Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo. (Itafilm)

MrDuri

Kinosála sa smiala takmer po celý film, takže úloha splnená na jednotku s hviezdičkou :) Na niektoré scény budem ešte dlho spomínať (a že ich nebolo vôbec málo). ()

v4v

Nie každý rok vyjdú rovno dva filmy od rovno dvoch režisérov, avšak Phil Lord a Christopher Miller to evidentne dokážu pretože tak, ako bolo skvelé Lego Movie tak je aj 22 Jump Street. Asi som trocha predbehol a možno aj trocha preháňam, avšak tento film jednoducho šľape. Pýtate sa prečo? Nuž, pretože je Jonah Hill skvelý herec, a aj keď za ním Chaning Tatum mierne zaostáva, stále dokážeme z jeho tupého výrazu a postavy priblblého futbalistu vyťažiť kopec vtipných situácií. Jeden by povedal, že to na riadny sequel nestačí a mal by pravdu, a preto sa tu dočkáme aj nového príbehu a vývoja postáv. Zatiaľ, čo sa v 21 Jump Street dvojica Schmidt a Jenko iba spoznávala a budovala svoje priateľstvo, tu sa snaží ten nadobudnutý vzťah udržať. Duo Lord a Miller použila v tomto prípade koncept manželstva a trafila klinec po hlavičke. Predsa len, vidieť Hilla a Tatuma, ako riešia manželskú krízu pred psychiatrom, je niečo, z čoho kinosála praská smiechom, a keď do toho pridáme neustále parodovanie krimi žánru, máme o poriadnu letnú komédiu postarané. Hodnotím na 90% a počkám si na recenziu a rozpočet filmu od T2 ()

rklll

Smial som sa až som si chvílu myslel že ma vyvedú s kina, ale naštastie nás tam bolo takých viac :) Chalani sa vyblbli, Channing aj Jonah sa predbiehaju v hláškach, Ice výborný a nonstop nasraty. Moja jediná výtka, málo využitý Peter Stormare. ()

Tom478

V poslední době moc k vidění dobrý komedie nejsou. Takže jestli vás přestaly bavit starý, okoukaný filmy u kterých se stejně pořád nasmějem, tak 21 a 22 Jump Street je nejlepší možná volba. ()

ptaak

Celý film jsem se až na menší pasáže stále smál, nemá cenu vyzdvihovat čemu. Perfektní nálož srandy a akce, lepší než jednička. Something cool :-) ()

pimpmybigmac

Už dlho som sa na komédií nezabavil v kine tak dobre. Určite brko pred filmom tomu pomohlo, ale musím konštatovať, že toto bolo ,,way better,, ako jednotka. Ice Cube prísnejší ako normálne, záverečné titulky doladili skvelý dojem z filmu, Seth Rogen takisto potešil. ()

BR23

Slabší odvar jednotky na ktorej som ani nebol v kine. Teraz som čakal ,,vraj perfektnú zábavu,, ale dostal som len slabé pokusy... -----------------TommyDiamond--------------------- to úplne vystihol ... presne s týmto názorom sa i ja stotožňujem. ()

secko

Vzato přes kopírák průběh je stejný jako jednička, ale i tak pobavilo. Dámy a pánové takhle se vydělávají peníze :) ()

len.tilka

"I THOUGHT WE HAVE CATE BLANCHETT" Channing a Jonah je nová dvojka, co se zapíše do dějin humoru 21.století, protože to, co tam ty dva dementi skoro dvě hodiny předváděj se nedá zapomenout. Na nějaký srovnávání s jedničkou kašlu, je to prostě další trhák se stejnou dvojici a nejnas*anější filmovou postavou evr Icem. Začátek dokonale rozpumpuje bránici, pak to trochu opadá, při bratrských přích žádná sláva, ale potom to naštěstí zase nabere ty správný grády. Chobotnice - Výtlem Chana a následná Jonahova ehm recitace - Helma - helma jezdítko - Chan Spiderman, Jonah jde pěšky po schodech - "SOMETHING COOL" Vychválené závěrečné titulky byly nápadem za milion, modlim se, aby se našel nějakej ještě větší blázen a uskutečnil to. Jen by mě zajímalo, kolik lidí si počkalo na tu jednu, poslední, pár sekundovou scénu úplně nakonci. ()

petangola

Snad ještě o něco lepší, než (dvacet)jednička. Sice, některé scény jsou takové malé deja vu, ale pořád je zde spousta nových momentů, díky kterým se pokračovaní Jump Streetu stává jednou z nejlepších komedií za 2014 (zatím). Skvělá hudba, bezvadnej scénář a libové titulky na závěr. | Premier Cinemas, titulky | ()

m.dodoss

Naprosto nezklamalo dokonale zahrané a tento jednoduchý humor stylu Badboys skvěle zvládnuté oba herci k sobě ani za mák nepasují stejně jako film Dvojčata :-) . Ale spojení těchto herců jen zdání klame jsou dokonalou směsicí a dávají filmu a divákovi co proto... A konečné titulky wauuuuu ()

aneeet15

Film mě dost zklamal, podle traileru vypadal zábavnější. Nejslabším místem filmu je to, že se v podstatě opakuje děj 21 Jump Street, akorát že se tentokrát neodehrává na střední škole, ale na vysoké. Místy jsem se zasmála, ač spousta "vtipných scén" mi moc vtipná nepřipadala. Nejlepší na filmu je Channing Tatum. ()

Vlkodav

Už od začátku jsem se smál, až jsem se za břicho popadal. Ice Cube táta a návštěva vězení, bylo to nejlepší na mém v kině sezení. Závěrečné titulky, byly jak ze škatulky. Bavil jsem se celou dobu, dnes na to musím pět ódu.-90% jsem jim dal, nechť jejich hvězda svítí dál. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (viac)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)