Návrat Re-Animátora

• Španielsko Beyond Re-Animator

Smrtí život zdaleka nekončí. Kultovní heslo šíleného vědce Herberta Westa, který se specializuje na oživování mrtvol, zaznívá už potřetí. West se kvůli svým morbidním pokusům, které za sebou paradoxně zanechaly víc mrtvých než živých, ocitá v přísně střeženém vězení. Tady shodou okolností pracuje i muž, jehož sestra se před deseti lety stala jednou z obětí šíleného génia... Hektolitry krve, svérázní zombíci a strach kombinovaný s humorem vám předvedou, že umírání může být sranda. (Vapet Production)

EvilPhoEniX

Můj první Animátor, kterého jsem Zhlédl.. Bylo to určitě zajímavý, vědecké procesy mám vcelku rád, ale proč to sakra bylo tak Komediálně podaný !! Některé scény, byli šíleně komické, například když černoch pouze s půlkou těla skáče po zdech, gore spíše amatérské,Holky byli kupodivu odvážné a nebáli se ukázat i něco víc.. Yuzna zřejmě, chtěl udělat Hororovéj Trhák, povedla se mu Parodie ! ()

Dexter1

Každá dekáda má toho svojho Re-Animatora a tak sa aj v roku 2003 urodil ďalší Westov šialený príbeh. Priznám sa, prvá polovica filmu sa ťahá v celkom nudnom kŕči, kedy diváka toho nemá moc čo osloviť. Ale čo prichádza v druhej polovici som nečakal. Nejde ani tak o dáky krvavý masaker, ale o neskutočne čierny humor, ktorý mi privodil niekoľkonásobný výbuch smiechu a svoje hodnotenie som musel zdvihnúť až o dve hviezdičky. Najviac sa zrejme pobavia len vyznávači série a uletených zombie flikov, ale osobne si nemyslím, že by toto musel byť dáky odstrkovaný diel celej série a bol by som rád keby vznikol aj ďalší diel. ()

J*A*S*M

Po prvních dvou dílech nastal mírný kvalitativní propad, nicméně i přesto si tento film zaslouží pozornost, v druhé půli se divák dočká celkem slušného masakru. Moc nechápu, proč se tvůrci rozhodli značně redukovat humor a pozornost zaměřili na postavy doktora a novinářky, zatímco Westa nechali strádat kdesi v pozadí, to byla rozhodně chyba. Děj nebyl nikdy nejsilnější stránkou Re-Animátora, nejinak je tomu zde a dokonce bych se nezdráhal tvrdit, že v tomto díle dosáhla prázdnost scénáře svého vrcholu. Nápady se ale nešetřilo na různých krvavých blbinkách a vychytávkách, za což si snímek tři hvězdičky nakonec vysloužil, ale bylo to tedy o fous. ()

PetrPan

Slabší odvar předchozích křisitelů. Rozjezd byl přitom parádní a sliboval strachem nabitou morbidní jízdu ve zrůdném obludáriu. Bohužel hned po fantastické úvodní scéně se přesuneme do vězení, kde se nám, místo rozličných pokusů oživit liščí ocas sešitý s lidskou prdelí, dostane extrahované duše v ampuli a typicky béčkově přiblblého příběhu o ničem. Naštěstí brodění se v bahně skončí celkem záhy a přece jen přijde na řadu gore divadlo. O poznání slabší než v minulých dílech, přesto tu najdeme několik vydařených chuťovek, třeba poloviční muž či feťák v rozpuku rozhodně potěší zvídavé oko studenta anatomie. Za skvělého Combse, který se evidentně v roli zásadně racionálního Herberta Westa cítí jako ryba ve vodě, četyre. Viděno během Season Challenge tour 2015 ()

Caelos

První polovinu je to dost nuda, jen ten Moses se do své role naprosto hodil. To co se dělo v půlce druhé, to byl skok o 100%. Černý humur a skvělé efekty, chlap bez noh, nebo ten feťak: "Máš ještě?" u toho jsem se málem počůral:)) Ale kvůli té první půlce dávám 7/10 a ***. Překvapilo mne, ře Combs je tam tak trochu na vedlejší koleji, ale jako takového bezcitného ledového parchanta jsem ho ještě neviděl, překvapení. ()

• Meno doktora Howarda Philipsa je odvodené od autora predlohy prvého Re-Animátora, spisovateľa Howarda Philipsa Lovecrafta. (BlackTom)
  • Film bol zakázaný v Kanade a Singapure. (Paldiny)