Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo. (Itafilm)

Fajung

Na jednotke som sa bavil ako princ, takže som sa tešil aj na pokračovanie. Je ťažké ohodnotiť komédiu, lebo každý ma iný štýl humoru, ale toto mi dá sa povedať dosť sadlo. Dostatočný počet gagov a akcie z toho robí slušný zábavný matroš po ktorom určite ešte niekedy siahnem 75% ()

SelfishMan

Od doby co tihle dva homodetektivové trapčili na střední už utekla nějaká ta doba a přišel čas podojit relativně úspěšnou značku ještě jednou a zatrapčit si kde jinde než logicky na výšce. Nevím, proč bych se měl vztekat nad tím, že je to podobné jak (dvacet)jednička, když to je snad už dopředu jasné (potenciál existenciálního dramatu tam nějak nevidím)? Tak na to holt nečumím, když mi to nevonělo už předtím... Já byl ovšem spokojen i napodruhé, moje bránice byla po dlouhé době solidně namožena a rozhodně bych (dvacet)dvojku neoznačil za podprůměrnou komedii (vzhledem k těm ostatním výronům, které se chrlí z améru do světa). Většina humoru stavěla na trapnosti ať už situací, nebo přímo sehraného homediálního dua Vorvaň Hill-Šaning Ťuťum (nikoli na nějakém sofistikovaném konverzačním humoru), ale dokázala to vždycky dobře ustát. Závěrečné titulky už byly jenom taková třešnička. ()

koudak88

Jednoznačně nejlepší komedie roku 2014! Nestalo se mi, že bych se v kině tolik nasmál. Je to sice naprostá kopie předchozího dílu, ale když to funguje, tak proč ne. Na scény jako setkání rodičů nebo výsměch Chaninnga, když zjistí s kým spal jeho kolega a totálně vážný "ksicht" Ice Cube, které vyvolaly výbuchy smíchu se prostě zapomenout nedá! za mě 5* + 1* závěrečné titulky. ()

Ace.A.T.L.

Měl jsem strach, že pokračování 21 JUMP, bude kravina. Ale MOOOOC rád musím uznat, že jsem se pletl. Nějaký vtipy jsou vymšelí, ale z 90% jsou to zase trháky. Byly chvíle, kdy jsem se fakt smál na plno, až jsem si musel ty scény vracet a smál jsem se znova a znova. Za mě 4* a URČITĚ DOPORUČUJU ()

rytir1

Dvojka už není tak super jak jednička a člověka občas unavují až moc sexistické vtipy, ale dvojka herců si fakt sedla a možná Tatumovi dojde že by měl točit spíš komedie než válečný šampony. Nejlepší bombou ovšem je ale stále ICE CUBE :-))) ()

Paserak odpad!

Neviděl jsem první díl(nevím zda tomu bylo na škodu) a vlastně ani ten druhý. Vydržel jsem tuhle hovadinu sledovat po 50 minut. Úděsných 50 minut vyplněnými debilními radobyvtipy, strašným českým dabingem a strašně....strašně jsem se na sebe zlobil proč už to dávno nevypnu. Opravdu to ty závěrečné titulky nespravili. Nejstrašnější trapnost co se mi dostala v posledních pár měsících do života. Fuj! ()

furrec

To ako vážne na tieto americké kraviny niekto chodí do kina??? Jedna hviezdička za vydarenú scénu s kevlarovou vestou u kapitána v kancli a tá druhá za záverečné titulky s možnými pokračovaniami, to sa im naozaj podarilo. Inak trápny "humor"... ()

KaterinaN

Asi nejlacinější film, který jsem za poslední rok viděla. Vtipy asi tak na úrovni základní školy (to bych možná žáky ZŠ urazila). Ale stojí to za to vidět, aby si člověk uvědomil, jak hluboko se dá klesnout při vydělávání milionů. ()

Tomy_Reardon

Ja tyhle komedie s temahle hnupama zeru, Hill je proste jedinecnej magor.. Oba sou tupy oba vsechno znicej a poserou, takhle se mi to libi.. Ikdyz klasicky prubehy tehle filmu podle casti, zacatek, akce, zklamani, happy or funny end.. No jo jo.. Jako na 21 to nema asi.. Tak jo, nebudme tak kruti.. ()

Ironhead

Podobne jako prvni dil, pardopravdu dobrejch ftipu, kupa ftipu ze skatulky trapnejch a desne protivna az trapacka postava Jonaha Hilla (od zacaktu do kocne ji mate chut odstrelit :_). No a v neposlendi rade priserny reseni skoro az latentne homosexualniho vztahu jeho a Channinga.. :oZ ()

bonovox

Výborné pokračovanie, množstvo vtipov a hlavne celkový dojem je veľmi veľmi nákazlivý. Záverečné titulky sú tentoraz povinnosťou. ()

Tsuki003

Ani nevím, co jsem přesně čekala, jestli zhoršení nebo udržení tempa z prvního dílu. Ale dvaadvacátou si Jump Street nijak nepohoršili. Je to pořád sranda, letní blockbuster jako vyšitý. Když se člověk chce pobavit, nevadí mu školní prostředí, a stupidní humor mísící se s celkem vkusným, doporučuju. Je obdivuhodný, jak si tvůrci poradili s téměř identickým dějem a zpracovali ho tak, že je to vlastně stejné, ale úplně jiné. Nevím už, jak to bude dál (jestli to bude dál), ale dvojka funguje. Mimochodem, až mě překvapilo, jak si Channing Tatum a Jonah Hill docela sedí. A ještě jedno překvapení na konec - velmi vyvedené závěrečné titulky. ()

Dr_Berry

Phil Lord a Chris Miller jsou boží. Tito dva režiséři se nesmí nikdy rozdělit. Dokázali natočit nejzábavnější animák roku LEGO příběh a zopakovali úspěch remaku 21 Jump Street. 22 Jump Street je úžasná akční komedie ve stylu Mizerů. Je to nekončící ohňostroj vtípků, akce a návratů. Channing Tatum a Jonah Hill předvádí ve filmu úžasnou chemii mezi postavami a do toho přesné dávky výbušného šéfa Ice Cuba. Neskutečně zábavný film, který si dělá srandu nejen ze svého prvního dílu, ale i z druhého díky opravdu trefným metaforickým hláškám a případných dalších pokračování, což je geniálně šílený. Ten film je boží. Tohle musí vidět každej. Je to povinost. "Something cool." ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (viac)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)