Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo. (Itafilm)

Khumbac

Poslední dobou nemám rád, když film začíná na kontejnerovém překladišti, neboť zrovna dnes jsem přeložil 109 kontejnerů. Bohužel pro mě tohle byl slabší odvar jedničky. A vtípky, byť nebyly ohrané, mi přišly docela nudné a Ajs Kjub zase velmi legrační...kdyby tam on nebyl tak bych se bil do hlavy! ()

Triple H

Prekvapenie. Miller a Lord mohli ľahko skĺznuť ku klasickému sequelovému štandardu - tzn. more of the same - a aj ten by splnil svoj účel. Film by zarobil, diváci by prišli - všetci by boli spokojní. Dvojka je ale, bez srandy spásonosne, z veľkej časti postavená na otvorenom uťahovaní si zo všetkých sequelových klišé. Film sa tak berie ešte menej vážne ako jednotka a vďaka tomuto si zachováva určitú sviežosť, ktorú by inak nutne stratil. Niektoré zvraty a nápady sú pritom až prekvapivo dobré - obed s rodičmi je geniálny, rovnako ako záverečné titluky. Trojky sa obávam, pretože postavy ma nezaujímajú a sebaparodický tón už nie je možné tlačiť ďalej. ()

SniperG1

S jedničkou se to nedá absolutně srovnávat! Trapné, blbé a nudné! Já jen doufám, že ty upoutávky na konci si už filmaři nechají jen pro sebe...40% ()

Aargh

Pokračování, které jedničku překonává snad ve všech ohledech. Pátý bod je čistě za neuvěřitelné závěrečné titulky. ()

cocrHeLL

Vše, co bylo dobré v 21, tak je tady úúúúplně špatně. To se fakt nepovedlo. U dvacet jedničky jsem si mlaskal blahem a tady jsem často bořil hlavu do dlaní a vzhlížel na o něco zajímavější zeď s pár plakáty. Abych uplně nekřivdil, tak pár zajímavých momentů by se tady našlo, ale minimálně! Snad se nepokusí robit ještě 23. Pokud jo, tak prosím prosím prosím, ať je to návrat ve velkym stylu! ()

Mr.Ripley

Lord&Miller nejdříve úspěšně infiltrovali pole animovaných filmů se značně "trakařovitým" humorem, následně se pustili do komediální pocty přelomu 90tých let 21JS, aby se poté vrátili k animákům v poněkud kostičkované formě. Aktuálně workholické a talentované duo obléhá televizi se svým osobitým sitcomem. Mezitím si ještě stihli udělat jeden zářez na pažbě v úspěšně sérii JS. V případě "dvojky" není co vytknout. Vyjma pomalejšího tempa a repetitivního humoru v první polovině se nenajde žádné hluché místo. Už jen za odvážně cáklou zápornou (nebudu prozrazovat) postavu si zaslouží o hvězdu víc, než by objektivně bylo zdrávo. ()

Doudis19

V podstatě totožné s jedničkou, a to je dobře :-). Znovu zábava od začátku do konce s několika nezapomenutelnýma scénkama. Musím zopakovat, že jsem hrozně rád, že Tatum v komediích našel svoje místo pod sluncem! ()

FaceMan

Čo k tomuto filmu dodať? Bola to šialená skoro dvojhodinová jazda. Nebola už ale tak originálna ako jednotka, dosť vecí sa tu opakovalo. Dalo sa to ale nevšímať. Na humore naberala už od začiatku a ja som sa skvele bavil. Dovolím si povedať že to bolo o niečo lepšie než jednotka. ale stále mi tam niečo chýbalo aby som mohol dať 5 hviezd. Vygumavovaný ksicht Jonahha je na nezabudnutie a dokáže pobaviť, Tatum sa s ním snaží držať krok a prekvapivo sa mu to darí. Za mňa lepšie 4 hviezdy. ()

