Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo. (Itafilm)

golfista

Opakovaný vtip (jak známo) není vtipem. A tenhle šálek kafe těžce páchne lógrem prvního filmu. .... Jenom kvůli výborným závěrečným titulkům nemá ovšem smysl zvedat hodnocení podprůměrné (typicky americké) komedie. P.S. Ty titulky si pusťne a ušetříte si 110 minut na lepší zábavu. ()

Enšpígl

Pár vtipných momentů nezachraní film jako celek. Opravdu zábava jak v ústavu pro puberťáky s IQ houpacího koně. Channing je největší herecký omyl desetiletý, to i pejsek předvede s očima lepší herecký výkon, když chce jídlo, o fotbalistech Plzně při penaltě ani nemluvě než tohle herecký dřevo. Film má štěstí, že mě parkrát rozesmál, protože jinak by skončil v odpadu. ()

Cervenak

Plakal som od smiechu. Nie vždy, samozrejme, má to aj slabé pasáže (celé to homo-vzťahové klišé je hrozne otravné), ale je tam niekoľko tak zábavných scén (obed s rodičmi je neuveriteľný, záverečný Jonahov fight sa zapíše do dejín a celý ten "dvojkový" meta-humor je úplne božský), že konečný dojem je vysoko pozitívny. A k tomu geniálne záverečné titulky. ()

Malarkey

Jak byla jednička ujetá, tak dvojka už je tuplovaná šílenost. Prvních patnáct minut jsem na ty dvě paka civěl s otevřenou držkou a přemejšlel, jestli se mám smát a nebo na ně nepochopitelně civět jak na Tesla cívku. Bylo vidět, že veškerá přehnanost byla naprostý úmysl a ještě k tomu se to všechno tvářilo děsně stylově, což podpořila i samotná taneční muzika. Příběhově pak nepřekvapili, protože nevymysleli vůbec nic nového. Jen střední vyměnili za vysokou. Hlášek ale bylo tuplovaně. Tak moc, až si myslím, že v tom závanu barevnosti prostředí, jsem musel přehlídnout minimálně tunu dalších vychytávek a odkazů na cokoliv z osmdesátých let. Jak Hilla a Tatuma dvakrát moc nemusím, tak tady se předváděli na dvě doby a já se bavil. Jen jsem si na to musel zvyknout. ()

T2

Rozpočet $50miliónovTržby USA $191,719,337Tržby Celosvetovo $331,333,876Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,249,757 //počet predaných kusov 604,033Tržby za predaj DVD v USA $11,867,447 //počet predaných kusov 729,869║ občas dobré komické nápady(väčšinou za účasti Ice Cube-a) vzápätí pokazia hneď dve zlé po sebe idúce, škoda tej nevyváženosti, lebo tvorcovia až moc vsadili na trápne a bez účelové scénky, takže zas zmiešané pocity z ďalšej vývarovej americkej komédie /50%/ ()

RedAK

Miluju zdejší psavce, skutečně! Vždy když se dodívám na podobný film, tak si pak najedu na jeho profil, seřadím si komentáře podle hodnocení a neskutečně si ujebávám nad odpaďákama. A kromě toho si ty lidi v myšlenkách také představuji. Vždy se jedná o forenzního artového kritika s elegancí broušeného diamantu, duší umělce a srdcem romantika, který si libuje v hloubavém přemítání nad skrytými smysly Bergmanových děl, vyprané prádlo si věší zásadně při západu slunce a s výrazem trudomyslného poety každé ráno snídá dietní bio džus obsahující stoprocentní výtažek z brusinek, které při úplňku měsíce natrhaly v lesích pod alpskými horami kouzelné víly bez spodního prádla. Prostě lidé tak zábavní, že v jejich přítomnosti zvažují sebevraždu i neživé předměty. A naproti nim stojím já; totálně kreténský mámvpičista s elegancí pásového oparu, duší od kola a ledvinou neznámé oběti automobilové nehody, který si libuje v hloubavém přemítání nad skrytými bradavkami Kate Upton, prádlo si zásadně nepere, natož věší, a každé ráno snídá cigaretku ranní pro kvalitnější sraní. To si pak bez výčitek večer hodím na ovarem vycpanou vanu laptop, dekou si přikryji své otylé nohy, pustím si podobnou americkou oPičárnu a zatímco si ve výstřihu zlevněného svetru z Lidlu lovím pár zapomenutých hranolek ze včera, tak se chechtám tak burácivě, až mi na monitor prská sopel. Někdy je zkrátka úžasné být normální. Přál bych to zkusit všem. ()

KarelR

Mám plýtvat superlativy, nebo stačí napsat, že je 22 Jump Street ještě o ždibíček lepší než první díl? Sice už logicky nemá tak svěží a překvapivý styl, Lord s Millerem to ale dobře vědí. A tak překvapují o něco nenápadněji, mistrně utahují komediální šrouby a vůbec se srdnatě snaží o to, aby vás nenechali ani na vteřinu vydechnout. Na řadu scén proto budete s chutí vzpomínat ještě dlouhé hodiny po návštěvě kina. A je jen otázkou času, než zatoužíte po neodvratné druhé projekci. (9/10) ()

Fr

,,DĚLEJTE TO SAMÝ CO POSLEDNĚ A VŠICHNI BUDOU SPOKOJENÍ…" /// No právě. Teda vlastně – kéž by! Není podstatný, že příběh je podobnej, ovšem jestli to měla bejt obdobná hlína jako minule, tak nechápu, proč vsadili na humor z dílny Apatowa (nebo Rogena?). Nevěřím, že mládež dneska místo inteligentního (nenavážím se do tebe! Jen konstatuju…) humoru konzumuje radši takovýhle sračky. Navíc voba (no hlavně ten tlustější) dost přehrávaj a i to je místama dost trapný. Podle mě je tady trapností asi tak vo 97a½ % než minule. Ledaže by to … já se to bojím vyslovit (napsat vole)… mělo bejt – FTIPNÝ!? (to jsi neměl říkat! Vlastně psát…) Takže kluci parodoujou sami sebe z dvacetjedničky, no a nic moc. J.Hill by prostě neměl dělat na scénářích k filmům, na který se dívám. Nakonec ty 3* dám, ale dře to! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Na školu nám nastoupilo 30tiletý batole. 2.) Nejvíc se zasměju u sousedů. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

EvilPhoEniX

Paráda. Za mě zábavnější než první díl. Skvělé tempo, úžasný moderní look, opět perfekní duo Tatum/Hill, přijatelná zápletka a spousta záchvatu smíchu to vše přináší Jump Street 2! Oběd s rodiči a závěrečné titulky bezpochyby jedny z nejlepších scén roku. Společně s Fakjů pane učiteli zřejmě nejlepší komedie letošního roku. 90% ()

tron

„Gratulujem. Práve ste úspešne napravili sračky, ktoré ste sami spôsobili.“ Typická predraženosť hollywoodskych sequelov sa v 22 Jump Street sáva vydareným running gagom („Mám na sebe topánky za 600 dolárov a ani nie sú v zábere“, golfový vozík). Vôbec, scenár je plný vtipov (otázniková tabuľa, ustavičné narážky na Hillov „dôchodcovský“ vek zo strany spolubývajúcej). Režiséri sú hraví a užívajú si to (rozdelené plátno, kedy sledujeme počínanie dvoch osôb na rozdielnych miestach a následne sa obe scény spoja, keď postavy stoja meter od seba). Keď sa tento príjemne drzý film skončil, bolo mi to ľúto a prial som si, aby mal aspoň o 30 minút viac. ()

B!shop

21 Jump Street bylo na poli ujetejch komedii naprosty zjeveni, od zacatku do konce rezba jak hovado, tudiz jsem se na druhej dil hodne tesil. Jenze tentokrat jsem bohuzel zklamanej. Tvurci si z toho sice kazdou chvily delaj prdel, ale proste to je nastavovana kase a pribehove vlastne to samy, co prvni dil. Akorat to proste uz neni tak vtipny, neustaly reseni skoro homo vztahu hlavnich postav zacne bejt za chvily otravny, zapletka je naprosto blboucka a for se povede jen obcas. Je sice fakt, ze kdyz uz, tak to stoji za to a par scen je solidni naklad, ale bohuzel jako celek film nijak extra nepobavi. Za sympaticky herce, fuckovani a sem tam brutalni scenu to ty 3* da, ale vic ani omylem. ()

Slasher

Docela nápaditá komedie, která ale pro mě osobně ztrácí vtip svým obsazením (Hill mi pořád přijde spíš druhá liga a Tatum mi nějak celkově nesedne sem do toho žánru, ač do role natvrdlíka pasuje). Chemie hlavní dvojky mě netáhla ani podruhé, každopádně Ice Cube byl výbornej. ()

Jara.Cimrman.jr

"Doneste mu sakra vodu. Je černej, už trpěl dost." Umím se infiltrovat na jakkoli náročnou školu bez toho, aby mne bystří studenti odhalili po první větě. Zatím sice zvládám jen pozici školníka, ale po plastický operaci si klidně troufnu na roli němýho studenta z Angoly a pod dohledem vietnamskýho Ježíše odhalím každou trestnou činnost páchanou na akademický půdě. Osvědčený policejní duo sice nemá mý kvality a proto na vysoký škole neomylně a hlavně dostatečně trhle tápe, což mohu dokladovat brilantními rozhovory sexuálně uspokojenýho policisty se svým velitelem či dokonalou scénou zběsilýho vrtání děr pro kamery. Pár slabších míst na mne, bohužel, taky vykouklo, ale přesto jsem se bavil natolik, že až dojde k dalším stěhováním po kostelech na Jump Street, tak já u toho rozhodně budu. ()

H34D

Což o to, 22 Jump Street může jistě bojovat o titul nejlepších závěrečných titulků všech dob, ale jinak mi kupodivu přišel ve všem o vlásek slabší než originální a svěží předchůdce 21 Jump Street. Jonah hill a Channing all over his Tatum jsou fajn dvojka, dokážou ze sebe vysypat slušnou dávku vtípků a při tom si ještě utahovat z celého žánru buddy akčních filmů, jenže za vší tou hrou a odlehčeností chybí bytelný scénář. Jednoduše dělat po druhé totéž není totéž... 7/10 ()

xxmartinxx

Podruhé ten samý film. Jo, samo si to z toho dělá legraci, ale to je jen stěží plnohodnotná omluva. Kdybych neviděl jedničku tak nedávno (včera, ehm), možná by mi to tolik nevadilo. ()

Djoker

Po úspěšném absolvování střední školy byl přesun na vysokou logickým krokem. Schmidt i Jenko znovu slušně hláškují a skvěle jim sekunduje řada starých známých v čele s jedním věčně nasraným negrem. Kriminální ladění už jde trošku stranou a hodně se tlačí na bromance notu s homofobní příchutí. ()

M.a.t.t.

Záverečné titulky sú geniálne, platí to aj o vypointovaných scénach, kde je v strede pozornosti Ice Cube a výborná je aj záverečná sequelová koláž. 22 Jump Street je po všetkych stránkach zábavnejší film ako prvý, no i tak ho nemôžem hodnotiť výrazne pozitívnejšie. Pretože Lord a Miller nevedia rozprávať príbeh a skôr ako o deji možno hovoriť o spleti skečov s vulgárnym humorom presahujúcim medze únosnosti. Komediálny žáner vo vrcholnej podobe si predstavujem predsa len trochu inak. ()

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

28.07.2015

Phil Lord a Chris Miller (Lego příběh) měli po 22 Jump Street režírovat romantickou komedii The Rosie Project. Lucasfilm jim ale odmávnul film s mladým Hanem Solem, takže vzali nohy na ramena a… (viac)