Sam je ako kuriér celý deň v uliciach Paríža a svoju "misiu" plní veľmi zodpovedne. Urobí čokoľvek, aby dodržal povesti expresného doručovateľa. Ale nech sa snaží akokoľvek, jeho šéf mu nikdy nepridá k platu, nikdy sa mu nepodarí predstihnúť svojich kolegov a nikdy nedoženie ani svojho otca policajta.
Jediným svetlým bodom jeho života je Nadia - ale aj tá sa na neho poriadne naštve, ak sa neukáže na svadbe jej sestry. Lenže Sam má práve rozvoz naviac a zdá sa, že sa na neho lepí poriadna smola ... (TV Markíza)

chaosteory

Nenadchne, ale ani neurazí. Děj je nalajnován přímo, takže hned je jasné, že ten nedochvilný vůl na skůtru je hlavní hrdina a loser v jedné osobě. Tu svatbu, na kterou má s přítelkyní dorazit nestihne a ten "rychlý" kšeft nebude zas tak rychlý. Je to vlastně typická "francovka" jak blbec ke štěští přijde, ale než se tak stane čekájí ho trapasy a přetahování s mafií. Po slabších filmech dorazil Besson s něčím lepším a já doufám, že Catalinu Denis zase brzy uvidím. ()

DonBraso

Příjemný překvapení,kdy člověk leží a přepíná bednu a na Filmboxu poprvé dokouká celý film:)Mně se líbí,že to má doopravdy spád a neustále se něco děje,že člověk ani neví,že už je konec.Ta berlička s mobilním telefonem je vlastně tah k akci,kdy se hned někam opět jede a zase se mění podmínky,vyjednávání a takhle pořád dokola někam musíte.Herecky nemám výhrady a Michaël Youn bavil i s dobrým českým dabingem.Možná je to pro někoho kopie,u mě je důležitý se u tohohle typu filmu nenudit a bavit a to kupodivu splňoval s pár výhradama.75% ()

Kingjiri

Normálně bych si tohle asi nepustil, ale kvůli jménu Luca Bessona, který měl s tímto snímkem co do činění, jsem to zkouknul. Je to bláznivá akční komedie ve stylu Taxi, nic víc, nic míň. Příběhem to nijak neoslní, ale párkrát jsem se zasmál a podival se sem tam na slušně natočenou akci, které tu není uplně málo. Po technické stránce zvládnuté velmi slušně, jenomže má bohužel Kurýr expres tu smůlu, že už mě nějaký čas tyhle bláznoviny moc neberou. Nemá to čím překvapit, ale na jedno zhlédnutí pro odreagování to poslouží docela dobře. ()

SOLOM.

Na sérii Taxi (první dva díly) tohle nemá ani omylem, ale jinak tahle francouzská komedie zas až tak špatná nebyla. Několik akčních scén je opravdu povedených (bitka v hotelovém pokoji - Catalina Denis byla sakra žhavá a nebezpečná ženská), hlavní hrdina ač na začátku celkem debílek, tak nakonec si docela získal mé sympatie. Většina vedlejších postav už sice debilové byli doopravdy, ale kašlu na to. Bez některých pasáží (scén) bych se klidně obešel, ale jinak jsem se jakžtakž pobavil. Je to sice obyčejný průměr, ale určitě jsem tento kousek neviděl naposledy. ()

yntelygent

Hoci to uz ma 10 rokov,prvy krat som si to pozrel az teraz...vela ludi to prirovnava k serii Taxi,ale toto podla mna ani zdaleka nedosahuje taku uroven,aj ked rukopis Luca Bessona je obcas citit....aj v Taxi bol napr.Frederic Diefenthal akoze looser,ale postava to bola svojim sposobom sympaticka....tuto bol luzer ozaj luzer a clovek mu to aj zelal....lebo bol blb.....skratka nesympaticke obsadenie....a cele take nemastne neslane....ked budem chciet oddychovku na zimny vecer,tak si radsej pustim neviemkolko krat opakovane niektoru cast Taxi,ako toto... ()