Burying the Ex

• Česko Bejvalka ze záhrobí (viac)

Max (Anton Yelchin) se chce rozejít se svojí manipulativní a vše kontrolující přítelkyní Evelyn (Ashley Greene), se kterou žije. Naštěstí pro něj zasáhne osud a Evelyn zemře při bizarní autonehodě. Uplyne pár měsíců a Max potká dívku svých snů Olivii (Alexandra Daddario). Nová romance se dostane do ošidné situace, když Evelyn vstane z mrtvých a trvá na pokračování jejich vztahu. (gegina31)

Hapretor

Nedokázal jsem to dokoukat. Přišlo mi to absolutně nevtipné, otravné - hlavně Alexandra Daddario ve své roli, ať už vypadala sebelépe - blbé a strašně vleklé. Vlastně otravné byly všechny postavy ve filmu. Nesedlo. Znudilo. ()

Rockerman

Není to vůbec marné, jen takové nedotažené. Na komedii málo vtipné a na horor málo strašidelné. Dívá se však na to docela dobře, zvláště když se objeví Alexandra. Ta se mi líbí od první série "True detective" a znalci ví, že má nejen krásné, modré a velké oči, ale i něco jiného. Nevím, jestli mi veganská a "zelená" Evelyn byla protivnější za života nebo až jako zombie. Dávám solidní 3*. ()

liberita

Musím povedať, že Burying the ex je oveľa zábavnejší film, než by som čakala a hoci horor v ňom očividne hrá vedľajšiu úlohu, vyskytne sa tu aj pár strašidelnejších momentov aj pripomienok žánrových klasík. Po hereckej stránke sú výkony priemerné, ani príliš nezaujmú, ani neurazia, najviac z nich vyniká "ex" Ashley Greene. Námet síce tiež nie je z tých najoriginálnejších, ale celé je to spravené s veľkou chuťou a preto je to pohodová jednohubka, ideálna pre páry, čo majú záľubu v komédiách so štipkou hororu. ()

ac1976

Tuctové, málo vtipné, zaujala len Alexandra v podprde. Tie 2* hviezdy dávam... Veď viete za čo. 😀 Ten dizajn je tak vydarený, že asi každý film s  ňou, ktorý pozriem u mňa dostane 2*. 😀 (aj keď to bude ťažké - pri tých sračkách čo Alexandra točí) 😀 ()

Hemlock

Vůbec to nebyl špatný námět a jako oddechovka na večer docela v pohodě. Baby fešné, zombiemake-up taky, ale ten umaštěnej předkožkář v hlavní roli mi vůbec nesednul... Naopak jeho půlbrácha byl dost v cajku, takže to mužské obsazení svým úchylným přístupem a přitažlivou figurou aspoň trochu vykompenzoval. Stačí vidět jednou... ()

Lougle

Film je to takový nijaký...ani horor, ani komedie. Více se to naklání ke komedii, ale všechny gagy jsou tak málo vtipné, že se tomu člověk ani nepousměje. Já se za celý film zasmál jen jednou a to až v úplně poslední scéně před titulky. Funguje to spíše jako taková hodně suchá romantická komedie. 40% ()

BobArmstong

Čakal som skôr niečo na štýl The Babysitter (2017) a ono sa to v podstate snaží aj ísť podobnou cestou avšak McG na to išiel omnoho chytrejšie. Dopredu totižto vedel, že chce natočiť guilty pleasure s prvoplánovými gore scénami, ktoré majú len zabaviť a zároveň sami seba neberú príliš vážne. Zo začiatku sa zdalo, že Joe Dante na to pôjde veľmi podobne. Naservíruje nám jednoduchú zápletku, ktorá je sama o sebe nudná a jediné čo by ju mohlo spestriť sú nejaké tie nechutnosti akými sú filmy podobného typu známe (Ostatne aj samotný Babysitter či Cooties) avšak tu práve prichádza problém. Režisér nie a nie sa rozbehnúť akoby sa bál popohnať dej a ten sa teda len vlečie z miesta na miesto a vyvíja sa v podstate minimálne. Ashley Greene vás bude otravovať už po prvých minútach a doslova budete neznášať každú sekundu, ktorú jej režisér vo filme uštedril a Yelchinovi akoby sa zasa nechcelo ani hrať a sám ani poriadne neviem prečo túto rolu prijal .Miestami síce zaznie aj fajn gag a samotné finále dokazuje, že režisér vie skĺbiť uletený humor a krv avšak posledných 5 minút žiaden film ešte nezachránilo. Počin vám tak z hlavy bohužiaľ vyšumí veľmi rýchlo a osobne si po týždni spomeniem už len na krásne oči Alexandry Daddario. ()

