Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo. (Itafilm)

LencaN

21 Jump Street a 22 Jump Street jsem zhlédla s rozestupem jednoho dne, takže se mi to dobře porovnávalo. Bohužel druhý díl z toho vyšel hůř. Úvodní scéna na kamionu byla vtipná, že jsem se chytala za břicho, jak moc jsem se smála. Ale od té doby už to nebylo tak silné. To jednička měla srandu rozloženou do celého filmu. Dvojka byla taky vtipná, ale už to prostě nebyla taková prča. Hlavním nedostatkem je, že námět je skoro totožný s jedničkou, jen s prohozenými rolemi v oblíbenosti mezi ostatními studenty. Co nemělo chybu byly grimasy Ice Cuba. Stačil pohled a člověk se div neválí smíchem po zemi. Imitování problémů a situací jako mezi ženou a mužem se povedlo, ale stejně musím nakonec ohodnotit o jednu hvězdu méně než 21 Jump Street. ()

Kalda69

Dostal jsem presne to co jsem cekal. Asi nejvic scenka "tys vojel sefovi dceru" nasledujici po obedu s rodici me dostala do kolen. Kdyz chcete sviznou komedii plnou americkyho nefekalniho humoru, je toto film pro vas. ()

buchannon

I když je to prakticky kopie jedničky, přesto je místy vtipné, ale někdy se o to snaží celkem násilně. Jonah je typický looser a k Tatumovi se docela hodí. Film mě nejvíc bavil až ke konci. No ale nevím, jestli by toto sneslo třetí díl. ()

panki9922

Solídna komédia. Škoda len, že sa príliš často rozbehne nejaký dobrý gag a následne sa to príliš preexponuje a celá scéna ide do kytek. Pobavil Ice Cube v roli nasraného otca/šéfa ktorému jeho podriadený "pretiahol" dcéru. ()

Lilith03

Pokračování dobré komedie je stejně lehounce nadprůměrné jako jednička. V určitých ohledech hrozna blbost a asi méně situaci kdy se člověk nasměje, ale pořád zde bylo fajn dobrých momentů. Ice Cube a Queen Latifah je příjemné vidět po dlouhé době. Jonah byl pro mě velmi milé překvapení, ale Channing pro mě nikdy nebyl žádné wow. Sláva tohoto herce je stavěná jen na vzhledu, ale tenhle člověk prostě neumí zas tak dobře hrát. Body strhávám u jedničky i dvojky za to samé, zvířata. Já moc doufám, že žádnému zvířeti nebylo během natáčení ublíženo, ale už jen to, že museli v obou filmech vystupovat zvířata není v souladu s mým přesvědčením. Jinak ovšem dobrá komedie, člověk se zasměje a ikdyž prostředí školy nemám v lásce, tak zde mi to nevadí. ()

mentos.

Vzhledem k tomu, že se mi první díl líbil na čtyři hvězdy a už si ho moc nepamatuju, jsem se rozhodl dvojce napálit rovnou plnej počet. Proč ne, když jsem se po dlouhé době fakt smál, smál, až jsem se ze za břicho popadal. ()

pavelbedi

Je to tak. Pro mě rozhodně lepší než první díl. Humor je tam, kde má být. Super hlášky. Ve filmu jsem se nikdy nepřestal nudit. Na 112 minut je toho tam fakt plno! ()

Keys1

Pre mňa úroven ešte lepšia ako jednotka. Prekvapil ma skvelý strih ešte s lepšou kamerou. Takisto herecke 'vystúpenie' Ice Cuba :) Ten v tomto filme bodoval... 85% (za to že som čakal od Janaha viac, ktorý sa v tomto filme trošku stratil) ()

Habansz

Šílenost. Někdy dost přetažená za vlasy, ale je to letní block buster a nutno podotknout, že asi nejlepší komedie letos. Za co jsem fakt rád je, že Ice Cube dostal o dost víc prostoru než v prvním díle. Je to bývalej Gangster a tak se tady taky chová a filmu to dalo říz. Scénu, kdy byly oba hlavní aktéři na tripu mi vynahradila návštěva vězení a taky Jenkovo vyvádení na účet Ice Cuba. No prostě komedie jak má být. Popcornovka u který vůbec nepřemýšlíte nad "hloubkou" příběhu, ale užíváte si skvělý komediální vlohy obou hlavních postav. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (viac)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)