Rok 1939. Zkušebnímu pilotovi Danielovi McCormickovi dal život vše, po čem toužil - létá na skvělém letadle v nově zformovaném letectvu, má skvělého přítele vědce Harryho Finleye a neméně skvělou přítelkyni a lásku od dětství Helenu. O zamýšleném sňatku s ní ví jen on sám. Nenašel zatím odvahu ji to oznámit. Jednoho dne Helena zahyne při nehodě a Daniel si pozdě uvědomí, že již nikdy nebude mít příležitost jí říct, jak moc ji miluje. Radost ze života je ta tam. Daniel se rozhodne pomoci Harrymu při jednom z přísně tajných pokusů se zmrazováním látek. Bude prvním člověkem, který se nechá zmrazit ne jeden rok. Jenže skutečnost je jiná. Daniel je ve svém mrazivém loži nalezen dvěma kluky až po padesáti letech. Je zcela sám v naprosto cizím prostředí a své okolí téměř nepoznává. Díky přátelství malého Nata a jeho matky Claire postupně poznává, že zatímco čas na nikoho nepočká, láska je věčná... (oficiálny text distribútora)

Kick077

Je to o něco lepší, než na půl, ale na 4 hvězdy taky ne. Docela zajímavá zápletka se zamrazením člověka zasazená do celkem obyčejného příběhu, který ničím moc nepřekvapí. V rámci doby bylo ale docela povedeně zvládnuté postupné stárnutí Daniela ke konci příběhu. Takový pohodový, ale nevýrazný film na večer, kdy si chcete jenom odpočinout a moc nemyslet. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,3/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 57%, Audience Score - 53% | FDb.cz - 68,9% | Naprosto příjemná rodinná pohodička a zároveň typicky hollywoodská love story, jehož hlavní eso je samozřejmě sympaťák Mel. Především díky němu jsme si tento zajímavý snímek velmi užili! P.S. Jsme alergičtí na české dabingy, kdy malé desetileté děti dabuje zmutovaný teenager (tentokrát to odnesla postava malého Elijaha) ! 75% ()

gogo76

Film som videl dávno, ešte v dobách VHS a dosť mi toho vypadlo z hlavy, tak som si povedal, že si dám reprízu. Film má tri hlavné tromfy- M. Gibsona, lákavý príbeh a hudbu J. Goldsmitha. Príbeh je vždy základ, a to je aj dôvod, prečo film dostáva priemerné hodnotenie, jednoducho nebol naplno využitý. Potenciál však bol. Príbeh lásky ok, ale niečo tomu chýba. Úvod dobrý, prostredná časť nedostatočne využitá, dal by som trochu viac priestoru rozdielom medzi jeho dobou a "súčastnosťou" v ktorej sa ocitol a najhoršie z toho vyšiel dosť presladený záver. Na pozretie fajn. 60%. ()

Sarkastic

Originální myšlenka? Dobré herecké obsazení? Dojemný příběh? Na mě to působí moc přeslazeně (ale uznávám, že jsou mnohem horší romantické filmy). Z hereckých výkonů mě žádný nezaujal-nemám nic proti Gibsonovi, je to kvalitní herec, ale tady nedostl pod "ruce" pořádnou látku; stejně tak v případě Wooda, kterého jsem již viděl v dětské roli ve snímku Good Son, kde měl příležitost ukázat své herecké schopnosti podstatně víc. Původně jsem chtěl hodnotit průmerem, ale ta závěrečná uhozená scéna mě opravdu naštvala a docela mi zkazila dojem z filmu (njn, typicky americký). 2*, doporučuji jen těm, kteří buď hltají romantické filmy, anebo se jim líbí Mel. ()

Marek1991

Tento film mi dal jedno, môžete sa snažiť o nesmrteľný život tu na Zemi, ale bez tých, ktorých máte radi, je to nezmysel. Aj keď na toto film nepoukazoval, akosi sa mi to vrylo do hlavy. Dosť ma mrzí, že bol film taký polovičný, nedotiahnutý, veľmi jednoduchý a plytký, čo ma veľmi nezobralo. Bolo v ňom opäť dosť Gibsonovskej srandy, ale dosť rozpačitej, na jednej strane silná vec, na druhej trápne zľahčovanie, pripadalo mi to skôr ako taký decký jednoduchší romantický rodinný film. Jamie Lee Curtis nie je moja obľúbenkyňa, tu som ju ako tak mohol, ale s tým, že sa na taký výskum zabudlo a s tým, že tajné služby tú naháňačku a všetko okolo poňali takto, tak s tým na mňa nechoďte. To, že chlapec, ktorý lietadlo zvnútra možno ani nikdy nevidel a pristál, beriem, ale s tým zmrazovaním a starnutím na mňa nechoďte. Bolo to síce originálne, ono je to aj asi najznámejší film o zmrazovaní, ale bolo tam toľko naivity a rozpačitostí, že film jednoducho prebehol u mňa bez silnejšieho zážitku. Akurát to dookola spomínané a u mňa problematické vyznanie citov, lebo môže byť neskôr neskoro za niečo stálo. Reči vo filme boli jednoduché, také typické, no film pre mňa stvoril herca Elijaha Wooda. Tento film pre mňa zostane takým jednoduchým rodinným slaďáčikom. ()

• J.J. Abrams prodal scénář k tomuto filmu za 2 miliony amerických dolarů s původním názvem „The Rest of Daniel“. (Chevees)