vodkasesemte

I love it when you speak green. Werewolves and vampires and zombies, they are figments. They are not real. And why waste your time hawking this crap when there are so many real problems in the world. It challenges us to stop accepting the world and face our inner monsters and find the strength to conquer it. Do you actually know what they put in this stuff? You are practically poisoning your customers. True love conquers all. That doesnt make any sense. Not even the slightest. I have a special delivery for you. I stand corrected. This is gonna be fun. Now, where were we? Being dead is the best diet ever. Theres a first time for everything. Urge to purge. Green fairy kicking my ass. Round two. What are the odds? Not in a traditional sense. I said I love you. Loud and clear. Well, arent you going to say it back? Je to zmrd hroznej, na pohled i v tom filmu. Proč jí něco sliboval, když spolu neměli nic společnýho? Jo aha, on to nemuže říct před tou druhou, jinak by ji odbyl. A ted si to podělal u obou. Ke všemu ještě idiot. Love you back. This better not go straight to my tights. Hump me and gump me. I got a craving (for what). He was a user and a loser. Im gonna eat you up. Give me candy, give me cake, give me something sweet to take. ()

blazma

Očekával jsem že tohle bude blbost, ale nečekal jsem jaká to bude blbost. Nejhorší je, že to herecké obsazení je tak sympatické až jsem to dokoukal a navíc se mi to více méně líbilo :D ()

david666

Díky Alexandře je film koukatelný. Jinak ale mě připadá, že umělcům nebylo jasné, zda natočit více komedii nebo horor. Takže ve výsledku taková slátaninka. ()

Ondrew

Povedzme, ze samotny napad i celkovy feeling nesuci sa celym filmom je vcelku fajn. To je vsak, nanestastie, asi tak vsetko, co sa da o snimke povedat. Ono je to totiz akysi "polotovar" ktory MOZNO aj mohol mat vacsi potencial (cim si vsak nie som celkom isty), no rozhodne ho NEMA. Vdaka tomu sa ako-tak "potaca", staby unavena zombie doslova na hranici priemeru a podpriemeru. Ako to uz v podobnych pripadoch byva, ano... na jedno pozretie je to relativne znesitelne, no tym to cele konci a tvorcovia mozu uz len premyslat kde, do prdele, urobili chybu. Tipujem, ze na to dodnes neprisli. Co uz, ich problem. 50%. ()

zigy

Dělat si legraci ze zombie hororů a současně dělat tradiční romantickou komedií i tradičním kamarádem sprosťákem - blbcem.......to bych si asi netroufl, ale pan Dante si troufl, a výsledek je zvláštní - hodně vtipný, přesto mám pocit studu, protože je to fakt kravina na kvadrát. ()

PepusGi11._

skvěle jsem se bavil počas celyho filmu,dlouho jsem měl tenhle film uloženej v sekci Chci vidět,dlouho jsem shlednutí tohodle filmu odkladal a nakonec jsem ho shlédl v ten nejlepší čas,kdy se mi prostě v neděli večer trefil do nálady.....Velice rád tento film doporučím jako oddychovou komedii někde dál a velice rád si ho vychutnám znovu a znovu,opravdu,já tenhle styl humoru mužu 😀 ()

Richie4422

Veľmi príjemná, atraktívna a nenáročná žánrovka, ktorá rieši žiarlivú sexicu s nie príliš príjemným pachom a novú,ešte väčšiu sexicu,ktorá sa zamiluje do nesprávneho chlapa. Podľa mňa ide o typickú trojku, ale autori do filmu hodili toľko, toľko odkazov pre hororových fanúšikov, že som ten film musel vidieť druhýkrát, aby som ich všetky stihol a zato im dávam aj štvrtú hviezdu. Človeka to pri pozeraní proste poteší. ()