Jizni Tlapa

Další šílenost je na světě. Navíc je o moc šílenější než jednička a to se jen tak nevidí. Hezounek Tatum není rozhodně špatný,ale naštěstí má po boku bůčka Hilla, který vlastně táhne celou 22cítku. Můj oblíbenec však zůstává Cube, který v roli šikanoidního bosse naprosto exceluje. Muthefuckeři lítaj kolem stejně rychle,jako kulky z devítek všech zúčastněných a já si po hodně dlouhé době v kině při sledování komedie říkal: "tohle stálo za to" ()

ivan_drago

Tihle dva totální dementi mi obrovsky baví, nemůžu si pomoct… spousta hlášek a totálně absurdní situace s ještě ujetějším vyústěním… Slabší záporačka, tu ale vyvažuje Peter Stormare… Ice Cube vynikající… závěrečné titulky famózní… moc jsem se bavil… ()

viperDavid

Hej super cool přiteplená komedie. Na pokračování už tak úspěšné komedie to má něco do sebe. Povedené skákací akce, super hlášky a oni dva se hledali jako Tofi s Vaculíkem nebo teplouškej párek Mádl s Kotkem. ()

Dado

Niektorí film kritizujú za to, že sa jedná údajne o kópiu predchádzajúcej časti. Ja by som však 22 Jump Street nazval skôr poriadne kvalitným upgradom, ktorý neprináša žiadne prevratné zmeny, no berie si len osvedčenú základnú kostru a vylepšuje ju takým spôsobom, až divákovi napokon nezostáva nič iné, len sa opäť skvele baviť na "šaškovaní" dvojice Tatum & Hill a ešte údernejších hláškach Ice Cuba. (80%) ()

Johnny.ARN

Čakal som akčnú komédiu, takže to v konečnom dôsledku nesklamalo. Z jednotky si akurát pamätám scénu, keď im šlapalo z tých drog, takže výpovedná hodnota je veľká. Tuto boli dve úplne top scény, ktoré ma položili ale inak sa to nejak zvlášť od jednotky nelíšilo. Áno samozrejme, dostalo to aj tú citovú rovinu, kedy sa riešia vzťahy a ták. Neviem, bolo to vtipné, strávitelné, ale neodlišovalo sa to nejak od iných komédií tohto žánru. 3 z 5 ()

LiborGondek

Ono je to tak neuvěřitelně ztřeštěný, až je z toho téměř geniální komedie. Lepší než 21 Jump Street? Rozhodně. Přesto to má pár much, kvůli kterým 5* dát nemůžu, ale správná otázka zní jestli jsem se dobře pobavil? Tak na to vemte ku..a jed! A pro neznalé pozor! Po skončení filmu nevypínat, závěrečné titulky jsou vážně povedené a Seth Rogen to zabil asi nejvíc! :D :D :D 80% ()

Honzíno

Lord s Millerem přebírají žezlo po Abrahamsovi a Zuckerech. Mají dokonce svého Gravese, Nielsena a Sheena. Ústřední duo si rozumí, jako by to snad víc nešlo. Ve své obraznosti, zábavnosti a kreativnosti jsou na vrcholu. Takhle hravý a nadupaný hraný film už dnes v široké produkci nenajdete. ()

Mrkvič

O krapet horší než první díl. Je to takové víc ujeté, ale místy je ta ujetost až trapná. Ječící Hill je ale super a stejně tak je super skvěle zábavné vše kolem dcery kapitána černocha. Také se vyplatí dokoukat závěrečné titulky. Kromě těchhle třech věcí si ale z filmu jistě nic neodnesu (už přes noc jsem většinu zapomněl). ()

Sfinkter

Tak jako jsou unikátní úvodní titulky v Zombielandu, tak jsou unikátní závěrečné titulky ve 22 Jump Street. Zbytek snímku je pouze lehce nadprůměrnou zábavou, kde mě nejvíce opět bavil Ice Cube. ()

Lachtaan

V červenci 2014 jsem na druhý Jump Street razil do kina trochu náhodou, ale v životě bych nelitoval takhle stráveného odpoledne. Pamatuji si, že film běžel již od 5 hodin v neúprosném nedělním vedru a my jsme byli jediná trojice, kvůli které se film promítal. A i z toho mám nezapomenutelný zážitek, jak se celým sálem po celou stopáž snímku rozléhá náš smích. Zkrátka jeden z nejpovedenějších sequelů vůbec a přiznám se, že jsem byl mezi těmi naivními jedinci, kteří v potitulkové scéně doopravdy trvali na dalších alespoň dvou pokračováních. [viděno v Kino Šumava Klatovy 20.7.2014] ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (viac)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)