Súkromné očko na tajnej misii medzi vysokoškolákmi zisťuje, že pre mladé dievča je akademická pôda tým najnebezečnejším územím na svete.
Molly Morrisová je šikovné, múdre, no zároveň aj poriadne drsné dievča, ktoré sa živí ako súkromné očko, pracuje v utajení a príjma pracovné ponuky od FBI. Jej najnovšou úlohou je vypátrať a zachrániť nezvestnú Alex, dcéru bývalého gangstra. Kvôli tejto úlohe sa Molly zmení na slušnú, kultivovanú dámu, ktorá vystupuje pod menom Brook Stonebridgeová, a sa stane sa členkou dievčenského spolku na vysokej škole. V sídle vysokoškolského spolku Molly pátra po Alex a snaží sa získať akékoľvek informácie, ktoré by viedli k vyriešeniu prípadu. V sviežom prostredí medzi mladými študentmi nie je núdza o atraktívnych ctiteľov, a tak sa popri svojom pátraní stihne Molly ešte aj zamilovať do sympatického chlapca Nicholasa... (TV JOJ)

kaylin

No, nebudu lhát. Miley Cyrus určitě nebude moje oblíbená mladá hvězdička. Její výraz je příjemný jak zlomené žebro a obecně její vystupování mi nesedí. Myslím herecké vystupování. Co si dělá ve volném čase, je mi jedno. Její herectví je typu protivný sprostý holky, což zrovna není cesta k něčemu, co by z ní udělalo hvězdu. Trochu ji ale chápu. Chce se vymanit ze stínu "Hannah Montana". Akorát si myslím, že podobnými filmy se jí to nepovede. Akorát zapadává do obyčejného průměru hereček, které vizuálně sice ujdou, ale nějaké velké herecké umění nepředvádějí. Myslí si však, že jim to bohatě stačí, protože jejich výplatní pásky vypadají lépe, než moje celkové příjmy za rok v daňovém přiznání. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/02/so-undercover-2012-30.html ()

peiton odpad!

Odvážna MYLEY CYRUS a navyše hrajúcou sa na strašne vážnu špionku?!!Snímka ktorá si nezaslúži moju pozornosť od začiatku,pretože je na môj vkus zbytočnou a smiešnou.Núti ma k zrýchlenému režimu na ovládači.Nemilosrdne a nekompromisne tentokrát bez hviezdy.Koluje historka,že LADY GAGA je príšera.A MILEY CYRUS je v tomto tu,potom čo!Idem si rýchle pustiť nejaký intelektuálny film,aby som dorovnala stratu mozgových buniek. ()

Elijah93

Film mě příjemně překvapil, sice se nejednalo i níc dějově převratného, ale na Miley Cyrus se příjemně koukalo. Dokonce si odvažuju tvrdit, že Miley vyrostla do krásy a dokonce přidala do svého repertoáru i pár nových výrazů. Film mě bavil. Měl vtipné momenty a navíc to nebyla jen romantika, ale dočkali jsme si i pár akčních scén, což pro mě bylo obrovským plusem. Na sobotní odpoledne je film ideální oddychovka. ()

ABLABLABLA

"Ak ti chcem zavolat dostanem správu? To je kravina." Docela ráda bych řekla, že jsem se zasmála... ale ono prd. Celý film dohromady obsahoval tak dvě lehce ucházející hlášky, herecké výkony no.. prostě je to béčková komedie s béčkovými herci. Kappamobil a batmobil... P.S. Jediné zajímavé, co mi film přinesl bylo, že jsem nevěděla, že zpráva se ve slovenštině píše správa :D ()

M1k9

Možná jsem absolutně sjetej, ale tohle se mi líbilo dost. Hlavně svérázná skvělá úžasná Miley, která film zvládla na jedna hvězda. (Nejsem fanoušek.) Vizuálně to bylo doladěné. Už ne tak extra vtipné. Romantika. Já nevím, ale Miley se stala naprosto dokonalou vzhledově i povahově. Na co sáhla, nevyjímaje kluka, bylo správné, cool a přitom tak přirozené. Chtěl bych vědět jestli více hrála scénář nebo sebe samotnou. Zápletka nebyla nejhorší. No ehm, podle mě se tam nic moc nedělo. Jen a jen SO CUTE Miley. Doporučená věková skupina bude někde 15-20, ale i když se nevlezu, pořád mi to příjde zajímavé. Čekal jsem absolutní blbost. A teď se nakonec pocitově přiklánim k A+. Ano, takhle to hodnocení má smysl. Kéž bych mohl předávat ocenění. Tu Bradu Pittovi, tu Miley Cyrus... 8.5/10 ()

• Během natáčení platil přísný zákaz pořizování fotek, aby žádné informace neunikly na internet. (bfa)
  • Do filmu byly vybírány pouze vozy, které měli červenou, černou nebo bílou barvu. (bfa)