Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo. (Itafilm)

Nereida18

22 Jump street se může zdát, že je oproti 21 Jump Street slabší. I já jsem si to v průběhu filmu říkala. Nicméně na konci filmu jsem zjistila, s radostí, že film mě parádně pobavil. 22 Jump street má stále v sobě kvantum vtipů, kde 90% jsou opravdu na umírání... Většinu těchto replik si ukořistili Tatum s Ice Cubem. Zápletka mi přijde lepší jak v jedničce, co se týče krimi. Chemie mezi ústřední dvojice má stále dobře našlápnuto. Nevím, asi bych za normálních okolností dala 3 hvězdičky, nebo horší 4, ale za perfektní závěrečné titulky.... musím dát plné 4 hvězdičky. U nich jsem se opravdu pobavila. ()

Jurys

Sequel úspěšné komedie těží z úspěchů dílu prvního a drží se podobného konceptu. Film je znovu nabitý hláškami a dvojka Hill Tatum zase září, Ice Cube je snad ještě lepší než v dílu prvním. Film bohužel kazí snad nejhorší a nejotravnější záporák vůbec - Mercedes (Jillian Bell). Závěrečná rvačka je vrcholem trapnosti. Tvůrci taky do filmu zakomponovali až moc Michaela Baye, což se mi do tohoto žánru moc nehodí. Celkově pokus udělat film zábavnější filmu jen uškodil. ()

Newman98510

Film opět skvěle dokázal pobavit stejně jako 21 jump street. Bohužel zde byl slabší příběh, protože byl velmi podobný jako u prvního dílu. Jediná výjimka byla, že drogy neřešili na Střední ale na vysoké. Tempo filmu bylo opět příjemné, takže film utíká jako voda a prakticky tu není moment, kdy by jste se nudily. Celkově film hodnotím jako velmi příjemná slušně zpracována komedie, která je hláškami nabitá. Film hodnotím 7,5/10. ()

HighInTheSky

Jedem z těch filmů, u kterých když nic neočekáváš, tak se skvěle pobavíš. Je to akčnák a dělá co akčnák má dělat, baví. Nic hlubokýho, nic složitýho, prostě jen dobře poskládanej příběh bez velkých zádrhelů. Hledat v tomhle filmu něco víc, je naivní a zbytečný :D 5 hvězd za zábavu a fakt, že jsem si film vychutnal i na 2 a 3 puštění během 3 let. ()

Foltest

22 Jump Street je o trochu slabším filmem než jeho předchůdce, přesto stále baví. Hlavním tahounem zde je jednoznačně vzah mezi Schmidtem a kapitánovou dcerou. Tato dějová linka je bravurní od začátku až do konce. Už jen na samotné romantické úrovni je dobře zpracovaná, navíc představitelka kapitánovy dcery, Amber Stevens West, je opravdu velmi krásná. Některé její záporné charakterové vlastnosti ani nevadí. Myslím, že námět stále ještě není vyčerpán a díky tomu, že jsem se i tentokrát opravdu dobře bavil, doufám, že bude i třetí díl. ()

BigJohn02

Celou dobu mi to připadalo stejně průměrný jako 21, navíc ta tlusťoška mě dost srala, ale závěrečný titulky to zvedly o patro vejš. ()

Lamarr odpad!

Dal jsem tomu poctivých 30 minut šanci, fakt, ale takhle nevypadá nic, co by kombinovalo prvky zábavy, krimi nebo něco akčního. Prostě nic. Příště musím být ostražitější a těchto hoven se vyvarovat. ()

2000_2009

Toto je to najplytkejšie čo som kedy videl, tento film ma neudržal pri obrazovke ani 5 minút, zlutoval som sa nad týmto filmom a dal som mu jednu hviezdu ale to len preto že nechcem zbytočne zadupávať pod zem niečo čo sa ostatným zjavne lúbi ( film má 72% v hodnotení). ()

Slide

Tak trochu opisování šablony z prvního filmu, a tady už to nefunguje tak dobře, jako minule. Jinak je to prakticky stejnej film, jen se role trochu otočí. Moc se to nikam neposunulo, ale stále zábava. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (viac)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)