Sme v prístavnom meste Marseille, kde pôsobí svojský „majster rýchlosti“, taxikár Daniel (Samy Naceri), ktorý sa tentoraz priplietol k veľkému kriminálnemu prípadu a pomáha svojmu priateľovi, policajtovi Emilovi (Frédéric Diefenthal), večnému smoliarovi, v boji proti zločincom. Japonská Jakuza uniesla japonského ministra obrany, ktorého chce pomocou hypnózy dokonca donútiť k tomu, aby spáchal atentát na francúzskeho prezidenta. Gangstri dokonca uniesli aj Emilovu priateľku a kolegyňu Petru (Emma Sjöbergová). Bez Danielovej pomoci a jeho šoférskeho umenia na skvostne upravenom Peugeote 406 (pripomenie nám bondovské autá) by celá polícia na čele so šéfinšpektorom Gilbertom (Bernard Farcy) bola absolútne bezmocná! A tak Daniel zachráni život ministra, Petry a dokonca aj prezidenta Francúzskej republiky. (TV JOJ)

Hanys_

Naceri stylově v Zidanově dresu, Marion tentokrát boužel jenom oblečená a s telefonním sluchátkem u ucha, ale celkově asi ještě šílenější než jednička. Nindžá, Ňá. ()

Radim

Byl jednou jeden polda po francouzku, oddychovka, u které je lépe nepřemýšlet. Slušně natočeno, hlavní hrdinové sympaťáci, český dabing mě po dlouhé době mile překvapil. Co mě ale udivilo: Když Petru unesli ze záchodu, zůstaly po ní černé kalhotky. O chvíli později ale v Paříži už vesele metala hvězdy s kalhotkama bílými :-o ()

Haymar

Srovnatelné, možná i o fous lepší, než jednička. Je to sice strašně naivní až dětinsky infantilní (ostatně Bessonovy scénáře jsou tím proslulé), ale na druhou stranu to má drive, humor a spoustu výborný akce... prostě mám tuhle sérii moooc rád! Tím spíš, že mi taky dva Pažouti (právě 406ka - i když ne tak "vytůněná", a 206ka) stojí před barákem... :-) ()

Hanes88

No určitě né špatné pokračování. Už to prostě není to příjemné překvapení, které jsem cítil při sledování jedničky. Musím říct, že to bylo skoro úplně na stejné brdo, ale je nutno si přiznat, že ten francouzský humor má něco do sebe. Chvilkama jsem se hodně smál. 60%. ()

Prochy38

Od skvělé jedničky se to trochu odlišuje, ale pořád je to dobrá komedie. Pořád se mi to moc líbilo. Více prostoru tu má policejní kolega, o to více je to vtipnější. Pobavili i generál a náčelník policie. M. Cotillard pořád dost nádherná. Škoda dalších dílů, doteď to bylo moc fajn. ()

Paldiny

“Uniesli ministra! Akého? Japonského, načo by im bol náš...“ Pokračovanie Taxíku zostalo ďaleko za očakávaniami. Tempo to má ešte svižné, zopár odfrkov pobaví, ale výskyt trápnych momentov nabral na sile. A opakovanie sa motívu zlých medzinárodných vzťahov, aktuálne z ďalekého východu, tomu tiež nepridá. Ešteže stará zostava zostala pohromade a obstojne ju doplnil vyšinutý otecko pohľadnej Lilly. Lietajúca funkcia autíčka bola už príliš. ()

cityman

Pokračování které si ale se svým "předchůdcem" v ničem nezadá. Samozřejmně ztrácí trochu z kouzla a překvapení prvního dílu, ale to je asi údělem druhých dílů. Nicméně co ztrácí na překvapivosti dohání ještě větší dynamikou a neuvěřitelným a břitkým humorem. Uvodní sekvence filmu "závod do porodnice" mě naprosto odrovnal - smíchy! :o) Bavte se dobře! ()

Blazin

Ještě o kus horší než první díl, hlavně se v tomto díle opakuje několik situací i hlášek z prvního dílu. Prostě žádný nový nápad. ()

filipvrbik

Kon nichi uááááááá - francouzská komedie v nejlepším podání a dělá si srandu z japonců, dohromady to skvěle ladí (viděno v kině dříve než jednička - 95%) Ninjáá ()

Mikino00

Kvalitativně důstojné pokračování jedničky, jen tentokrát trochu akčnější. Zábava, akce, auta i vtipné postavy opět zdobí celý film plný nezapomenutelných hlášek. Dvojka navíc obsahuje nejlepší scénu z celé série Taxi a to hned tu úvodní s rallye vozem. ()

mira007

Nejlepší z taxikářské série, rychlé vozy, rychlá akce, ninjové, sexy holky ( Emma Wiklund absolutně top), co se umějí prát, kaskadérské kousky a pár věcí, kterým jsem se opravdu zasmál ( dokonce i u nindžáááááh) ()

memoman

Stejná kvalita jako jednička,jen více humoru,více sešrotovaných policejních vozů a místo německých záporáků japonští ninjové. Navíc Emiliénův peugeot i létá. Vydařené pokračování. ()

camper

Hezká trojice černých Mitsubishi. Jinak kokotina. Sice jsem na to čuměl až do konce,ale nijak mě to nerajcovalo. Nevim,co dalšího k tomu říct,zklamalo mě to... ()

Betmän

Pro mě lepší než jednička, je šílenější a už se vůbec nebere vážně. Proč v tom chcete hledat myšlenku, když je to šílená akční komedie? ()