Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo. (Itafilm)

Kanty

A tak som sa vybral na americkú komédiu a ešte podivnú očakávania boli minimálne, dokonca som plánoval program v prípade odchodu z kina, ale keď som prežil Konzultanta tak už asi prežijem všetko. A ako to dopadlo poctivé. 4* vôbec som sa nenudil a zlá predtucha, že to bude teenagerská sračka sa nenaplnili. Film je fakt dobrý a zábavný.Nič seriózne nečakajte, ale na letný popcorn super. Sony vedie.... 80 % ()

Vasourek

21 Jump street byla dobrá komedie, která přesahuje průměr a rozhodně pobaví, a to ne jednou.. Jenže 22 Jump street je skvělá komedie, která je o třídu lepší než předchozí díl a srší nadhledem, sebeironií a originálníma nápadama! Možná je to trochu zmateně splácaný pátý přes devátý, a koncept uplně stejný jako 21 Jst, ale z toho právě tvůrci těží, je to jako byste první díl otočili o 180° a naservírovali vám k tomu steak ze svíčkový.. Navíc to má takovej drive, že po skončení si to budete chtít dát hned znova! ()

james11

Komu se líbila (dvacet-)jednička, tak si musí užít i tohle. Film měl svoje slabší chvilky a občas (no skoro pořád, ale jen někdy to bylo otravný) kopíroval předchozí díl. Naštěstí duo Tatum-Hill se jen tak neomrzí takže to dobře funguje. A scény jako "spor" Schmidta a kapitána jsou opravdu nezapomenutelné. ()

KatyBitch

22 jump street překonala jedničku. Smála jsem se od začátku až do konce. Výbornej film!! Ovšem nejlepší scéna je když Jenko zjistí kdo je Shmidova holka. :D ()

John2y92

Jedna z mála komedií u které jsem se smál od začátku až do konce. Jak Jonah tak i Channing jsou skvělí. Ač se více či méně jedná o stejný děj jako v jedničce, to co prvnímu dílu chybělo tvůrci opravili a vytvořili uhozenou, akční komedii. ()

leopoldina

Tak pokud si chcete od srdce zařvat smíchy, rozhodně doporučuji tento film. Jonah přitahuje moji pozornost již od Vlka z Wall Street a jako policejní "looser" mi přijde neodolatelný. Scéna s jeho černošským šéfem Ice Cubem mi přijde opravdu k popukání a nejradši bych si ji přehrávala znovu a znovu, kdykoli moje nálada klesne pod bod mrazu. Channinga moc nemusím, ale v 22 street mi nějak nevadí. Dvojčata Changove rules.....je třeba vidět v originále!!! ()

Luciaaas2

Jednička byla dobrá, ale dvojka je nářez :-D takhle dlouho sem se nezasmál :-D super hlášky a Tatum je pam komediant. Film jen a jen doporučuji a nenechte si ujít závěrečné vtipné titulky :-) ()

Jarb

Párkrát jsem se zasmál, párkrát jsem se pousmál, toť tak vše. V kině by to byl asi silnější efekt, doma, když už jsem od přátel věděl do čeho jdu, tak to byla slabota. Navíc jenom lehce předělaná jednička, plus ty homo vztahy mě vyloženě nudily. 2* ()

tinss_18

Tak isto ako jednotka aj tento film bol paráda...humor, ktorý nebol vytváraný nasilu a zaujímavo vymyslené záverečné titulky robia tento film filmom, ktorý určite niekomu odporučim ak sa ma spýta na nejaké dobrú komédiu. ()

Da_reba

Keby tam bolo viacej akcie a menej buzeranských scén tak by to ušlo. Ani toho vtipu tam zas tak veľa nieje. Zasmial som sa len raz a to keď si Tatum robil srandu z Ice Cuba v jeho kancelárii. Najlepšie boli zaverečné titulky. Čistý priemer ()

pepca72

Tak byl jsem překvapen, míň akce ale více humoru, dialogů, situačního humoru. Nemá cenu to více komentovat, je toho moc, nutno vidět. Asi to ale nesedne všem. Ti co vydrží do konce, titule taky stojí za to. Objektivně film za 4*, ale mám slabost pro ty dva mimoně, takže za mě osobně 5*. ()

Epco

Takto sa majú vyzerať pokračovania komedii. Dvojíca Tatum / Hill funguje tak ako v posledných rokoch žiadna iná dvojíca v buddy komedy. A samozrejme Ice Cube v svojej jedinej hereckej podobe podáva výkon hodný Oscara v kategorii nastraný policajný šéf. Ako celok je to výborné a ak by sa ubralo s parafrázovania vzťahových problémov tak by to bolo aj za 5* ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (viac)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)