak extra vtipná a zbytečně ukecaná rádoby komedie, kde uchechtnutí vyloudí jen pár situací (např. "honička" zombie vs. důchodce, rowdies), se ke konci zvrhne v jednotvárné odstřelování davů nemrtvých, které už jenom nudí. ()

ywo666

Čakal som viac. Aj keď mal som čakať viac. Zombie žáner je už hodne vyšťavený. Aj tu je to vydieť. Samozrejme nie je to veľká katastrofa. Asi 4 vtipné situácie (dve prezradené v trailery), celkom slušný gore a prekvapivo akčné. Nemôžem sa ubrániť určitej zbytočnosti. Alebo si mohli dať viac záležať a vytrieskať viac vtipov. Takto je niekde na pol ceste medzi kvalitnou zombie komédiou a úplnou chujovinou. 55% a 3* ()

JFL

Prvoplánově předvídatelný žánrový kousek bezostyšně konstatuje svůj centrální a také bohužel jediný nápad už samotným titulem. Na sestřihání řízného traileru je tu toho dost, ale na soudržný film prachbídně málo Postavy se plahočí od jedné teoreticky vtipné scénky ke druhé, ale vše je tak přímočaré, že se v záplavě očekávaných point a vtípků utápí i ta hrstka neotřelých vtipů. Všechno je tak strašně moc british a East-End, až to působí zoufale nuceně jako nějaké turistické video, nebo prostě jen další laciná žánrovka, která si užije sezónní koloběh na žánrových festivalech a pak zapadne do zapomnění. Porovnávat tohle se "Shaun of the Dead" je stejné, jako podobně poměřovat libovolný titul z každoroční záplavy poloamatérských zombie-videobraků s prvními třemi zombie-filmy George A. Romera. 5/10 ()

Lacike

Popravde som od toho ocakaval ovela viac. Hlavne rôzne vtipy. Par skvelych sa tam najde, ale celkovo mam z toho dojem, ze skvely napad dôchodcovia vs. zombici nedokazali tvorcovia rozviest v poriadny film. Hlavne interakcie medzi zombikmi a dôchodcami tam je dost malo a prilis vela casu stravime s cool otravnymi mladymi dementami. Takze vo vysledku je tam par dobrych vtipov a stavnete gore sceny. Proste jednohubka na jedno pozretie. 5/10. ()

Zeebonk

Vlastnit rozsáhlý komplex s kohortou zombíků na golfové hřiště a klusat si to po něm s gangem luxusních japonských štětek, třímaje nablyštěnou M4ku a šestipalcový lovecký nůž, je sen každého mladého nadržence, jehož organismus se nadobro přejedl Left 4 Dead. Jenomže umounění krátkozrací nerdi ve svých přesvícených podzemních doupatech ne a ne ten podělaný virus namíchat a člověk si tak musí svou krvelačnost filtrovat na sračkách tohoto ražení. Jsem názoru, že se tento nádherně podřadný žánr odpotácel do prdele ve chvíli, kdy Romero začal ony ladné věrohodné stříkance krve s roztomilými latexovými žmolky mozku a sádrovými úlomky lebky kombinovat s tím placatým digitálním zvratkem, jenž se divákovi natrvalo vypálí do sítnice. Přeci, když otec zakladatel roztáhne půlky této laciné náhražce, ukrutnosti, tofu mezi násilím, tak se jeden nemůže divit, že se to uchytí u kdejakého prosťáčka z londýnského předměstí a ten si tím pak našťouchá film k prasknutí. Těch odporných digitálních šplouchanců krve je tu víc, než spermatu na ksichtě Asi Akiri za celou její kariéru, nechybělo málo a můj zrakový nerv se samovolně odškrtil, aby to už dál nemusel snášet, ale hlavně se nenechte zmýlit myšlenkou, že zbytek filmu není naprostá sračka, protože vás můžu ujistit, že něco tak hloupého, nevtipného a laciného mi už dlouho nezavraždilo odpoledne. ()

• Cockney je východolondýnský dialekt používaný hlavně v části East End, odkud hlavní hrdinové filmu pochází. (Milan25)
  • V úvodu filmu hraje píseň „Monster“ od rockové skupiny The Automatic. (JerryMalfoy97)
  • Keď vybuchne v dodávke bezpečnostná farba a zadymí auto, vodič Terry (Rasmus Hardiker) si otvorí okno a kašľe von z okna. V ďalšom, bezprostrednom zábere sú však všetky okná uzavreté napriek dymu v aute. (Laslo)