Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo. (Itafilm)

RF

Občas jsem se zasmál, toť vše ... nic víc napsat asi nejde. Jen to, že mě tento film zase přesvědčil, že nemá cenu vyhazovat peníze a chodit do velkých kin. ()

Richi007

Původně jsem se bál, že to tady bude mít nízké hodnocení, protože rádoby filmoví kritici poslední dobou snad jen komedie haní. 22 JS je akční komedie a svůj účel splnila, já se bavil a tlemil co to šlo. Snad nejlepší scéna (POZOR SPOILER): Ty šukáš kapitánovu dceru! :D to nemělo fakt chybu. Půlminutové smání celého sálu to jen potvrdilo. Dále mega pochvala autorům za to, že si dělají srandu z vlastní tvorby, protože na konci ty další díly Jump Street jsou perfektní. Těším se na 2121, teda kéž by to tak bylo. Jen nevím, jestli ještě něco bude a nebo to páni autoři takhle věhlasně ukončili se slovy: Raději to skončíme, než vás budeme v budoucnu nudit dalšími pěti díly. No trojku by ale ještě mohli dát :) Strašně jsem váhal mezi čtyřmi a nebo plným počtem hvězd. OK, čtyři stačí. P.S.: taky jste si všimli, jak se poslední dobou do všeho sere mnou nenáviděná společnost Sony? ()

ariari

akčný a nepretiekla tam prekvapujúco ani kvapka krvi..,.ešte aj ten priestrel ramena bol taký čistý :-) paráda, v jednoduchosti je pohoda,prehliadnuteľné, ale šokujúce. Výborne rozohraná partia. ()

ThereskaD

Je to hodně vtipné, asi je to fakt ještě lepší než 21, baví mě narážky na hollywoodský styl točení filmů a J.H. se stává mým nejoblíbenějším hercem hned za L.D.C. **** a půůl ()

oli9

Už hodně dlouho jsem se nahlas v kině tak  nesmál. Tu se smálo celé kino semnou. Děj nehledejte jen se bavte. Skvělý obtloustlý Jonah Hill :).. Kurevsky povedené pokračování. A neodcházejte před konečnýma titulkama, ty jsou geniální :) ()

Matrix007

Ice Cube a jeho scéna na večeři...... prdel, že jsem z toho fakt málem spadl na zem. Jinak vtipy povedené, přehnané občas, ale povedené - o proti prvnímu dílu. ()

Delmondo

Prefabrikovanej první díl ale na plnej počet to má. Tatum a Hill jsou pořád nadupaný a na ty jejich bejkárny co pořád dělají je radost pohledět. Ovšem největší bourák je tady Ice Cube, kterej neustále házel nasraný xichty a tu jeho scénu u oběda považuji za absolutní vrchol filmu. Zkrátka je to jízda a ke všemu to má dokonalý závěrečný titulky, ty se prostě musej vidět. ()

Ijanek

Je to hodně povedená komedie. V kině jsem viděl přítelkyni jak ji téměř tekly slzy. Na smály jsme se dost a musím říct že mě to mile překvapilo. Tatum i Hill k sobě patří jako Pat a Mat. Tak tento snímek se opravdu povedl a to jsme nechtěly ani jít. Vtipy a gegy jsou cool ()

Rychlik1

Podle mého na stejné úrovni jako jednička. Tady jsem sice chytil daleko větší záchvat smíchu, ale jen při scénkách, které se točili kolem kapitána a jeho dcery (až uvidíte, pochopíte). Ostatní už nebyly tak super jako v jedničce, ale pořád to stačí na to aby se 22 jump street zařadil mezi nejlepší komedie, jaké jsem kdy viděl. Doporučuji jít do kina, protože když se směje celej sál, je to neuvěřitelnej pocit:) + samozřejmě nejlepší titulky na závěr, škoda, že to všechno nemůžou stihnout:D ()

Kovcaaa

You motherfuckers are going to college! Jednoznačně nejlepší postava celého filmu je Ice-Cube, co scéna s ním, to se celé kino smálo. Zápletka PŘESNĚ stejná jako minule a krásne narážky na předchozí díl a Channingův Útok na Bílý dům. Tak šup sem s těma dalšíma 22 dílama nebo kolik jich to bylo. ()

Kits

Moc americký konec ve smyslu:,,dojemná"hudba, parťáci co se dřive rozhádali a rozdělili, tak se najednou na konci zase spřátelili, ale jinak SUPER. Hodně jsem se zasmál, lepší titulky jsem jakživ neviděl a super příběh. ()

Luky61

Bezduchá komedie s jednoduchým humorem, podprůměrným příběhem a průměrnými hereckými výkony. Občas jsem se bavil, třeba když velitel Ice Cube zjistil, že Schmidt - (Jonah Hill) spal s jeho dcerou, ale z kina jsem odešel dost zklamán. ()

v.indruchova

O hodně lepší než jednička, ale pořád pro člověka, kterýmu není náct, 22JS, jede někdy TRAPNÝ VLNĚ. Někdy je hranice mezi trapným a směšným opravdu tenká. Některý sekvence opradu chlámačka, "převleky poldů, kteří se snaží infiltrovat, koupí něčeho zakázaného a v tom scéna kdy poldovi stříká chobotnice do huby inkoust, co? to má být vtipný, pro amerikány dobrý, ale pro evropana trochu slabí né?. První část filmu je zábavnější pak už je to slabší hlavně, když se snaží parodovat "halivudské kecy o lásce" a vstazích, celé to divadílko kolem home či heto.. s toho mi bylo zblo. Když něco popijete je to lepší :) ()

Prokii

Opět jsem se dobře bavil. Oproti jedničce sice trochu méně, ale to nic nemění na faktu, že tohle jsou nejlepší "akčňákovsko-komediální" filmy poslední dekády. Trochu mě zklamal závěr, takové až příliš tlačené na závěr (výjimkou je bitka buchtičky a Schmidta, ta byla naprosto zdrcující), rychle to hlavně ukončit ať máme pokoj. Tím to trochu ztrácí grády v jinak šlapajícím ději. No třeba mě autoři ještě jednou překvapí a dodají mi pokračování - a já bych proti určitě nebyl! ()

WAGHiSS

Jak vysoko půjde posouvat hranice po tak parádní buddy-komedii/parodii/poctě cheesy polozapomenuté dekádě? VYSOKO! Hluchým pasážím se sequel bohužel nevyhnul (a to jsme byli TAK blízko dokonalosti!!!), ovšem titulková a potitulková sekvence dává na prdel kterémukoliv komiksovému mindfucku. Upřímně doufám, že žádné další pokračování nebude. Překvápko jak kráva! "You two mothafuckas ain't going nowhere furtha!" ()

oSiSko

Oveľa slabšie ako prvý diel, ale dá sa to pozerať. Chceli len ťažiť z úspechu prvého dielu aj keď nemali vôbec žiadny nápad ako môže ten druhý diel vyzerať a tak to aj dopadlo. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (viac)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)