Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo. (Itafilm)

Ryuuhei

Půlka filmu vlastně jen reverzně braný první díl. Ale pak to nabralo tak geniálně parodické otáčky, že musím 5% přidat. 80% ()

BROKEN_

Pořád neskutečně fungující akční komedie, kterou mám mnohdy i radši než jedničku. No prostě oba filmy jsou na stejné úrovni, jen ta dvojka za mě funguje líp, protože už znáte hlavní dvojici a o to více si užijete s nimi každou scénu. Ty vole, kde je 23 Jump Street ? Už by to Lord a Miller mohly udělat, dokud nevypadají Hill a Tatum staře. :) ()

ywo666

Výborná komédia, ktorá ale nedosahuje kvality jedničky. Respektíve. Je rovnako vtipná. Ale veľa vecí trápnych a nasilu. Takže občas som sa hanbil, že to pozerám a občas som vrieskal od smiechu. A škoda, že tá hlušina zabila kopec drobných mikro vtipov. Kino nelutujem. V žánri americká komédia stále nadpriemerný kus. 80% 4* ()

geklon

O proti jedničce strašidelně slabý a bez vtipů, tedy to co se ve snímku objeví neberu jako vtip, ale trapný klišé, co jsme už měli možnost zažívat na vlastní kůži na prvním stupni základní školy. Bída. Strašná. Zklamaní. I přesto, že jsem od 22 nic neočekával. ()

elanius

(109/2014) / Najzábavnejšie boli záverečné titulky a potom ešte asi dve scény. Herecky tam ani neni moc čo hrať, ale aká taká chémia tam predsa len je. Možno si pozrem aj trojku :) (5/10) ()

uiu

Když si čtu recenze těch, co dali 3 a méně hvězd, je mi do smíchu. Tady někdo nepochopil, že dvojka Jump Streetu paroduje sama sebe a jedničku, že již na začátku je řečeno, že lidi chtějí to samé a to stejné opět dostaneme. Skoro oscarový Jonah Hill a Channing Tatum hází hlášku za hláškou a ukazují, jak má správné hetero-mužské přátelství vypadat. Tatáž zápletka - hledání dealera na škole, jeden z nich se stane oblíbeným a zavrhne toho druhého, opětovné spřátelení a narážky na předchozí díl i na jiné filmy, ve kterých tihle dva hrají. To je 22 Jump Street. Potitulková sekvence mluví sama za sebe :) ()

venison

Tak jako u jedničky se i dvojka zrovna vždycky netrefila do vkusu, ale jako celek ušlo - příjemný reláxek, který uvolnil i pobavil.. :-) Channing Tatum kupodivu velmi funguje jako komická postava a Jonah Hill se na poli komedie rozhodně neztratí.. Akční scény skvěle vyvažovaly pasáže s krapet přehnaným humorem.. ;-) ()

Phietros

Pokračování mě spíše zklamalo. Už to není ani tak vtipné a nemá takový šmrnc jako jednička. Spousta věcí mi spíše přišla jako parodie. Nejlepší scéna asi když se chlubí Schmidt šéfovi, jak ošustil jednu kost - plácnou si a další den zjistí, že to byla jeho dcera :D začátek má návaznost na jedničku, ale hned po tom předvádí kluci směšnou akci, po které je jasné, v jakém duchu se dvojka ponese. Další úkol, stejná zápletka= tentokrát na vysoké, ale jak ukázal konec v titulkách dílů by mohlo pokračovat nespočetně, ale kvalitou už by to vše šlo do kytek! 55% ()

neoBlast

[Druhé zhlédnutí] Pokud jste měli pochyby před prvním dílem, vsadím se, že se všechny minimálně zdvojnásobily při přípravách sequelu. Ale žádné strachy, pokračování je minimálně stejně tak dobré jako původní restart klasického 80s seriálu. Možná trochu slabší jako celek, ale o to více vyniknou narážky na film samotný, jednotlivé scény a gagy, které by se daly tesat do kamene vedle těch legendárních ze Step Brothers (cokoliv kde hraje prim Ice Cube). Asi jediný film, který jsem si napodruhé nehorázně užíval, ale také uvnitř tetelil a těšil se na závěrečné titulky. ZÁVĚREČNÉ TITULKY. 85 % ()

VasaX

22 Jump Street je famózní komedií. Skvělá dávka humoru, ironie a satiricky sází jednu narážku na druhou. Dělá si srandu ze sebe, z herců, z branže, ze stereotypních záležitostí a to v takové kadenci, že příběhová kostra, která je tedy hodně kostnatá, je zcela zastíněna. A snad sama její malichernost je i součástí téhle velké humoristické satiry. 22JS čerpá ze všeho, na co dosáhne a využívá to na maximum. I ten Jonah balancuje na té lepší straně trapnosti, což u něj poslední dobou přestává být dobrým zvykem. parádní hlášky, situační komedie, skvělé narážky (třeba ta s novou kapitánovou kanceláří...), které bohužel lépe vyzní v angličtině (ač se tedy výjimečně překladatelé/tvůrci titulků snažili)a příjemně nadávkovaná akce. Plus celá stupňující se nota, která se táhne celým filmem, parafrázující partnerský vztah (skvělý dialog kolem toho, jak se dohodnou na tom, že tedy budou v "otevřeném vyšetřování"). Na tomhle se postavilo hodně vtípků skrze celý 22JS a musím říct že to dodává filmu překvapivě větší konzistenci (a snižuje trapnost u věcí, které by jako výstřelky spíše směřovali ke scenáristické duchaprázdnosti). A jako třešinka na zmrzlinovém poháru - titulkově předtitulková sekvence, zesměšňující manýry filmového průmyslu a podtrhující, že 22JS se nebere vážně i na poměry komedií, co se neberou vážně. Po dlouhé době jsem se v kině opravdu zasmál. Nahlas. A proto si 22JS zaslouží obligátní pátou hvězdičku. ()

hroubek

Phil Lord a Chris Miller jsou nehorázní frajeři. Jinak si to nedovedu představit jak můžou dělat to co dělají. Před pár lety o nich nikdo neslyšel a dnes točí filmy, které vydělávají stovky miliónu a zároveň si budují kultovní status. A to platí i pro 22 Jump Street, která se nehorázně vyžívá v tom, že neustále přiznává, že jde o druhý díl a že spoustu věcí už jsme jednou viděli. Tahle uvědomělost mě strašně moc bavila, hlavně když se film neustále sráží v tom, že jede po vyjetých kolejích a nenabízí ni nového. Lord a Miller měli mnohem více peněz a je vidět, že si dovolují mnohem více, protože můžou. Filmu to nijak nepomáhá, ale náramně to baví a o to jde. Taky je moc dobře vidět, že moc dobře vědí co chtějí divákům dát a nebojí se to trochu přehnat. Channinga Tatuma jsem ze začátku jeho kariéry moc nemusel, ale s každou další svou rolí v mých očí nehorázně stoupá a je vidět, že to opravdový dříč. Respekt. Jonah Hill je prostě takový jako byl minule. Řeší problémy s holkami, fyzická nedůvěra v sama sebe a sálo dlouhé dialogy o ničem. Mezi Tatum a Hill je chemie jakou měly Mizerové a já mám z toho radost, protože když ty dva jsou spolu na plátně, tak je o srandu postaráno a spíše než o buddy-movies jde o bro-romance, což dokazuje několik scén. Hodně mile mě potěšil Peter Stormare, který po dlouhé době dostal pořádnou roli, v které může ukázat svůj talent. Ice Cube si krade každou scénu pro sebe. Scéna při obědě nebo, když zjistí pravdu o tom co děje s jeho dcerou, to jsou momenty k nezaplacení a korunuje to scéna, když mu to Tatum vykřičí do obličeje. Akce je hodně a je neuvěřitelně vtipná a zábavná a vždy něčím překvapí, takže vaše bránice se neustále směje. Malinko mě zklamalo menší využíti vedlejších postav, které jsou jen zábavné karikatury. Velmi mě potěšily závěrečné titulky, cameo roličky, kde vládne jeden komik a nakonec samotná potitulková scéna. 22 Jump Street je komediální trefa se vším všudy. ()

Maik22

Naprosto letní uvolňovačka. Stačí pouze vypnout mozek od každodenního spěchu a stresu a tohle se vám zaručeně bude líbit. Vychytané hlášky a scénky vás mnohdy vyhodí smíchy až z křesla a byť se jedná o "klasickou americkou" komedii, tak improvizovat smích zde určitě nebudete. ()

Mishqo

Zhruba tak spokojný ako s jednotkou. Proste akčno-zábavná jazda, ktorá mi po väčšinu času nedala dýchať. Isto sú tam aj nevýrazné pasáže, ale našťastie nie viac ako tých dobrých. Čo mi ešte prišlo trochu otravné, že dejová štruktúra dosť kopírovala jedničku. Ale celkový dojem mi to nepokazilo, takže skvelé, odporúčam. 75-80% ()

JayD

Film jsem viděl v sobotu na filmovém víkendu a už jsem měl v sobě značné množství vodky a piva a to byl možná důvod, proč jsem řezal smíchy od začátku do konce a nebo je to opravdu perfektní komedie. Za mě 80% a ještě se na to jednou mrknu za střízliva. ()

Angelic-77

Nějak stále ani s odstupem času nerozumím těm 81%...já si trvám na tom, že to byl pouze slabý odvar a hlavně 100% kopie prvního dílu, který řadím rozhodně výš než naprosto průměrné 22 Jump Street :) ()

KasparekZabijak

Uplne zbytecny pokracovani prekvapive dobryho prvniho dilu. U komedie bych cekal ze se zasmeju vic nez trikrat a ze nebudu prihazovat jednu hvezdu za titulky. Doufam ze se nedockame trojky a jestli tak ja u toho rozhodne nebudu. ()

Timak

Zase jsem se netěšil a tentokrát jsem dostal příjemnou nakopávačku. Sakra tohle je opravdu dobrý. Ani se to přece nemuselo spojovat s Jump Street aby to fungovalo. To asi proto takové zklamání s prvním dílem. Super :) ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (viac)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)