Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo. (Itafilm)

Nyck

Mnoooooohem lepší než 21tka. U některých scén jsem opravdu vyprsknul smíchy a to se mi až tak často nestává. Tahle dvojka spolu s Ice Cubem jde dohromady. Rád se podívám i na další pokračování. ()

VanTom

Vynikajícně zakomponované, podvratně rafinované utahování si z příznaků "sequelitidy" (jen aby se posléze najelo do jimi vytyčených kolejí) bylo úžasně nápadité, stejně jako totálně seriózní řešení partnerské krize nebo rodinné setkání s Ice Cubem. Prostě po humorné stránce (zejména v druhém plánu) hodně vypiplané a promyšlené. Radost tak otrávila snad až přepálená finální akce, což ovšem obratem vyžehlily geniální "posterové" titulky. ()

Gallagher

Paráda. Skoro stejně dobré jako jednička. Nejvtipnější momenty jsou ty, při kterých si tvůrci dělají srandu sami ze sebe (rozpočet, pokračování, Seth Rogen) a ústřední dvojice je samozřejmě nepřekonatelná. ()

blackJag

Pomrkávání herců směrem k divákům má vtip a zábavné jsou i neustálé průpovídky na adresu filmových sequelů, ovšem chtělo by to trochu prostříhat. Na komedii je to zbytečně rozvláčné. 80% ()

Lukyn007

Po fantastické jedničce přišla i fantastická dvojka. Je to to samý, ale tvůrci si z toho dělaj furt takovou prdel, že jim to prostě baštim. Navíc titulková scéna patří asi k těm nejlepším vůbec!!! Důkaz, že režisérské duo je prostě boží. Tak moc si přeju aby jim to ještě nějakej čas vydrželo. 90% ()

JohnSmith

Tak tohle mi hlava nebere. jednička byla celkem v pohodě, ale dvojka je totální debilovina. Zasmál jsem se asi tak dvakrát a pobavily mě až závěrečný upoutávky na další mise, kterých se naštěstí nikdy nedočkám. ()

V.Silver

Nebylo to lepší, ale ani horší než jednička. Dobře jsem se bavil a na některých místech dokonce královsky! No a závěrečné titulky... awesome :) Nemůžu dodat než "Something cool" a dát 75% :) ()

NoFiction

Zasmál jsem se snad a jen u závěrečných titulků, za které dávám právě jednu hvězdu, jinak mi to celé připadá, jako hrozný omyl. ()

D28

Viac nudilo než bavilo a zabávalo.Mohlo to byť menej trápne, na druhej strane som nečakala, že do mojej hitparády NAJSRANDOVNEJŠÍ HERECKÝ VÝSTUP VO VEDĽAJŠEJ ÚLOHE sa zaradí Ice Cube so svojou ksichtovou scénou, naviac po tom všetkom, čo chudák vytrpel... ()

J-o-k-e-r

Jestli se natočí alespoň něco z toho co bylo v závěru naznačeno, asi se podívám znovu. Zajímavé, že i když mi to někdy přišlo nesmírně trapné, tak se na to dobře koukalo. Blbost na n-tou, ale z akčních komedií zřejmě to nej za poslední roky. Ch. Tatum i J. Hill celkem excelují, i když ty "bratrsko-kamarádský" excesy byly někdy až moc. Ale má to šťávu, tempo a divák se i pousměje. Myslím, že o něco lepší než 1ka. ()

mkubalikova

Některé scény (např. oběd s rodiči), patří k tomu nejlepšímu, co současné americké komedie nabízí. Přiznávám, brečela jsem smíchy. 80% ()

Guzo

Oproti prvnímu dílu určitě slabší, film trpí hlavně klasickými neduhy sequelů - už to není o originalitě, tak se tvůrci snažili vytasit s něčím za každou cenu zábavnějším a to se jim ne vždy povedlo. Některé scény a hlášky na různé nedějové věci (ice cube, fast and furious) jsou super, jiné ale spíš lehce trapné. Potěšily ovšem závěrečné upoutávky na další díly :-) 65 % ()

Bagr_007

Komediální božstvo Phil Lord a Chris Miller se pustilo do svého prvního sequelu, který celý stojí na tom, že si dělá srandu ze všech typických principů sequelů. Jediná věc se kterou mám problém je to, že té zábavy je tu tak moc, až to trochu ublížilo příběhu. Tatum a Hill opět vynikající. Ice Cube má podstatně více prostoru a je to fajn. Celkově to vůbec působí, že si i to natáčení všichni hrozně užili. Já jsem si hrozně užil ten film. ()

MI-380

Poměr mezi humorem a zbytečnými kecy je asi tak jedna ku padesáti. Tím se jedná o jednu z nejméně úspěšných komedií, alespoň co se týče využití hlasivek (je tu výjimka, a tou je postava Jillian Bell): 50% (16 406 hodnotících, 72%). ()

ZinedineCR7

Síce som sa pri jednotke bavil celkom dobre, ale naservírovať mi znova to isté? To snaď Lord s Millerom nemyslia vážne. Nepopieram, že som sa párkrát z chuti zasmial, ale trápne a hluché miesto to prevyšovali. Naťahovať na tri minúty Schmidtovu bitku s tou čúzou? Nebolo tých vzťahových trápnosti medzi Schmidtom a Jenkom dosť už v jednotke? Zajtra už si ani nebudem pamätať o čom ten film bol... ()

Hollohlaway

Zhovadilost scénáře bije do očí. V prvním díle se jako dement choval Hill, teď zdatně sekunduje i Tatum. Začínám mít na Hilla alergii, jeho blábolení nesmyslů a sprosťáren je nejen nevtipné ale i otravné. Chování postav je nelogické, jdou po chodbě plné studentů, a hlasitě rozebírají své utajení a detaily případů? ()

Lottr

Byl jsem s hodnocením docela na rozhraní a uvažoval jsem i o 4*, ale faktem je, že mi pokračování přišlo o něco slabší, než jednička. Vtípky se opakují a mnohdy sází jen na prasárny a vulgarismy. I když se to k tomuhle typu filmů docela hodí. Spousta vtípků na druhou stranu potěší a chvílemi jsem se fakt zasmál. Hlavní dvojice funguje jako v jedničce výborně, ale Ice Cube jim občas vyfouknul celé scény. Závěrečné titulky ovšem nemají chybu a Seth Rogen v závěru byl docela prčovní překvapení. V celku nevyvážená komedie, kde trapné scény střídají momenty k popukání. V celku jde o příjemnou zábavu, pokud nemáte velká očekávání. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (viac)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)