Sme v prístavnom meste Marseille, kde pôsobí svojský „majster rýchlosti“, taxikár Daniel (Samy Naceri), ktorý sa tentoraz priplietol k veľkému kriminálnemu prípadu a pomáha svojmu priateľovi, policajtovi Emilovi (Frédéric Diefenthal), večnému smoliarovi, v boji proti zločincom. Japonská Jakuza uniesla japonského ministra obrany, ktorého chce pomocou hypnózy dokonca donútiť k tomu, aby spáchal atentát na francúzskeho prezidenta. Gangstri dokonca uniesli aj Emilovu priateľku a kolegyňu Petru (Emma Sjöbergová). Bez Danielovej pomoci a jeho šoférskeho umenia na skvostne upravenom Peugeote 406 (pripomenie nám bondovské autá) by celá polícia na čele so šéfinšpektorom Gilbertom (Bernard Farcy) bola absolútne bezmocná! A tak Daniel zachráni život ministra, Petry a dokonca aj prezidenta Francúzskej republiky. (TV JOJ)

Martin741

Sice uz trochu slabsie, a reziser jednicky Pires je tatam, ale akcne sceny boli namakane, dialogy na urovni a herecke osadenstvo podalo sympaticky vykon. 67 % ()

Attta

Opět si film drží úroveň jedničky a film graduje, takže opět příjemná odreagovačka. Pořád tu cítím tu osobitost filmu, což se o těch dalších dílech říct už nedá. ()

DruidKarel

Oproti předchozímu dílu se sice jedná o slabší úroveň, ale je to zase vykompenzované zábavností a akčností, vlastní francouzským komediím. 3* ()

C0r0ner

Bohužel to samé podruhé za sebou, akorát už to není originální a ani moc zábavné, protože to všechno člověk viděl už v jedničce. Francouzům se to asi ale hodně zalíbilo, protože jinak si nedovedu představit, proč by vznikala další dvě pokračování. Prostě je to slabší odvar jedničky. 50% ()

Juto

Zábavné pokračovanie s úchvatnou kaskadérskou prácou. Tento film obsahuje veľa akcie, humoru a pôsobivých pretekov. 6/10 ()

PavelVanekArt

Spolu s Návštévníci 2 moje nejoblíbenější Francouzská komedie. To ještě zvládal Besson točit dobře. Ne, skvěle. Emil je stropová postava a do toho trocha Japonska. Klasika, mám to raději jak první díl. 5* a.k.a 90% ()

c.tucker

Druhý díl je slabší na příběh, méňe zběsilé jízdy, více Emmy Sjöberg, ale stejně né-li více dokonalých hlášek. Hlavně od generála a komisaře. ()

Šimpy

Bože můj! Jak mohlo něco takového vzniknout? Nápad je sice fajn a pro vytvoření komedie plné honiček a zábavy je výborný, ale nevyužitý a zpracování totálně vázne. Tam, kde by měl být zábavný, odvazový a líbivý na pohled, je jenom nudný, nezáživný a nevtipný. Kameran se střihačem by se měli vzít za ruce a utéct někam do Afriky, kde by se měli stydět až zčernají. O scénáři radši vůbec nemluvím. Už nikdy více, děkuji. ()

WolfR

V celku dobrá Francouzská akční komedie Taxi, se dočkala pokračování. A dobrého pokračovaní! Příběh nám zase ukazuje, naše sympatické staré známe z prvního dílu, ovšem teď, se pouštějí do nového případu. Druhý díl Taxi je opět plný dobrých vtipů a nabušených, pekelně rychlých akčních scén, u kterých se rozhodně nudit nebudete. Je zde prostě vidět kus dobré a poctivé práce, ovšem žádné mistrovské dílo to není a kvalita je sice dobrá, ale už, už se to blíží k vodám průměru. Takže ty další pokračovaní, co vznikly později, už byly víceméně zbytečné. Nicméně tento díl si ještě zaslouží 3 hvězdy. ()

otík

Ve svém druhém pokračování se hrdinové taxikářské série vydávají na zběsilou jízdu Paříží, když zachraňují uneseného japonského ministra. Zcela plytký příběh vyniká především nadupanými auty a velmi slušně natočenými honičkami. Asi nejlepší díl série. ()

Nivenx

Druhým dílem nevidím oproti prvnímu až tak velký pokles. Pořád jde o velice slušnou podívanou s ještě vetšími hláškami a z Daniela jsem umíral smíchy. 70% ()

panMartin

Musím říct, že druhý díl této série je ještě obstojný. Kvalit jedničky sice nadosahuje ale zábava je na dobré úrovni a staří známí opět předvádí neuvěřitelné kousky. ()

mr.kliky

Horší než jednička, ale pořád příjemná oddychovka, kterou jsem viděl asi tisíckrát a pokaždý si u ní perfektně odpočinu... a generál je hroznej řízek! ()

MiCM

Pokračování úspěšného prvního dílu, dle mého názoru dokonce ještě mnohem povedenější. Herecky skvělé, scénař dobrý a ještě s překrásnou Marion Cotillard.. Super. ()