Prípady 1. oddelenia

• Česko Případy 1. oddělení (viac)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Recenzie používateľa Kekik k tomuto seriálu (14)

Prípady 1. oddelenia (2014)

Nejlepší český krimi seriál. Společně s Devadesátkami TOP. ()

Laborant (2014) (S01E05)

Famózní konec. TOP seriál. Děkuji za něj. ()

Sladký vyděrač (2014) (S01E10)

Václav Plíšek je nejlepší postavou seriálu. Ovšem i ostatní jsou skvělé. Zatím se mi každá epizoda líbila. Skvělý počin. ()

Podnájomníci (2022) (S03E01)

S prvním dílem třetí série jsem absolutně spokojená. Nové postavy seriál hezky oživily. I když u Adély jsem nepochopila, proč přivezla toho muže. Vždyť pro případ nebyl vůbec důležitý. Netík působí sympaticky. I když se oba povyšovali nad staršími a zkušenějšími kolegy, určitě brzy zapadnou mezi původní sestavu. Jsem zvědavá, jak se Korejs chytne do party (člověk by ho až litoval, jak působil zbědovaně), a moc se těším na Plíška. ()

Fľaša (2022) (S03E02)

Netíka jsem již vzala na milost, Adélu ještě ne. Její povahové vlastnosti jsou úžasné, ale problém mně dělá její představitelka. Nechci se Barbory Bočkové nějak dotknout, ale působí na mě jaksi zvláštním dojmem. Herečku jsem (myslím si to) poprvé viděla až zde. Věřím, že se to zlepší. Je to čistě jen můj problém. ()

Veteráni (2022) (S03E03)

Vynikající díl ! Husí kůži mám z návratu dvou postav. Netík s Korejsem v jedné místnosti- super. Závěr- TOP. Plíšek, bravo ! Srdeční záležitostí je pro mě tento seriál. Nejlepší český detektivní seriál. ()

Explózia (2022) (S03E04)

"Co má s tím Vietnamem?" "Nevím." ()

Retiazka (2022) (S03E05)

I já jsem již vzala Adélu do týmu. Když se usměje, hned je to lepší. A to její trápení mě moc mrzí. Emotivní díl. A to hodně. ()

Taxivrah (2022) (S03E06)

Až mě z toho mrazí! Nejlepší díl. Prozatím. ()

Električka (2022) (S03E07)

"Tak jsem blbej já nebo vy?" Další skvělý díl z nejlepšího detektivního seriálu. ()

Strihač (2022) (S03E08)

Ze šéfové tedy radost nemám. To je taková ... Jinak díl jako vždy skvělý. ()

Rómeo a Júlia (2022) (S03E09)

Ta paní šéfová mě vyloženě ... Takovou postavu jsme tu fakt nepotřebovali. Zlatý Korejs, opravdu. Tomáš Kozák solidně utřel influencerku (ani nevím, jak se tito flákači, co neumí pracovat, píšou správně), poprvé přímo před ní, podruhé, když mluvil s paní šéfovou. Jsou to nány obě. Jinak díl jako vždy perfektní. Nejlepší kriminálka u nás. Plíšek potěšil, on je borec pokaždé. ()

Spolubývajúca (2022) (S03E11)

Dojala mě scéna s Adélou na konci. Jak se mi ze začátku její postava nelíbila, tak teď jsem šťastná za ní. ()

Trik (2022) (S03E13)

Již teď se mně stýská. Nejlepší seriál. Další řadu bych uvítala, ale možná že by bylo nejlepší to nechat takhle. Velké díky za Devadesátky a Případy 1. oddělení. Odvedli jste skvělou práci. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD