Flash

• USA The Flash (viac)
USA, (2014–2023), 129 h 32 min (Minutáž: 41–44 min)

Réžia:

Ralph Hemecker, David Nutter, Larry Shaw, Jesse Warn, Doug Aarniokoski (viac)

Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin, Patrick Sabongui, Robbie Amell, John Wesley Shipp (viac)

Po oblíbeném televizním hitu Arrow přichází nový superhrdina! Pod seriálem Flash je podepsaný stejný tvůrčí tým, který je zárukou zábavné a napínavé podívané o dobrodružstvích nejrychlejšího muže světa. Hlavním hrdinou je mladý forenzní technik Barry Allen (Grant Gustin) ve službách policejního oddělení metropole Central City. Barry je obyčejný mladík se srdcem hrdiny, který neváhá pomoci těm, co to zrovna potřebují. Když byl ještě dítě, jeho matka byla zavražděna a otec falešně obviněn, odsouzen a uvězněn. Tehdy se ho ujal detektiv West (Jesse L. Martin). Barry vyrůstal v rodině policisty společně s jeho vlastní superchytrou dcerou (a Barryho vysněnou dívkou) Iris (Candice Pattonová). Ale když se nečekaně stává obětí tragické nehody ve výzkumných laboratořích S.T.A.R., najednou zjišťuje, že má neuvěřitelné schopnosti a že se dokáže pohybovat rychle jako blesk. Díky tomu se s pomocí výzkumného týmu z laboratoří S.T.A.R. stává opravdovým superhrdinou. Pod dohledem vizionářského miliardáře Harrisona Wellse (Tom Cavanagh), expertky na biogenetiku Caitlin Snowové (Danielle Panabakerová) a vždy pozitivně naladěného Cisca Ramona (Carlos Valdes) začne Barry testovat hranice svých superschopností. Využívá je k boji proti zločinu, aby už nikdy nikdo nemusel mít podobně tragický osud jako jeho rodina. Bok po boku s adoptivním otcem detektivem Westem, jeho domýšlivým parťákem detektivem Eddiem Thawnem (Rick Cosnett) a Iris, která studuje kriminální psychologii, chrání obyvatele Central City proti mnoha různým superpadouchům – včetně těch, kteří získali zvláštní schopnosti podobně jako on. A když je nejhůř, vypomůže zkušenější superhrdina Arrow! Barry Allen alias Flash pečlivě tají svou skutečnou identitu a kromě toho, že je nejrychlejší široko daleko, dokáže překonat čas a nahlédnout do minulosti i budoucnosti. Sympaťák s úsměvem na tváři se konečně může posunout v životě dál… A to fakt hodně rychle! (TV Prima)

Recenzie používateľa micle21 k tomuto seriálu (49)

Borrowing Problems from the Future (2017) (S03E10)

Návrat takový uzívaný, i když to marné nebylo. Na konci se všecko dá do šťastného konce a já jen doufám, že změní budoucnost tak, že zařve Wally, jelikož mi už přijde tak moc otravnej, že to ani neni možný. ()

Dead or Alive (2017) (S03E11)

Dobrý díl, ale ne skvělý díl. Bavil mě Cisco, HR (výjimečně jeho hláška, já to vim, ty, my, on, ona to ví dokonalá :D), Caitlin teda moc upozaděná (možná dobře), ale ta linka s Iris a Wallym mě nebavila a jak se Wally natřásal a fotil se sexy roztleskávačkami mě vyloženě otravovalo. Jinak Gypsy strašně sexy, snad se ještě objeví. A snad ta Iris snad fakt umře, jelikož už mi pomalu začíná vadit taky a to jsem se držel dlouho. ()

Untouchable (2017) (S03E12)

Takže příště Grodd. Celkem fajn epizoda. Julian + Caitlin? To jsem nečekal. ()

Attack on Gorilla City (2017) (S03E13)

Asi miluju Jesse, s těma teniskama byla velice sexy..jinak to tedy musela být velice drahá epizoda, i když je samozřejmě třeba odvrátit zrak nad levnými na rychlo ukuchtěnými cgi triky. Nicméně by mě zajímalo, jak moc se inspirovali u Skull Island.. ()

Attack on Central City (2017) (S03E14)

Luke Starkiller...hm, praví fandové SW vědí :) jinak ok díl, ale nemuseli by se pouštět do obřích bojů a cgi postav, na které seriálová produkce nemá, zvlášť u CW. ()

The Wrath of Savitar (2017) (S03E15)

Tak konečně se něco dělo, jakmile se řeší hlavní linka, tak je to hned o stupeň lepší. Doufám, že Wally bude nějaký čas pryč. Savitar zatim baví, ale pořád si nedokážu představit, jestli v tom transformeřím obleku je člověk nebo jak to teda je. Nechám se překvapit. Nějaký vyloženě epic moment chyběl, tak si plné hodnocení ještě pošetřím. ()

Into the Speed Force (2017) (S03E16)

Jeden velkej souhrn cameií z nichž mě samozřejmě nejvíce potěšil můj oblíbenec Snart, snad se brzy vrátí natrvalo do Legend. :) Jinak jsem doufal, že se alespoň na jeden blbej díl zbavíme Wallyho a místo toho přijdem o Jaye a Quick. Jestli prostě v týhle sérii neumře, tak fakt nevim. ()

Duet (2017) (S03E17)

Tyjo, mně se to líbilo úplně hodně moc. Muzikály jsem viděl jenom ty nejzásadnější z 21. století a bavily mě, takže to bude i tím. Nejlepší bylo, jak vždycky potakli nějakou známou postavu a byl to někdo jiný (hlavně Stein s Joem jako otcové :D Super). Wally mi tolik nevadil, jen v jedný scéně kdy měl zas radost jak puberťák, ale to je i tim, že tu byl fakt málo. A nejlepší hláška Kary : "To myslíš teoreticky?" "Ne, geologicky." :D ()

Abra Kadabra (2017) (S03E18)

No, úroveň se hodně zvedla, ačkoliv jsem do poslední chvíle nevěděl, jestli dám 80% nebo plnej. S tou Caitlin na konci to bylo teda extra divný, kdyby se to stalo během tý operace, tak v poho, ale dát to takhle na cliffhanger bylo laciný, ale chápu, že se to tak dělá. Nicméně jsem si ani nevšiml, že chyběl H.R., ale víc sem si užíval, že Wally řekl asi jen 2 věty a byl upozaděnej, tak to má být. Tohle byl pro mě jeden z nejlepších dílů téhle série a nejvíc jsem si to užil co pamatuju, krom teda crossoverů. Jen tak dál. ()

The Once and Future Flash (2017) (S03E19)

Už jsem chtěl dát tři *, ale ke konci se to rozjelo a Futre Flash má skvělej oblek! Rád bych, aby ho Flash měl od příští řady, ten se vážně povedl. A konečně víme jak vypadá Savitarova...noha :D A jenom zmíním jednu nelogickou věc, ačkoliv se jich v každým díle najde spousty. Flash po sjednocení týmu jde po těch dvou a nevim jak si mohl myslet, že by je zastavil, když mu jedna přivodí pocit na blití a druhej halušky, musel vyloženě spolíhat na future flashe a to moc dobrej manévr teda nebyl. :D ()

I Know Who You Are (2017) (S03E20)

Ok, opět mi Flash vyprášil kožich, bylo to super, i když přecejen trošku slabší plný počet. Future Flash! Já to věděl, neměl jsem se nechat lákat jinýma teoriema, jakmile jsem byl upozorněn na tu slovní hříčku "I am the FUTURE-Flash," mělo to být jasné..¨A Killer Frost je mnohem víc sexy než celkem zbytečná Caitlin, prosím nechat.. https://scontent.fprg1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/p960x960/18238902_1464927113558287_2570841984366322564_o.jpg?oh=21d0ae1316d942b0fdfbc476937eb201&oe=598327A2 ()

Cause and Effect (2017) (S03E21)

Maximálně výplňkový díl. Byl jsem zprvu na průměru, řikal jsem si jak moc blbé to je, ale pak už se to zlepšilo a snad už to teď bude velkolepé Pokud si správně pamatuji, tak právě tyhle díly od 20 byly loni nejlepší, takže v tomhle ohledu rozhodně zklamání. ()

Infantino Street (2017) (S03E22)

wow, prostě wow. To bylo boží. A navíc v celým díle Snart, takže mega pecka! A i toho King Sharka jsem po dlouhé době rád viděl..ale hlavně! Fakt se to stalo" ()

Finish Line (2017) (S03E23)

Že já čtu ty fanouškovský teorie..o hodně jsem se ochudil..ale jinak skvělý, srdceryvný finále..A ani moc ne cliffhanger..prostě konec..no né? :D ()

The Flash Reborn (2017) (S04E01)

Poněkud temný úvod na to, jak říkali, že to bude sluníčkovější, ale takhle to já radši. Spíš mi vadilo, že Flashův návrat je klasický bullshit a jeho uzdravení klasická scénáristická klička, ale to se tak nějak od komiksového seroše čeká. Hlavní je, že jsem se nenudil a docela to odsýpalo. Jsem rád, že Flash dostal tenhle sytější kostým, který jsme si už mohli prohlédnout v minulé řadě, líbí se mi mnohem víc. Caitlin je zpět, to je dobře, ale jeden element přeci jen chybí. Juliana asi přežijeme, ale bez Welse to bude těžké. Že by nějaká čtvrtá verze? ()

Mixed Signals (2017) (S04E02)

Z Flashe Iron Man? Ten suit podobnej ze Spider-man Homecoming byl fakt moc, jsem rád, že to s tim nemyslí vážně..A jsem poslední, kdo si kdy stěžoval na Iris, ale v tomhle díly mě teda strašně štvala a doufam, že linka s manželskou poradnou nebude pokračovat.. a už druhý díl, kdy záporáka porazila důvěra v druhého nebo láska :D No zlepšit prosím! ()

Luck Be a Lady (2017) (S04E03)

Tak tohle mě docela bavilo, možná zatim nejvíc (což není takové terno, když dvojka byla hrůza). Jsem hodně rád, že se vrátil Harry a doufám, že zůstane dlouho. a Wally už mi přestal vadit, ale když zmizí a nahradí jej Harry, tak se zlobit nebudu. Spíš mě mrzí, že se nevrátila Jesse, fakt jsem se na ní těšil a podle mě tu skříňku na rozchody spáchali bez účasti té herečky. ()

Elongated Journey Into Night (2017) (S04E04)

Trejo už mě moc nebaví, záporák divnej..Prostě už to nemá ten drajv co dřív. ()

Girls Night Out (2017) (S04E05)

Feministickej díl bez Flashe a ještě si z toho dělaj srandu. To mě po*er. Ne, že by mě tohle samotný nějak vadilo (až na to, že je to tlačený hrozně na sílu), ale prostě to je celé nezáživné a mam pocit, že už se to do té euforie druhé půlky první série a druhé nevratí. PS : Cecile je hodně velká milfka. ()

When Harry Met Harry (2017) (S04E06)

Už jsem z toho asi celkově znuděný. Vtipné momenty to ale mělo. S Wellsema to bylo až na hranici parodie, ale některé hlášky se povedly. Nejvíc mě ale zaujal konec s DeVoem, poprvé co mě přesvědčil, když neměl ten hrnec na hlavě jako Thinker. ()

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (viac)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (viac)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (viac)