Prípady 1. oddelenia

• Česko Případy 1. oddělení (viac)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Recenzie používateľa v.indruchova k tomuto seriálu (23)

Prípady 1. oddelenia (2014)

Doufám že se doopravdy takhle k sobě hnusně nechovají policajti navzájem. Chápu potom efektivitu šetření některých věcí. Je to stres. Jinak případ to perla. Plno zajímavých herců, a je supr že je to podle reálu /nějaké případy jsme sami zažili /z novin/, díky bohu né na vlastní kůži/. Díky seriálu mám velký respekt k vyšetřovatelům. A když vidím URNU tak se dmu pýchou. ()

Season 1 (2014) (S01)

Bravůrní herecké výkony. Zajímavý přápad. Mladý Štěpán Kozub exceloval. Zahrál to úžasně, tak uvěřitelně. Prosím více takových, kteří umějí takto hrát. V určitém bodu života jsem se vyhýbala českým filmům, ve většině případů jim to člověk prostě nevěřil. ...Nedokázal se vžít do postavy. "Postava nevyprávěla".Jsem patriot a bylo mi z toho smutno. Chápu, že nemůžeme porovnávat třeba Ameriku, kde herci mají jiné finanční ohodnocení a také čas na přípravu. /Ale asi bohužel jsme prostě nároční, protože materiálu je tolik? ()

Rozčtvrcená (2014) (S01E01)

Kvalitní práce nejen filmařů. V takových kulisách města tato vražda působí ještě zlověstněji. ()

Fantom z Jižáku (2014) (S01E02)

netuším jak to opravdu funguje u policie doufám že né jak je tady ukázáno. Kolegové se k sobě moc hezky nechovají. Celkově zajímavý případ i dobře natočený, ale ta demence chování se policajtů k sobě.  Šéf si vylívá zlost na podřízeným  a takhle pořád dokola. Jestli někdo očekával že takový to pachatel je bedna? XD ()

Klíčový důkaz (2014) (S01E04)

to chování mezi policajty  není pěkný, samotný vyšetřování mě baví. Závěr se "povedl". ()

Laborant (2014) (S01E05)

Jak by řekl "Kája" to jsem opravdu nečekal. Zajímavý od začátku do konce, ale nesedí mi ta podivná rivalita policajtů. ()

Nenávist (2014) (S01E06)

Hrůzostrašný případ se spravedlivým rozsudkem. Vzájemné vztahy v policii jsou alarmující které mohou vést k nevyřešení některých závažných činů. ()

48 hodin (2014) (S01E07)

Buduje od začátku do konce napětí. Ukazuje policejní práci, v boji s uředničinou která mnohdy vše komplikuje. A takhle jednoduchý to je. Bez podrobnějšího rozebrání psych. profilu, sice je to asi jasné, ale kdo nemá rád, proč? ()

Policajt na odstřel (2014) (S01E08)

Od určité chvíle se zde buduje silné napětí. Vážné situace ať na samotné kriminálce nebo u případu je odlehčena několika jednoduchými hláškami :) hláška Bolka..."ten kriminálník může říct jsem fakt ve sračkách", poté co ty hajzly čeká dlouhé sezení na záchodě. Obyč. týpek vypráví jak skočil na ujíždějící auto jde vše vysvětlovat a seskočí z malého balkonu. "Hovno, normálně se semnou na tom čelním skle rozjel." /prvky parkouru/ nevidím v seriálu po prvé. Akční prvky jsou velice příjemné pro dynamičnost celého příběhu. Zatýkání bylo URNou parádní. Vetchý hraje parádně, bez něj by to nebylo vončo. ()

Totožnost (2014) (S01E09)

Tento díl byl fakt dobrej, podrobné ukázky kriminální práce. Byrokracie kolem toho. Působilo reálně. člověk se dokázal výít do vyšetřovatelů i rodičů. Odlehčení situací pár vtípky. Slušné herecké výkony. Díky že to vzniklo. ()

Sladký vyděrač (2014) (S01E10)

trochu slabší díl, trochu méně záživné. Séfík se opět chová jak Kok. Polívka je borec a to i na konec. ()

Hodinka k dobru (2014) (S01E11)

Velice zajímavý díl, plný těžkého faktického dokazování, jak to mám ráda. :) z psychologického hlediska je to ošušňáníčko /prostě hnus/. ()

Důvod k zabití (2014) (S01E12)

Trochu jiný díl který zaujal. Nejen ta kriminální práce ale také ta psychologie. A ještě kdyý stihnete objasnit další případ za běhu. CHudák lodník, nesmočí a nesmočí XD ()

Smrt novináře (2014) (S01E13)

Opět šefik se vyznamenal co je to za kok.. Vetchý je skvělej chlap, každá postava z kriminálky má svoje. Zbytečně se nerozpatlávají životy týmu, přesto můžem nakouknout. Tenhle případ si pamatuju, byl to fakt humbuk. Jsme ráda že jsem se na tuhle vraždu ještě mohla podívat jinejma očima /kriminálky/. Díky. Respekt, památce panu Velíškovi. V tolika lit. dílech to je zrada kamaráda, nic se nemění. ()

Klubové barvy (2014) (S01E14)

Hodně dobré. Mladí kluci chtějí taky někam patřit, ale když se to zvrhne jde o život. Chodila jsem kdysi na hokej chápu pocit mladého člověka někam zapadnout. Celkově nabitý díl nenudila jsem se ani chvilku. Dostala jsem chuť na Víťovu sváču :) ()

Slepý svědek (2016) (S02E01)

Kozák je borec. Major Korejs je odporná figurka bravůrně zahraná. Šefíkové se opět ukazují jako byrokratický psychouši. Práci zase udělaj pěšáci, a plácat po ramenou se budou ty s tím postavením? Tady to je vidět jak to chodí. Oceňuji "zmínění" příšerného případu OKD. Skvělý svědek. Igorek Ch. se pěkně ukázal. I když chvilku. Opět zrada kamaráda. Velice zajímavý případ. Provaz některým sluší. ()

Informátor (2016) (S02E02)

už to chápu proč Víťu k ničemu nepustěj, na papíry je dobrej. A měl by být za to vděčnej. Kdo čekal že vrah a zloděj bude bedna? většinou to tak není. Papírování a zase to papírování. Vytáčí v každý profesi. Hned jsem věděla kdo bude informátor. Chceš se blejsknout chytěj ti křídla. ()

Súdánský student (2016) (S02E03)

Dostalo se ke mě že zde skvěle zahrál Štěpán Kozub. To tedy jo! Případ je zajímavý sám o sobě a Štěpán to svým hraním posadil na vrchol. Tak uvěřitelný hraní. Bylo mi toho vraha vlastně moc líto. (moc mi to připomělo můj nej film Primal fear) Mladej vymytej kluk, kterej si uvědomil jak byl blbej a nechal se totálně sfanatizovat. Instant karma. A Celá úžasná sqadra našich nej herců. Člověk má přímo pocit, že nahlíží do práce kriminální policie se vším všudy, i s tou špínou. Se spousty špatných lidských vlastnotí i od kriminálníků ale i u policajtů. Příběh je ještě podle pravdy. + Paráda. Děkuju moc tvůrcům i když bych radši, aby se nic takového nikdy nestalo a nikdy už nestane. Tak kolik je tam vlastně pokojů? Dva baráky po pěti patrech, v každém patře 30 pokojů...? kdo počítal kolik jich tam je XD ()

Děti na odpis (2016) (S02E04)

to jsem něčekala. Věděla jsem že jsou rodiče co totalne kaslou na svy decka ale tohle. Plus msta na policajtech. Hnusny vztahy karierismus. ()

Tělo (2016) (S02E05)

Není tělo není doznání. Nakonec jsem se na netu dočetla jak to nejspíše bylo. + Bojůvky poldů. trošku slabší díl, s intrikařením. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD