Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo. (Itafilm)

BobSenClar

Ou,takže jednička se mi dost líbila.Byla nápaditá,všechny ty skutečnosti mě rozesmívaly a překvapovaly.Od dvojky jsem si sliboval nějaký propracovaný scénář,který sice navazuje,ale hrdinové se logicky někam posunou.Bohužel nestalo se tak a celé pokračování je jen kopií jedničky doplněné o pár nových frků.Dokonce se stihli zase sfetit,tady už bohužel nebylo stvárnění navozeného stavu zábavné.Oba hlavní aktéři se degradovali do dvou přihřátých,tupých hovad.Celé to je prostě totálně debilní a těžko uvěřitelné.Dal bych odpad,ale semtam jsem se dokázal vžít do dvanáctiletého puboše a s určitou dávkou lehkosti se zasmát.Tečka. ()

flakatos

Po shlédnutí filmu jsem nabyl dojem, že je lepší natočit jen první díl a zbytek ponechat v rovině snění. V celém filmu převažovalo množství sprostých slov, ale to je asi dnes moderní. Jako oddechovka dobrý, ale první díl z pohledu humoru byl pro mne lepší. Nejspíše tento film ocení dívky a ženy při pohledu na lehce obtloustlého Ch. Tatunga . J. Hill zde v tomto dílu předvedl průměrný výkon. Za mne 3 hvězdy kvůli závěrečným titulkům, ale to už se opakuji jak předchozí hodnotitelé. ()

BH7

Uznávám, že je těžký překonat jedničku. Druhý díl nic moc novýho opravdu nepřinesl, ale i přesto jsem se u koukání skvěle bavil a to je to hlavní. ()

tomi456

Já za to prostě nemůžu, ale tenhle film je pro mě přesnou ukázkou dokonalé komedie a naprosto nejlepší komediální série, co teď běží. Pokud jste na tomto filmu nebyli v narvaným kině, nemůžete vidět, jaký doopravdy je. Celé kino se od začátku do konce řeže smíchy, já občas brečel smíchy, chemie mezi Hillem a Tatumem naprosto neskutečná a klidně bych si všechna ta pokračování z titulků nechal líbit! Tohle pro mě rozhodně neni žádný fekální humor, ten já nesnáším, tohle je prostě kvalitní komedie, která se přízpůsobila době a je strašně okouzlující. PS:Ice Cube by měl přestat hrát, jinak si tuhle svojí naprosto legendární roli ještě zničí, tady je největším zdrojem výtlemů právě on. ()

Venum

Nahodou se mi tohle libilo hodne ( pro ty co rikaj ze to o proti 1cce byla nuda ) reknu jen tolik " Ma nem is dzeef" , "You fu***d captains dother" ()

fanousek589

stejně zábavné jak první díl .. někdo tady psal ˇže je to stejné jako rvní dílˇ což pode meho není pravda je to sice na stejný zpusob ale co ? pokud má 1.díl uspěch tak ntočí další a to hodně podobný. stejně jako tomu je u rychle a zběsile.. ()

Kuzco

Druhá hvězda za závěrečný titulky. Zbytek vhodný pro kategorii zhruba 10-12 let. Nechte ho zase tancovat, jinak stojí za hovno... ()

kecal

V klasické dvojce je většinou všeho víc, v téhle je víc akorát tak trapnosti. Bohužel to přineslo i solidní výdělek a tak se určitě v brzké době dočkáme trojky. ()

MirecRKK

spolu s 1 jedny z naj komedii ake som kedy videl! stale som sa smial :D bodaj by bolo ako v závere filmu tých jump streetov minimalne este 10 tak snad coskoro sa dočkám(e) aspon tej 23! ()

StepanR

Pokračování úplně stejné jako první díl, jen si hlavní hrdinové vyměnili role... Tohle je to, co všude uslyšíte a je to i pravda ale to nemění nic na tom, že jsem se smál po většinu filmu... Zakládaj na tom, co vycházelo v jedničce a daří se jim, jen některé části mi připadaly z jedničky až moc ohrané ale i tak 100% pobavilo a každému řeknu, ať se na to jdou podívat. ()

Lubess.Knopp

No když si představím co Jonah Hill a Channing Tatum dělali v Apokalypse v Hollywoodu tak se mi chce zvracet ,ale tohle je super nářez... :D Ice Cube na zpestření!! :D ()

Denzen

Oproti jednotke je tento film viacej vtipnejší, nadupanejší a šialenejší, fóry sú zapamätateľné, záverečné titulky zase úplne super a Tatum a Hill mi až toľko nevadili a dokázali sa vyblázniť tak, aby to bolo aspoň trochu vtipné. A našťastie všetky tieto prvky zatieňujú skutočnosť, že je to vlastne to isté, len v trochu inom prevedení. ()

aneta105

Tak tento film u mě nezazářil, jak jednička, vtipy o ničem, děj o ničem, songy o ničem a aby to zůstalo dál i o ničem tak výkony herců taky. Víc se k tomu nedá napsat 30%. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (viac)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)