Sme v prístavnom meste Marseille, kde pôsobí svojský „majster rýchlosti“, taxikár Daniel (Samy Naceri), ktorý sa tentoraz priplietol k veľkému kriminálnemu prípadu a pomáha svojmu priateľovi, policajtovi Emilovi (Frédéric Diefenthal), večnému smoliarovi, v boji proti zločincom. Japonská Jakuza uniesla japonského ministra obrany, ktorého chce pomocou hypnózy dokonca donútiť k tomu, aby spáchal atentát na francúzskeho prezidenta. Gangstri dokonca uniesli aj Emilovu priateľku a kolegyňu Petru (Emma Sjöbergová). Bez Danielovej pomoci a jeho šoférskeho umenia na skvostne upravenom Peugeote 406 (pripomenie nám bondovské autá) by celá polícia na čele so šéfinšpektorom Gilbertom (Bernard Farcy) bola absolútne bezmocná! A tak Daniel zachráni život ministra, Petry a dokonca aj prezidenta Francúzskej republiky. (TV JOJ)

SOLOM.

"Sakra ten to kalí..." až už jsou tu zase - Samy Naceri se svým vytuňěným a tentokrát i létajícím taxíkem, žhavá Marion Cotillard – kterou bych chtěl taky „hasit“ každý den, rajcovní Petra a bláznivý Emil no a společně s nimi i další várka francouzského humoru a ujetých situací. Dokonce se tu objeví i několik vedlejších postav z jedničky (dva zlodějíčci, instruktor z autoškoly, zákazník blijící na letišti), nebude chybět Jakuza, krása Paříže, blbí policajti a ještě blbější mafiáni…Já se u toho bavil stejně jako u prvního dílu – porod a jízda na začátku byl prostě fenomenální… ()

Obivan

Tenhle díl série Taxi jsem viděl jako první a hned mě nadchnul. Protože sranda je to neskutečná! Podařené gagy a super hlášky dělají z tohoto filmu skvělou záležitost. Další pro mě velký plus je vynikající hudba... Rozhodně nejlepší díl celé série. Jen jsem zvědav, čeho se dočkáme v dalších pokračováních. ()

mzss1

[50%] Sakra, ani první díl nebyl bůh ví nějaká pecka, ale zabavilo mě to. Prostě oddechovka se sympatickým ústředním duem taxikářem a poldou. Zde mě tato dvojice už moc nebavila. Tato dvojka se snaží být vtipnější a akčnější, ale oba aspekty mě moc nezajímaly. Ještě tak ta první třetina byla výborná, pak už to upadalo a já se docela nudil. Záporáci, děj – to vše bylo slabé. Kvůli dobrému pocitu z prvního dílu to moc shazovat nechci a tu třetí nejslabší hvězdu se slabým průměrem nakonec dám. Nic mě zde vyloženě neiritovalo, ale i tak jsem trochu zklamaný … ()

Shit

Stejně zábavný a možná ještě nabušenější než jednička, pořád je to v ukrutným tempu, stejně jako první díl. A taky zustala i většina herců, vlastně prakticky skoro všichni, takže se mohlo začít tam kde se v prvním dílu skončilo a ještě tomu něco přidat, což se povedlo a vznikla zábavná bláznivá komedie s potřebnou dávkou akce. A hlavně je to jedno z mála pokračování, který se téměř vyrovná svému předchůdci ()

molcan2

Ako obyčajne, užívatelia CSFD ktorý cítia že patria do horných desaťtisíc filmovej spoločnosti to zosmiešňovali, film ktorý je naozaj zábavný. Dobré gagy, dosť vtipu a celkovo veľmi zábavný film. Hoci cítim že stráca svoj šarm v preklade, odporúčam si ho radšej pozrieť s titulkami pre lepšie ocenenie. ()

• Cyril Raffaelli, který ve filmu ztvárnil roli učitele karate, pracoval na filmu také jako kaskadér a člen parkourového týmu. (korbitch22)
  • V úvodní scéně můžeme vidět Jeana-Louise Schlessera, který byl pilotem F1 v letech 1983 a 1988. Jeho navigátorem je Andořan Henri Magne, s nímž vyhrál Rallye Paříž-Dakar roku 1999. Jejich filmovým závodním vozem je Peugeot 306 Maxi. Je v továrních barvách týmu Peugeot, který s ním jezdil v letech 1997 - 1998 Mistrovství světa. Rodina Vatanenů, jejíž jméno je ve filmu zmíněno, skutečně existuje. Ari Vatanen je mistrem světa v rallye z roku 1981. Jeho syn Max se pokoušel v juniorských soutěžích prorazit. A zmiňovaný mistr světa v rallye z let 1998 - 1999 je v reálu Tommi Mäkinen. (Turbinen)