Mladá žena, narodená na začiatku 20. storočia, po nešťastnej nehode prestane starnúť. Po mnohých rokoch prežitých v osamelosti, stretne muža, ktorý by jej mohol pomôcť dostať sa zo začarovaného kruhu večnosti... (Forum Film SK)

Mylouch

S přehledem upečený příběh ze scénáristicky občas krkolomných, občas až příliš zavedených osvědčených postupů Forresta Gumpa, Zelené míle, Amélie ad. Ellisovu povedenou sestřičku znám v živém provedení, hlavní hrdince co do mezinárodně sdělné uvolněnosti (pro US ok) bohužel nesekunduje její romantický protějšek Ellis, ale až Harrison, a řádka nejvážnějších scén působí spíše zábavně. Blake naštěstí drží laťku proklatě vysoko - liščí chytrost Adaline sice nenabízí moc prostoru pro identifikaci diváka s postavou :), ale její mimika je nádherná, vzhledem k takové krásné herecké šanci musí mrzet Gwyneth Paltrow, že se nenarodila o kousek později, nebo Kristýnu Bokovou, že se nenarodila o kousek jinde. Bob Dylan funguje jako skvělá dobová charakterizace, originální hudba je velmi konvenční. 3-4* ()

alisa.upir

Když jsem na tenhle film šla, netušila jsem o něm nic víc, než že je to romantika. Čekala jsem typickou hollywoodskou slaďarnu bez hlubšího obsahu. Jsem ráda, že to byl mylný předpoklad. Z kina jsem nakonec odcházela naprosto dojatá a ačkoliv je to nějaký měsíc, co jsem film viděla, stále z něho mám husí kůži, když si na něj vzpomenu. Možná proto, že se v něm dá najít přesně to, po čem spousta lidí touží (nebo minimálně aspoň já) - opravdová láska, která s časem nezmizí, a že když už se jednou rozhodneme někomu důvěřovat a zamilovat se do něho, tak že to bude s někým, kdo za to opravdu stojí (má spoustu ideálů, není zkažený dnešním světem), nezklame nás a neublíží nám. Celkově velmi poetický film, skvost, který jsem určitě neviděla naposledy. ()

kocik1

Podivuhodný případ Benjamina Buttona v ženském provedení aneb romantická Adaline, která je sice po celou dobu filmu na o úplně jiné vlně než Eliis, ale ... prý je to láska:-)). 50% ()

vesper001

Věčné mládí, náboženství současných Američanů. Adaline se nevzepřela kalendáři, kalendář se vykašlal na ni. Jenže jen mládí, nikdy stáří je v praxi zatraceně nepohodlné. Už jen proto, že se o vás ve sto sedmi letech zajímají zajíčci, co by vás rádi nainstalovali do svého doupěte a různí vědci, kteří by vás zase rádi nacpali do zkumavky. Takže vám nezbývá než od všech utíkat. Navíc vaše děti stárnou, vaše vnoučata stárnou, jen vy vypadáte pořád jako obrázek a připadáte si jako Dorian Gray. ()

flyboyeda

Jeden z nejmilejsich romantickych filmu s krasnou pointou i pribehem, co jsem videl za dlouhou dobu. Pokud holdujete filmum s postupy ala Podivuhodný případ Benjamina Buttona anebo mene znamemu Youth Without Youth s Timem Rothem, tento film by vam mohl hodne zprijemnit vecer. ()

octopuska

Další moc příjemné romantické pokoukání se zajímavým příběhem a krásnou Blake Lively. Moje druhé setkání s Michielem Huismanem, který je po čertech sexy chlap s velkým charisma. A hlavně jsem se u toho zamyslela, jakej je to paradox. Hodně ženských zoufale bojuje o to vypadat Věčně mladá a je schopna za to utratit nehorázný love. Tady k tomu stačila autonehoda, výkyv teploty, bouřka a ukázalo se, že být Věčně mladá není zas taková pecka, jak se může na první pohled zdát. ()

chelseaman22

Extrémní nuda založená na tom, že ten chlap tu ženskou prostě chce penetrovat, a přitom neví, že ta jeho krasotinka nestárne. Ergo zvolejme hurá, když naše stará Adélka sedne do Volva a prchá směr rodná hrouda. Bohužel se vybourá, ale jak už to v podobných slaďárnách bývá, tak nezemře a rovnou se přetransformuje na původní lidskou bytost. 43% ()

Copacabana

No kto by nechcel byt navzdy mlady? Asi nic ma tak neprimeje rozmyslat nad zivotom a plynutim casu ako toto. Keby sme si mohli vybrat, byt stale krasny a mlady, prezivat mnozstvo vztahov ale na druhej strane nemat tu moznost spolu s nasimi milovanými zostarnut a vidiet blizkych, ktorí nas postupne opustaju, vybrali by sme si tu mladost? Na zamyslenie. Ale z toho vyplyva, ze vsetko sa mat v zivote neda. Bolo to romanticke, zaroven dojemne a oku lahodiace. Jasne ze som mala slzy na krajicku kazdu chvilu, a som presvedcena ze tento film obsahuje esenciu zivota. ()

Skuby47

Jednou možná vědci přijdou na to, jak zastavit stárnutí buněk, ale není jisté, co to lidstvu přinese. To nemění nic na faktu, že tento sen o nesmrtelnosti a elixíru života se dostává občas i na filmová plátna. Vybavil se mi snímek Navždy mladý s Melem Gibsonem, i když zde se zastavení stárnutí řešilo jinak. Jde o romantický film a tomu odpovídá i trochu pohádkově laděný příběh. Velmi dobré herecké obsazení, slušná výprava a poetický děj, který mě od počátku zaujal. Řekla bych, že je určen spíše ženskému publiku. Líbila se mi lehkost a jednoduchost vyprávění. Bylo-li cílem, aby se diváci zasnili nad možnosti získání věčného mládí, tak to tvůrcům vyšlo. Taky bych to brala. ()

viperDavid

Docela zajímavě podán koktejl nesmrtelnosti...teda tak trošku podivně. Co mi trošku vadilo byl ten vztah syn verzus otec, to si mohli odpustit, ale zase na tom byl postaven kus scénáře takže chápu. Blake je neuvěřitelná kočka a je jedno jestli ve 40 letech nebo v našem století ;) a to ani není upírka :) ()

Mirokukii

Zdařilá romantika, která nemá výraznější slabé místečko. Nechybí krásná představitelka, nepředstavitelně podmanivá, okouzloující figurou i vystupováním, poutavé vyprávění, roztomilí psík a lahodný, procítěný vizuál, takže se na to po celou dobu moc hezky kouká. Jen mi to zprvu přišlo malinko víc melancholické až depresivní, ovšem s ubíhajícími minutami stále lepší, osudovější. ()

Dado

Opäť raz romantický film s nesmierne originálnym nápadom, sympatickými hrdinami a podmanivou atmosférou, ktorý rozvíril inak pokojné vody tohto žánru. Len škoda samotného rozuzlenia filmu, v ktorom scenáristi akoby stratili odvahu a radšej si zvolili ľahšiu alternatívu v podobe toho najpredvídateľnejšieho šťastného konca, aký len mohli divákovi ponúknuť. Nebyť tohto zbytočného šliapnutia na brzdu, dalo by sa hovoriť možno aj o najlepšej zámorskej žánrovke prebiehajúceho desaťročia. (80%) ()

Ryuuhei

Taková pěkná, romantická „pohádka“. Jediné, co mi na tom opravdu vadilo, byl vypravěč, který svým až příliš vědeckým proslovem ničil až emotivní atmosféru, zejména ke konci. Konec jsem si taky docela snadno domyslel, ale jinak se to obešlo bez větších klišé a opravdu pěkně se na to koukalo. 78% ()

Johnny.ARN

Zaujimavý romantický film, ktorý veľmi rád útočí na city. Námet by som možno využil trochu viac akčnejšie a dramatickejšie, ale ani toto spracovanie nebolo zlé. Donúti vás to zamyslieť sa, že aké by to bolo, takto sa zaseknúť vo veku a prechádzať si desaťročiami a všetko si pamatať. Ach, mokrý sen každého historika. Možno to bolo zbytočne dlhé, lebo gradovalo to až v samom závere a tá výstavba deja pred tým sa dala skrátiť a efekt by bol rovnaký. Rozhodne ale veľmi dobre zahraté, pekný vizuál, dobrá atmosféra a výprava vo flashbackoch. 3 z 5 ()

Qitek

Naškrobené, odtažité a nezáživné, přesně jak voiceover vypraveče, navíc s koncem, který s jistotou bere tu jednu třetí odřenou hvězdu. ()

Lachtaan

Strhující romanťárna s premisou slibující vodopád slz a obsahující tak ťipťop obsazení, že za celých 100 minut ani jednou nemrknete. Odzbrojující Blake Lively, sympaťák Michiel Huisman a výtečný Harrison Ford. Představa, že člověk prožívá stejnou bolest a utrpení jako zdejší protagonistka, přidává dopadu filmu na moje emoce ještě o stupeň síly navíc. Perfektní počin a jedna z nejhezčích romantických věcí, co jsem kdy viděl! [viděno na HBO Max 15.12.2023] ()

Pavlínka9

POSLEDNÍCH PÁR VĚT JE TROCHU SPOILER. Je to originální. Více jak rok jsem se na to těšila a jen jsem si říkala, jak to dají do necelých dvou hodin...Ale na začátku je to skvěle, až moc rychle shrnuté a vcucnuté do pár minut....Jak tu bylo několikrát zmíněno - má to opravdu skvělý "nádech tajemna" a od začátku je to takové tajemné a vzácné....Romantické - to rozhodně, Blake Lively je nádherná a skvěle se toho ujala a jsou tam 2 scény, které jsou pro mě prostě nezapomenutelné. Ve chvíli, kdy se setká Adaline s postavou Harrisona Forda a když on objeví fotografii z 60tých let se zraněnou rukou, kterou ji usvědčil....Celý film má nádhernou kameru a výpravu, která je opravdu precizní a hraje si krásně s detaily...Ale na mě je to až moc romantické a posledních 20 minut jsem jen doufala, že se to neblíží k závěru, který mi přišel až moc předvídatelný a pro mě by to bylo zklamáním...Stalo se. Ale téma je bravurní s myšlenkou - co byste dělali Vy v danou situaci a jak byste se k tomu postavili? Vydrželi byste stále utíkat a nebýt "laboratorní krysou"? Nikomu neříct své tajemství, nezamilovat se, neubližovat tak lidem apod.? HappyEndy pro mě nejsou a proto (pardon) - nebyla jsem spokojena se závěrem...Tudíž lehce zklamání... ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (viac)